Skocz do zawartości

Jak długo gracie w LoL'a? Wasza ulubiona pozycja?


Yargolek

Recommended Posts

  • 3 months later...

dokladnie rok bedzie.

obecnie 2 konta jedno na nordic 2 na usa.

Gram praktycznie tylko jungla ... bo team chcial wiec tak zostalo.

Obecnie jungluje praktycznie dowolnym champem (tak nawet haimerdingerem sie da do trollowania idealny).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... z miesiąc? Dwa? Może trzy... Zawsze jakoś tak wychodzi że idę up albo bot. Nigdy na midzie nie byłam. Na razie się uczę, gram praktycznie na samych botach. Lubię grać Annie, Caitlyn i Morganą... myślałam nad Lux, Ahri, Veigarem i Soną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

Już z rok będzie, ale z 6 miesięczną przerwą, związaną z problemami z netem... Ulubione postaci? Warwick, Master Yi (i'm a noob...), Morgana, Nidalee Ostatnio próbuję grać Kayle Mój ulubiony Line to Top, nie lubię grać na midzie, sam nie wiem czemu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja gram rok i zwykle assasinami ale zaczynam też junglami jednak niestety mój team nie rozumie idei junglowania i zwykle mi nie pozwala :/ Oto i moje champy(według skali ogarniania postaci): 1.Pantheon 2.Talon 3.Tristana 4.Mordekaiser 5.Alistair 6.Shen 7.Kayle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jakiś rok grania, ale z przerwami. Lubię supportować, czasem zagram fighterem lub range, ale tak naprawdę to jak kimś dobrze mi się gra, to nim gram bez względu na rolę. Ulubieni championi - Sona, Shyvana, Evelynn (tak, wiem, wiem... ale mam do niej sentyment), Olaf (Yeah), Fiora, Katarina, czasem Lux lub Cho'Gath

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mój staż gry w lola jest mały (3 miesiące ale co wiem to napisze): Ja tam wolę siedzieć na midzie bądź na bocie, nie lubię dżunglować. Najczęściej jestem mage. Ulubieni Championi: 1. Kog'Maw (uwielbiam ludzi wkurzać moim ulti :D) 2. Ziggs (jest bardzo mocny ale wolny) Więcej nie mam gdyż nie gram niewypróbowanymi postaciami albo czasem sobie pogram ale jednak nie lubię większości walczących wręcz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Z przerwami będą niecałe 2 lata, ulubiona pozycja to solo top (jak gram sam, nie lubię być na linii z kimś z kim się nie mogę dogadać, a z randomami często tak jest), a jak gram ze znajomymi (najczęściej, bo sam bardzo rzadko gram), to wtedy oczywiście we dwóch na topie, lub bocie. Ulubiona postać, to Master Yi, jak się ogarnie jak ją budować itp to jest boska :D (mówimy NIE papierowym postaciom. Bo idą na 3 buły)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jakoś od sierpnia ubiegłego roku. Najlepiej to malzą lub swainem na midzie panthem , jayce (op) sion , darek i garen solo i best ezreal :D Jak z randomami to mid przeważnie albo solo a jak ze swoimi to wszędzie moge czasami supportem ale to żadko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...