Skocz do zawartości

Rainbow dash-klacz czy ogier?


Recommended Posts

Nie wiem jak wy uważacie ale ja mam cały czas takie uczucie że rainbow dash to chłopak. Jej styl: ma grzywę rozczochraną, krótszą niż ją mają inne klacze. Nie lubi się ubierać w suknie a jej głos też troche jest taki...nie kobiecy. Pozatym w equestria girls gra w piłkę nożną... nie chce tym powiedzieć że dziewczyny nie powinny grać w piłke ale zdecydowanie więcej facetów uprawia ten sport. Co wy o tym wszystkim myślicie?  :rainbowglasses:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś nie szukał teorii spiskowych tam gdzie ich nie ma :rdblink:.

 

1. Grzywę podobnej długości mają Twilight, Derpy, Colgate.

2. Czasami nosi sukienki i robi z tego mniejszy problem niż AJ. Ona chce by było wygodne i jej starczy.

3. Piłka nożna jest fajna.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem sam  :rd8:  ale z powodu tego chłopczycego stylu zapominam cały czas że jest klaczką. Pozatym czytaliście/słuchaliście "Too shy for a Rainbow"? Jakoś ciężko moge sobie wyobrazić że Fluttershy jest lesbijką  :yay:   I żeby było jasne: Nic nie mam do Rainbow Dash ani do lezbijek :P

Edytowano przez NajlepszyPrzyjacielKucyków
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem myślenia można również uznać, że z powodu tęczowej grzywy jest homoseksualistą. Dla niektórych potwierdzeniem tego są ostatnie wydarzenia w USA. Najlepiej zatrudnić prywatnego detektywa. Który jakimś cudem zaskoczy nas wszystkich..

Albo zgłośić do Super Ekspresu...

Edytowano przez Revard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

1. Grzywę podobnej długości mają Twilight, Derpy, Colgate.

2. Czasami nosi sukienki i robi z tego mniejszy problem niż AJ. Ona chce by było wygodne i jej starczy.

3. Piłka nożna jest fajna.

 

Na standardy współczesnych czasów to nie są żadne dowody! no shit! ;ming;

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Too Shy For A Rainbow jest fanfikiem, a fanfika każdy może sobie napisać o czymkolwiek by nie chciał. (Ten jest częścią uniwersum Silent Ponyville, które szczerze polecam ;3)

Rainbow jest klaczą, i raczej nie powinny istnieć ku temu wątpliwości.

A że ma tendencje do zachowań nieco innych, niż statystyczna klacz, to, cóż, inna sprawa.

Tapnięto.

Edytowano przez Lepus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiele dziewczyn może być krótko obcięte. A poza tym Derpy lub Lyra mają podobne grzywy...

- Nie prawda! Na gali grandgalopu co miała? Sama miała też niezadowoloną minę z sukienki Rarity i opisywała według niej ładniejszą. Nie miała problemu, po prostu nie lubi się też stroić, wiele dziewczyn nie lubi.

- w EG. Jest kobietą na 100% ma coś cyckopodobne czemu dziewczyny nie mogą grać w piłkę?

Edytowano przez Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rainbow Dash to chłopczyca ._______. już prędzej bym powiedziała, że AJ się zachowuje jak facet, bo to baba "z jajami", a RD jak chłopak :v

Nie no, trochę mi tutaj trollem zajeżdża, bo argumenty niezawodne już podali wszyscy powyżej, a Ty chyba dalej wątpisz ._.


Po prostu te hobby, nie lubienie sukien i krótrze włosy są bardziej typowe dla chłopaka niż dla dziewczyny co nie ?!

Łał. Też mam więcej zainteresowań, które są bardziej "typowe dla chłopaka", nie przepadam za ubieraniem sukienek i mam krótkie włosy. Jestem mężczyzną? :rainderp:

 

 

A i pisze się lesbijki, a nie lezbijki.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem nikogo obrazić ani zezłościć, po prostu napisałem swoje zdanie. 

A co do tego:

 

Tak przy okazji - temat chyba dużo bardziej pasowałby do tej postaci:

https://derpicdn.net/img/view/2015/6/20/920370.png

Odcinek Princess Spike.


niż do Rainbow.

Tapnięto.

Kto to jest?

 

I żeby to było jasne: kocham kucyki więcej niż ktokolwiek z was :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to jest?

Chyba tylko kolejny kucyk tła. Chyba nawet nie ma imienia.

I żeby to było jasne: kocham kucyki więcej niż ktokolwiek z was :)

Szczerze wątpię, byś znał każdego z nas na tyle, by z całą stanowczością to stwierdzić :v

Tapnięto.

Edytowano przez Lepus
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Ale czy po usłyszeniu naszych argumentów dalej tak uważasz? :v

 

 

 

Fizycznie?

Argumentować możnaby troche milej :) Ale przekonaliście mnie :)

 

Fizycznie nie, ale naprawde chciałbym żeby kiedyś odwiedziły nasz szary świat i żeby przyniosły chociaż troche harmonii, przyjaźni i radości 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...