Skocz do zawartości

Kalendarz 2016


Wujekstaszek

Recommended Posts

Witam! 

Niektórzy pewnie pamiętają zeszłoroczny kalendarz, made by me z obrazkami made by internet. 
W zeszłym roku był to kalendarz z fallouta equestrii. W tym roku jeszcze nie wiem z czego będzie, więc zaczynam zbierać pomysły już teraz w lipcu xd 

Aktualne pomysły na kalendarz 2016 : 
1) Playpony(kalendarz 21+, ale bez ostrych aktów i zbliżeń na organy wneryczne)
2) Mane6(Mane 6 w różnych porach roku, podczas świąt itp itd)
3) Background ponies(Kucyki Tła ! )
4) ??


Kalendarz jeśli dojdzie do skutku oczywiście będzie do kupienia, ja zajmuje się uzyskaniem zgody jak i produkcją i dystrybucją kalendarzy. Sam na tym nic nie zarabiam, jedynie tyle, że przy dużych ilościach drukarnia dorzuci czasem jedną sztukę gratis.

Jeśli macie jakieś pomysły co do kalendarza piszcie w komentarzach, na pw, gdziekolwiek. Jeśli macie jakieś ciekawe arty do któregoś z pomysłów/tematów wrzucajcie śmiało, robię ten kalendarz głównie dla społeczności, potem dla siebie ;p 

Zeszłoroczny kalendarz : 

Edytowano przez Wujekstaszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że  opcja druga bardziej pasuje.Aczkolwiek to jest tylko moje zdanie,a co do ceny będzie tak samo jak w zeszły roku 25+ przesyłka? (sprawdzałem zeszłoroczne).Nie ukrywam,że znalazłby się osoby,które chciałby kalendarz tylko z ich best pony'm.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A robisz kalendarze na zamówienie? Ja bym zaproponował na opcję numer 3 kalendarz pt. "Background ponies" ( moje ulubione postacie to właśnie te z tła :v). Ale to tylko moje zdanie i jak powiedział kolega wyżej- znalazło by się sporo osób, które chciały by kalendarz z swoim ulubionym kucykiem ( w tym ja).

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalendarze na zamówienie mogem zrobić, ale wtedy cena rośnie, bo z hurtowej zmienia się w detaliczną. + Trzeba mi dostarczyć wtedy arty + zgody autorów. 
Ceny hurtowe jak w zeszłym roku, na terenie śląska rybnickiego możliwy jest odbiór osobisty xd

Co do background ponies, to moim zdaniem świetny pomysł. Sam osobiście kocham Lyrę i ubóstwiam Derpy. Wpisuje to jako trzecią opcję + odpalam ankietę, coby orientacyjnie zobaczyć ile na jaki kalendarz byłoby chętnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym był zainteresowany, ale... czemu od 21 lat, a nie normalnie od 18? :v

Chyba wersja na rynek amerykański, bo oni mają jakieś inne przedziały wiekowe. 

Co do kalendarza, to myślę, albo backgroundy (tylko bez AJ), albo może jakieś fanarty do fanfików, lub takie z ockami czy czymś jeszcze (ostatecznie braka nr 1)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy projekt, nie powiem... Sam byłbym zainteresowany kupnem, o ile najpierw pokażesz trochę projektów takowego kalendarza :D Z miłą chęcią zobaczyłbym również opcję z artami z EG (bo Sunset :v ), ale nie jest to konieczne. No cóż, czekam na dalszy rozwój tematu.

 

Z pewnością są arty w których Sunset (kucyk) stoi obok swojej ludzkiej wersji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie widze zainteresowanie Bg kucami, więc pewnie pod to będę robił ;p Kalendarz będzie pewnie bardzo podobny do zeszłorocznego, chociaż nic nie gwarantuje, mogą być zmiany. Co do kuców, to postaram się zdobyć arty z przynajmniej raz występującym każdym z nich. Ogólnie macie fajne arty to podsyłajcie. Podejrzewam że więcej będzie horizontali więc raczej w takim formacie arty podsyłajcie(poziome nie pionowe)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, nie było mnie kilka dni, po powrocie widzę, że w ankiecie wyraźnie królują kucyki tła. Które z nich chcielibyście zobaczyć na plakacie ? Jakieś szczególne czy pierwsze lepsze ? 

PS: Można już podsyłać arty zwiazane z tymi kucami. Duża szansa, że znajdą się w kalendarzu jeśli są naprawdę dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie problem, raczej problem dla wrzucających/oceniających. Raczje myślę, że pozbieram tak do początku listopada arty, a potem będzie głosowanie który art na który miesiąc wrzucić. Sam też poszukam ciekawych artów w nadchodzących dniach(jak czas znajde ;x )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Update :
1. Lyra ( <3 )
2. Octavia ( <3 )
3. DJPONY3 ( <3 )
4.Derpy & .Dr Whooves
5.Big Macintosh
6.Splitfire
7.Minuette
8.Maud Pie
9.Nurse Redheart
10.Granny Smith
11.Zecora
12.Double Diamond

Wstpna, lista. Serio ciezko jest wybrac z tylu kucow I mam nadzieje ze wybaczycie mi ze niektore pominalem... Jakies jeszcze propozycje/KuceKtoreMuszaByc ?

Kolejnosc losowa :)

Edytowano przez Wujekstaszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dałoby się kilka backgroundów w jeden art na miesiąc? Tak jak to zostało zrobione w Kwietniu? Derpy & Dr Whooves? Myślałbym nad dopasowaniem postaci do danego miesiąca np: Babcia Smith i/lub ktoś jeszcze, na lato, ponieważ wtedy jest okres żniw.

To by mogło wprowadzić zamęt. Znalezienie ładnego rysunku z Derpy i Whoovesem, albo np. Lyrą i Bon Bon nie będzie trudne, ale np. szukanie Granny Smith w parze z Big Macintoshem może napsuć zdrowia :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie jakieś ulubione arty to możecie już wysyłać :) Ja poszukam artów, ale dopiero w roku szkolnym, jak będę miał czas. 
Btw. Wolicie same kuce(Takie bardziej portretowe), czy podczas wykonywania jakichś działań(np. pieczenia ciast czy podlewania kwiatków) ? Ja bym był za tą drugą opcją osobiście...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby jednak się zdecydować na konkretną listę i robić po kolei "nabory" artów z daną postacią/postaciami. Bo jeśli teraz każdy będzie posyłał wszystkich to zrobi się tu jedno wielkie derpibooru i szukanie artów będzie niewygodne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...