Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra](Nie)zwykła szkoła


Mały Hehesz

Recommended Posts

- Okej. Ale wpierw, trzeba go nakarmić. To ten, zrób na drugie danie kurczaka z ryżem, takiego w panierce, to trochę mu tego oddamy bo pewnie jest głodny. - powiedział Law. - A na razie... - zajrzał do lodówki. Po chwili jednak oświeciło go. - Nie zdążyłem zjeść całego jedzenia w szkole, tego którego mi przygotowałaś, oddam mu tę resztkę. - powiedział, poszedł do plecaka i wyciągnął bento. Potem dał to co tam zostało do miski psa i podsunął mu ją, po chwili zwierzak, nieufnie, ale zaczął jeść. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Sorka za skapę, mam mobilne wifi i musiałam naładować router ;_; ))

Lottie spojrzała obojętnym wzrokiem na dziewczynę, na którą wpadła. Mimo spojrzenia, który z pozoru odpychał miała delikatny, życzliwy uśmieszek. Po kilku sekundach odpowiedziała wesoło. - Hejooo! Ta, jestem nowa, Nie mogłam wczoraj przyjść z powodu problemów rodzinnych, hehe... - odrzeka zawstydzając się trochę tym, co sama mówi. - A tak w ogóle jestem Charlotte, miło mi poznaaać! - krzyknęła wesoło ściskając lekko dłoń dziewczyny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cóż, w wolnym czasie rysuję lub opiekuje się zwierzętami z lasu - powiedziała uśmiechnięta. - Lubię rośliny, zwierzęta i ogólnie całą przyrodę. Nie cierpię 'lasek' które myślą, że pochwalą się kłami i dmuchną ci papierosem w twarz to są fajnie. ~ A ty? Co lubisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...