Skocz do zawartości

Pony testy!


Recommended Posts

  • 1 month later...

1- Kto mógłby być Twoim przyjacielem w świecie kucyków?

Luna!  :lunasmile:

To najwspanialsza osoba jaka mogłaby się trafić, jest troskliwa i opiekuńcza. Jest wyjątkowa tak samo jak Ty, to prawdziwa przyjaźń na lata!

 

2- Do którego kucyka z głównych postaci MLP jesteś najbardziej podobny?

Fluttershy :fluttershy5:

Jesteś osobą bardzo wrażliwą, która szczególnie dba o przyrodę. Kochasz zwierzęta, i na pewno masz, lub chciałbyś mieć swojego ulubieńca. Mimo swojej delikatnej natury, potrafisz postawić na swoim, jeśli sytuacja tego wymaga. Należysz do osób nadzwyczaj tolerancyjnych.

 

3- Jakim Kucykiem Jesteś?

Fluttershy :fluttershy5:

Możesz być z siebie dumny, właśnie zostałeś najsłodszym kucykiem w Equestrii! Kochasz zwierzaczki, pomagasz przyjaciołom... Cukier sypie się garściami! Jedyną Twoją wadą jest to, że skrycie jesteś jabłkożernym wampirem. Ale to szczegół...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przyjaciel: Discord. W sumie mogłem się spodziewać.
2. Podobieństwo: Twilight. Nawet wiem, które odpowiedzi przeważyły.

3. Kim jesteś: Luna. Tu w sumie też nie jestem zaskoczony.

Niby fajne quizy, ale odpowiedzi są czasem takie, że nie ma co wybrać(ja np nie lubię żadnego z wymienionych w 1 quizie świąt), a rozwiązań mam wrażenie, że jest za mało. Większość odpowiedzi jasno sugeruje co ci wyjdzie(a w pierwszym pewnie każdemu kto miał bardzo rozbieżne odpowiedzi wyjdzie discord). To takie trochę... hmm. Jak magiczna sztuczka w stylu "Powiedz mi, w którym roku się urodziłeś, a odgadnę ile masz lat.".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

1. Przyjaciel: Luna

2. Podobieństwo: Twilight

3. Kim jesteś: Luna

 

Ogólnie, to uważam jak przedmówca, quizy były raczej takie sobie, pytania jakby kierowane do konkretnej grupy osób, więc w niektórych musiałem na siłę wybierać odpowiedź, bo żadna nie pasowała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 2 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...