Skocz do zawartości

Rainbow dash-klacz czy ogier?


Recommended Posts

Od zawsze na zawsze uważam że klacz, ale po tym co w polskim dubbingu działo się z spitfire do niczego nie można być pewnym, głos? Mnie się podoba taki lekko zachrypniety, a poza tym o gustach się nie dyskutuje, jak lubi to co wam do tego? Możesz być jaki chcesz, ubierać się jak chcesz, chcesz być ziemniakiem ? Ok, taki.masz styl, ziąąą...

Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Rainbow ma na niektórych obrazkach r34 penisa!!!111
Where is your God now?
0700af7e049347351fee096b0fd5fdfa.jpg

Ale te obrazki są zrobione przez fanów. Jak dojdzie do tego że Hasbro wypuści własne, oficjalne clopy które staną się kanonem, to cały ten spór o płeć Dashie się rozwiąże.

Póki co oglądając serial w ten sposób tego nie odgadniesz (jak dla mnie Rainbow jest klaczką, ale osobiście tego nie sprawdzałem :rd9: ).

Poza tym zastanawiasz się nad płcią w dzisiejszych groźnych czasach, gdy nie znasz dnia ani godziny kiedy może okazać się że twoja ukochana dziewczyna jest transwestytą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poza tym zastanawiasz się nad płcią w dzisiejszych groźnych czasach, gdy nie znasz dnia ani godziny kiedy może okazać się że twoja ukochana dziewczyna jest transwestytą . 

E tam, tolerancyjnemu nie przeszkadza.

Dash to dziewczyna, ale męska. Cóż na to poradzić. Jak okaże się, że to transwestyta/homoseksualistka, to może być całkiem ciekawy serial.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, tolerancyjnemu nie przeszkadza.

Dash to dziewczyna, ale męska. Cóż na to poradzić. Jak okaże się, że to transwestyta/homoseksualistka, to może być całkiem ciekawy serial.

Staram się być tolerancyjny, ale moim zdaniem jeśli jest się transwestytą to powinno się być wobec tego szczerym (nie ukrywać swojej poprzedniej płci przed potencjalnym partnerem.

Żarty żartami, ale wolałbym jakby się tak nie okazało w serialu :) No, jeszcze ta lesbijka przejdzie, ale to drugie już nie...

Chodzi mi o to że jakkolwiek serial jest coraz bardziej dostosowany pod Bronies, to są elementy które mogą się tam znaleźć i są takie których tam nie powinno być. Wplecienie tam alkoholizmu, transwestytów, wszelkich problemów z "normalnego" świata zepsułoby klimat. 

  • +1 2
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transwestyta to nie osoba ze zmienioną płcią, pojęcia Ci się mylą. Transwestyta to facet, który lubi się przebierać za babą, zazwyczaj hetero. Kiedyś za transwestytę można było uznać kobietę w spodniach.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A że ma tendencje do zachowań nieco innych, niż statystyczna klacz, to, cóż, inna sprawa.

 

A czy wielu Bronies[nie mówię o Pegasis] Statystycznie nie powinno się interesować tak bardzo MLP? Bo to dla dziewczyn? Ale się interesują, więc RD, MOŻE się interesować bardziej chłopięcymi rzeczami :)

 

BTW... Kto widzi tu faceta?

 

hVsoN.jpg

Czy to od razu znaczy, że nie jestem chłopakiem, skoro interesują mnie gadżety kucykowe? Lubie MLP? OCZYWIŚCIE, że nie! RD może grać w piłkę, być bardziej chłopczycą... ALE ZOSTANIE KLACZA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czo ten temat?

On powinien leżeć 5 meterów pod ziemią, a tu jakieś dyskusyje.

Forum łotdafak

 

Bo widzisz Talar, w dzisiejszych czasach płeć jest rzeczą nie pewną i dyskusyjną, a czasem nawet zmienną. 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Staram się być tolerancyjny, ale moim zdaniem jeśli jest się transwestytą to powinno się być wobec tego szczerym (nie ukrywać swojej poprzedniej płci przed potencjalnym partnerem.
Żarty żartami, ale wolałbym jakby się tak nie okazało w serialu No, jeszcze ta lesbijka przejdzie, ale to drugie już nie...
Chodzi mi o to że jakkolwiek serial jest coraz bardziej dostosowany pod Bronies, to są elementy które mogą się tam znaleźć i są takie których tam nie powinno być. Wplecienie tam alkoholizmu, transwestytów, wszelkich problemów z "normalnego" świata zepsułoby klimat. 

LESBIJKA PRZEJDZIE? No chyba w Ameryce, w Polsce zbanują.

A Cahan dobrze prawi, z resztą, jeśli zmieniasz płeć to raczej dlatego, bo czujesz się facetem/kobietą, a więc nie powinieneś zauważyć różnicy w sposobie zachowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę zapewne opinię innych ale, na litość Celestii, zamknijcie ten temat. Tak kobiety wyglądają różnie, jedne noszą szpilki a inne adidasy i nadal pozostają kobietami bo kobietą po prostu się jest, to samo tyczy się mężczyzn. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę zapewne opinię innych ale, na litość Celestii, zamknijcie ten temat. Tak kobiety wyglądają różnie, jedne noszą szpilki a inne adidasy i nadal pozostają kobietami bo kobietą po prostu się jest, to samo tyczy się mężczyzn. 

W dzisiejszych czasach... Kobieta, może być i mężczyzną... Nawet tak się zachowywać... Ale, to nie zmieni różnicy, że nim nie będzie... W, pod względem płodności i na odwrót :)

 

 

Ale fakt, temat wyczerpany :P RD TO KLACZ :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć nie ukrywam, że po pierwszym odcinku myślałem, że Rainbow Dash (tak samo jak o Applejack) jest ogierem.

 

Widziałem kilka podobnych postów od newbies. Chyba też tak myślałem, ale nie pamiętam. Myślałem, że temat jest właśnie o tego typu pomyłkach i ewentualnie o tym, że to może być zamierzony efekt, bo np. Lauren jest feministką. Tymczasem RD bazuje na Gusty z G1, której Lauren nie stworzyła, więc jest to po prostu zbieg okoliczności. 

Co do Equestria Girls, to ta seria (można już mówić o serii?) akurat wyraźnie pokazuje RD w spódniczkach i czasami też jakiś fetyszystycznych rękawiczkach.

 

Polecam też pograć w Original War i poznać postać Lisy Lawson, oraz w Jagged Alliance 2 i tam poznać Irę Smythe, mają podobny głos i charakter co RD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RD ma charakter po firefly z generacji bodajże 1 a wygląd kucyka ziemskiego z 3 generacji

Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

Ale żeby nie.bylo totalnego offtopu powiem że Dashie może (jak wszyscy,) co chce i jak chce, a np. Ja umiem szyć i gotować a jakoś operacji nie planuję,

Edytowano przez LeszyJLB
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...