Skocz do zawartości

Pony testy!


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

1.

Spoiler

Cadence!

filing_images_30a8fcee59e2.jpeg
To najwspanialsza osoba jaka mogłaby się trafić, jest troskliwa i opiekuńcza. Jest wyjątkowa tak samo jak Ty!
 

2.

Spoiler

Fluttershy!

filing_images_345d7772b0672.jpg
Jesteś osobą bardzo wrażliwą, która szczególnie dba o przyrodę. Kochasz zwierzęta, i na pewno masz, lub chciałbyś mieć swojego ulubieńca. Mimo swojej delikatnej natury, potrafisz postawić na swoim, jeśli sytuacja tego wymaga. Należysz do osób nadzwyczaj tolerancyjnych.

3.

Spoiler

Fluttershy

filing_images_ee7116a0ee96.jpeg
Możesz być z siebie dumny, właśnie zostałeś najsłodszym kucykiem w Eqestrii! Kochasz zwierzaczki, pomagasz przyjaciołom... Cukier sypie się garściami! Jedyną Twoją wadą jest to, że skrycie jesteś jabłkożernym wampirem. Ale to szczegół...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, wyniki:

 

1) Luna :9rovb:

2) Twilight :twilight2: (ale z zawieraniem nowych przyjaźni to bym się nie zgadzał - #introwertyk)

3) Twilight  :twilight8: (pewnie przez te kanapki...)

 

Spodziewałem się nieco więcej RD, ale no cóż... No to wracam do sesji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.:rd6: Dashie

2.:NjdaT: Twilight z zastrzeżeniem, że  nie było do wyboru historii w ulubionym przedmiocie więc strzelałem bo reszty nienawidzę (a pozatym ja nie mam przyjaciół)

3.:enjoy:Luna , Siedzenie na kompie do 4 w nocy przeważyło szalę, no i może to że nie mam przyjaciół ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Spoiler

filing_images_e0a418dbc564.jpeg.04f65cabTo najwspanialsza osoba jaka mogłaby się trafić, jest troskliwa i opiekuńcza. Jest wyjątkowa tak samo jak Ty, to prawdziwa przyjaźń na lata!

Spoiler

filing_images_181a67b754216.jpg.66cdc3bfJesteś osobą lojalną, pewną siebie, ale i dość wybuchową. Lubisz, gdy wszystko idzie po Twojej myśli. Kiedy tak nie jest dość szybko się denerwujesz. Potrafisz zrozumieć swoje błędy.

Spoiler

filing_images_5d002112fac7.jpeg.3f39b0a1Kto jest "The Best Princess"? Ty! Tajemniczy, władczy... Samotny kucyk. Jesteś ambitny... Co w skrajnych przypadkach skutkuje zesłaniem na 1000000 lat na księżyc... Inni czują do Ciebie niezwykły szacunek i respekt. Zazwyczaj czas spędzasz sam przez co inni mogą uznać Cię za odludka. Lubisz spać... Tak bardzo, że możesz przespać nawet całodzienną wojnę zaraz przy Twoim balkonie.

Drugie trochę nie pasuje ale co tam :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Teścik 

Spoiler
filing_images_e0a418dbc564.jpegTo najwspanialsza osoba jaka mogłaby się trafić, jest troskliwa i opiekuńcza. Jest wyjątkowa tak samo jak Ty, to prawdziwa przyjaźń na lata!
 
Ogólnie chciałbym się przyjaźnić ze wszystkimi ^^ Lubię bardzo Lunę ale tak samo lubię Celestię chciałbym się przaźnić z obiema ^

 

2 Teścik

Spoiler

Twilight Sparkle!

filing_images_8f9794eb4ea02.jpegJesteś ciekawski i przyjazny. Jak o czymś usłyszysz, od razu sprawdzasz w książkach, o co chodzi. Lubisz się uczyć i zawierać nowe przyjaźnie, a nauka nie jest dla Ciebie problemem. Potrafisz przesiedzieć cały weekend przed książką. Cechujesz się też zrozumieniem i inteligencją.
 
Niby prawda ale nauka w szkole akurat zawsze sprawiała mi problemy xD Pinkie Pie + Twilight Sparkle = JA ^^

 

3 Teścik

Spoiler

Pinkie Pie

filing_images_1acc3cb303dc.jpegGratuluję! Jesteś kochającym imprezy kucykiem z ADHD i watą cukrową zamiast grzywy! Hodujesz krokodyla, masz tiki nerwowe, mroczne alter ego... Lecz się człowieku!... Żarcik, tak naprawdę masz niesamowite poczucie humoru i umiesz rozkręcić każde przyjęcie! Przyjaciele muszą Cię uwielbiać... I zbierać na kaftan bezpieczeństwa (oczywiście po to żebyś mógł zakładać go dla beki i na karnawał ;) )
 
AHAHAHA xD Mówiłem :pinkie4:

 

PODSUMOWANIE:

Spoiler

 1 :lunahug2:

:NjdaT:

:ivXRI:

 

Edytowano przez Vezz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

1.:discord2:Rozbawi Cię do łez, a jego uśmiech będzie jak tęcza i to właśnie jest w nim najwspanialsze!

2.:sjf1O:Jesteś osobą poukładaną, lubiącą schludność i porządek. Ważne jest dla Ciebie, by w miejscu pracy panował porządek lub tak zwany "artystyczny nieład" i bardzo się denerwujesz, gdy ktoś poprzekłada Twoje rzeczy. Zależy Ci na dobrym wyglądzie oraz starasz się zdobyć uznanie wśród innych osób. Jesteś osobą również szczodrą. Lubisz pomagać innym.

3. :fshug:Możesz być z siebie dumny, właśnie zostałeś najsłodszym kucykiem w Equestrii! Kochasz zwierzaczki, pomagasz przyjaciołom... Cukier sypie się garściami! Jedyną Twoją wadą jest to, że skrycie jesteś jabłkożernym wampirem. Ale to szczegół...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 1 month later...

1. :rdblink: Wyluzowana i godowa uchylić Ci niebo. Gdy ktoś Tobie podpadnie, ona będzie Cię bronić. To wspaniała przyjaciółka! (Super!)

2. :twilight4:Jesteś ciekawski i przyjazny. Jak o czymś usłyszysz, od razu sprawdzasz w książkach, o co chodzi. Lubisz się uczyć i zawierać nowe przyjaźnie, a nauka nie jest dla Ciebie problemem. Potrafisz przesiedzieć cały weekend przed książką. Cechujesz się też zrozumieniem i inteligencją. (Fajnie.)

3. :tiacake: Ho ho ho! Księżniczka Mole... Celestia! Niezła sztuka! Uwielbiasz trollować innych. Jesteś urodzonym przywódcą i mentorem. Kochasz rodzinę... Ale siostrę na księżyc to się wysłało! Tak wiem, zagrażała królestwu... Ale bez przesady! Jesteś jedną z najsilniejszych kucyków w całej Equestrii... No, ale do walki z siłami zła zawsze można wysłać bandę nastolatek! I ponownie: Tak wiem, jesteś władczynią i, gdyby Tobie się coś stało, to cały kraj miałby przechlapane... Ale naprawdę, mogłaś się bardziej wysilić dobierając obrońców Equestrii. Jak na wspomnianego wcześniej urodzonego przywódcę to Twoje rządy sprawujesz chyba trochę na zasadzie chybił-trafił. (Co?!!!!!!)

Edytowano przez Nightmare Princess
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...