Skocz do zawartości

It's Time To Die


LesTeR92

Recommended Posts

Po przeczytaniu tytułu miałem nadzieję na Jeckyll'a i Hyde'a...

"[..]

– it's time to die!

– No, not I, only you!

[...]"

... ale animacja jest też jest dobra świetna!

Jedna z niewielu animacji 3D która mnie nie kłuje w oczy. Jest klimat, dobre światło, dobra reżyserka i świetne modele, po prostu majstersztyk.

 

Mam tylko jedno pytanie: Czy dałoby się tak zanimować ruchy postaci żeby były bardziej dynamiczne/naturalne/szybsze? (animacja jest płynna, ale brakuję mi tej zaciętości w ruchach)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam te animacje <333 Ta również jest świetna, jedna z moich ulubionych. Nie lubię pucyków , ale te tutaj wyglądają świetnie :D

Wszystko ładnie płynne, ale brakuje mi czegoś.... Za mało energii w tych kucykach ;-; Większość to ruszanie pyszczkiem, a dlaczego nie było jakiegoś uciekającego, albo płonącego o ;u;

Masz w planach kolejną ? Bo jak ie to może....

Następną zrób proszę do ,, die in a fire" ;u;

Edytowano przez Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tytułu miałem nadzieję na Jeckyll'a i Hyde'a...

"[..]

– it's time to die!

– No, not I, only you!

[...]"

... ale animacja jest też jest dobra świetna!

Jedna z niewielu animacji 3D która mnie nie kłuje w oczy. Jest klimat, dobre światło, dobra reżyserka i świetne modele, po prostu majstersztyk.

 

Mam tylko jedno pytanie: Czy dałoby się tak zanimować ruchy postaci żeby były bardziej dynamiczne/naturalne/szybsze? (animacja jest płynna, ale brakuję mi tej zaciętości w ruchach)

Dzięki. Mnie również spora ilość animacji kłuje w oczy. Obejrzyj sobie "It's Time To Die" od JollyOldCinema. Co jak co, ale jego animacja jest moim zdaniem słaba i nie warta ok. 500 tyś. wyświetleń

 

Co do twojego pytania oczywiście, że się da, lecz wymagałoby to więcej pracy, tworzenie dużej ilości zakładek i przejścia między nimi. Skupiałem się bardziej na płynności ruchów i animowaniem ust. Największym wyzwaniem było dla mnie animowanie ust, które robiłem samodzielnie.

Wow. Jest super!

Bardzo ładnie zrobione, nie dziwne, że zajęło Ci to trzy miesiące.

Szacun.

Dziex :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po przeczytaniu tytułu spodziewałam się FNaF'a... nie myliłam się < 3

 

Co prawda, nie lubię, jak ktoś łączy FNaF'a z MLP, ale ta animacja mi się podobała. Nie znam się na animacji 3D, więc nie potrafię wytknąć tu zbyt wiele błędów.

Tylko ruchy mogły być bardziej dynamiczne, zwłaszcza ten biały "kucotronik" - wygląda to, jakby mówił, nie śpiewał.

Ale podobał mi się pony Springtrap < 3 good job.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam te animacje <333 Ta również jest świetna, jedna z moich ulubionych. Nie lubię pucyków , ale te tutaj wyglądają świetnie :D

Wszystko ładnie płynne, ale brakuje mi czegoś.... Za mało energii w tych kucykach ;-; Większość to ruszanie pyszczkiem, a dlaczego nie było jakiegoś uciekającego, albo płonącego o ;u;

Masz w planach kolejną ? Bo jak ie to może....

Następną zrób proszę do ,, die in a fire" ;u;

Wiem, trochę za mało dynamiki w tej animacji, ale staram się, żeby każda kolejna była lepsza od poprzedniej. Większość ujęć była w 100% przemyślana przeze mnie, zdarzało się, że kompletnie nie miałem pomysłu na pojedyncze ujęcie.

 

Co do następnych animacji na razie nie więcej nie będzie. Cholernie się umordowałem nad tą, a wynik jaki osiągnęła jakoś mnie nie motywuje mnie do stworzenia następnej + nie mam za bardzo pomysłu na kolejne Music Video.

 

Ja po przeczytaniu tytułu spodziewałam się FNaF'a... nie myliłam się < 3

 

Co prawda, nie lubię, jak ktoś łączy FNaF'a z MLP, ale ta animacja mi się podobała. Nie znam się na animacji 3D, więc nie potrafię wytknąć tu zbyt wiele błędów.

Tylko ruchy mogły być bardziej dynamiczne, zwłaszcza ten biały "kucotronik" - wygląda to, jakby mówił, nie śpiewał.

Ale podobał mi się pony Springtrap < 3 good job.

Fajnie, że Ci się podoba.

 

Miej na uwadze to, że pierwszy raz samodzielnie animowałem usta (to jest najbardziej meczący etap), ale jak na pierwszy raz nie jest źle. Jeżeli w ogóle będę miał pomysł i chęci na jakiekolwiek nowe Music Video to  postaram się poprawić  :)

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Zgadzam się z przedmówcami - brakuje mi dynamizmu, jakiejś sceny ucieczki, emocje strażnika też mało wyraziste - brakowało mi takiej szczerej, silnej paniki. Nie spodobał mi się design strażnika. Pionowe źrenice, jakieś doczepiane skrzydła nietoperza - moim zdaniem powinien być bardziej normalny. Dziwactwa zostawić na animatroniki.

Oprócz tego nie mam co wytknąć.

Uwielbiam tę animację.

Uwielbiam.

Edytowano przez martalong
Postanowiłam coś dopisać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna animacja! :pinkiesmile: Nic dziwnego, że zajęło ci to 3 miesiące! Jedyny błąd (tak jak inni już napisali)-ten biały kucyk tak szedł, powoli, prawie się nie ruszał, jedynie jego usta... Wyglądał on bardziej jakby coś mówił, cicho powoli... Ale mimo wszystko, szacunek! Mi szczerze po prostu nie chciało by się tego zrobić. Masz punkty reputacji. Oby więcej takich kucykowych teledysków :D.

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...