Skocz do zawartości

#Nieobeznany#Idiota#Niezaznajomiony


Szajba

Recommended Posts

Przepraszam, czy ktoś mógł by mi powiedzieć do czego to forum służy?

Wiem że jestem głupi.

Nie wiem po co tu przybywam.

Jestem bronIS'em (np. IS-3) i poczułem potrzebę bycia tutaj zarejestrowanym.

Jeżeli nic nie potrafię to jaka moja rola może tu zaistnieć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio, nie wiesz czy trollujesz?

poczułem potrzebę bycia tutaj zarejestrowanym.

Jeżeli nic nie potrafię to jaka moja rola może tu zaistnieć?

Czyli jaka to jest potrzeba? Szukasz nowych znajomi, chcesz się komuś wyżalić? Na tym forum każdy znajdzie coś dla siebie. Rolę na tym forum to maja chyba tylko moderatorzy i administracja, która ma za zadania sprawnie opiekować się forum. A Reszta? Ludzie, którzy po prostu gadają, dzielą się wrażeniami, dają rady przygnębionym....trochę tego jest. Zatem jeśli przyszedłeś tutaj żeby z kimś o czymś podyskutować, to w takim razie znalazłeś dobre miejsce. /) (\

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też oglądać hińskie bajki. Ten Pan wyżej poleca z wbitymi gwoźdźmi budowlanymi w oczodoły. Ponoć polepsza to wzrok.

 


Jestem bronIS'em (np. IS-3) i poczułem potrzebę bycia tutaj zarejestrowanym.

A ja jestem STURMINFANTERIEGESCHUTZ 33B AUF FAHRGESTELL PANZERKAMFWAGEN III AUSFUHRUNG L. Prócz zajefajnej długiej nazwy po niemiecku, miłych panów w czarnych mundurach i dwoma piorunami na kołnierzyku, można też wcinać rosyjskie bunkry i umocnienia. A jako, że na forum tych ostatnich nie ma, a ja nie wiem jak usunąć konto, to też tkwię tutaj bez celu. :c

 

A tak poważnie.

 

Na forum jest dużo rzeczy, które cię mogą zainteresować, ale najpierw trzeba... zajrzeć do istniejących tematów albo zabaw? A nawet jeśli trollujesz, to słabo ci wychodzi. Doedukuj się ze sztuki trollowania i wróć albo już nigdy nie próbuj.

Edytowano przez Garin v4.0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A nawet jeśli trollujesz, to słabo ci wychodzi. Doedukuj się ze sztuki trollowania i wróć albo już nigdy nie próbuj.

Dobrze, nie chciałem by ktoś poczuł że trolluję, (ę czy e?) po prostu takie pytanko zadałem i to wszystko.

 

Tak nigdy nie byłem na forum dyskusyjnym.

 

Btw Planuję założyć kanał jujub na którym będę czytał bonką boć pegzką FanFiki czy jak to tam.

Nie wiem czy mogę się zareklamować tutaj ponieważ regulamin mi tego zabrania tak troszkę.

 

Jestem aspołecznym gównem i nie umiem rozmawiać z ludźmi bywa więc, przepraszam jak coś zrozumieliście źle. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem Magrat (miło mi), lat 28, technik administracji. Uwielbiam czytać a mój ulubiony pisarz to Terry Pratchett. Oglądać filmy też lubię a będą małą dziewczynką marzyłam nawet o zostaniu krytykiem filmowym. Kucyki oglądam od dwóch lat a na forum zarejestrowałam się w lutym tego roku. Poza kucykami lubię również inne seriale, często oglądam anime, a moimi ulubionymi seriami są Dragon Ball (wszystkie generacje prócz GT), Fullmetal Alchemist (obie wersje), Baccano oraz Helsing Ultimate. Uwielbiam również Pokemony (szczególnie serię Mystery Dungeon), Final Fantasy (włącznie z częścią VII) oraz gry przeglądarkowe. Jeżeli chodzi o muzykę to moim ulubionym wykonawcą jest Daft Punk, chociaż ogólnie mój gust nie skupia się na jakimś konkretnym typie muzyki. Tak jak Dayan ja również nie posiadam konta na Facebooku, zwyczajnie uznałam, że nie jest mi to do niczego potrzebne, uwielbiam za to wszelkiego rodzaju fora dyskusyjne, na których można poznać fajnych ludzi i pogadać sobie na różne tematy. Rysować nie potrafię ni w ząb, za to dobrze piszę, choć leń ze mnie straszny i cały czas walczę z blokadą pisarską.

 

Dobra Szajba, to teraz Twoja kolej. Opisz siebie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem aspołecznym gównem i nie umiem rozmawiać z ludźmi bywa więc, przepraszam jak coś zrozumieliście źle.

Nie martw się, są tu też inni aspołeczni użytkownicy(np. ja).

 

Fora dyskusyjne służą do zaspokajania potrzeb społecznych, lub luźnej wymiany poglądów ze światem zewnętrznym. To drugie polecam najbardziej.

 

Może byś napisał czym się interesujesz?

W moim wypadku, to głównie matematyka, fizyka, muzyka klasyczna, trochę psychologii.

 

W każdym razie, miłej zabawy na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...