Skocz do zawartości

Skucykuj sobie komputer


Lisica

Recommended Posts

Ja zacząłem się bawić UXTheme'm i mam teraz problem ponieważ jak wgram byle jaką skórkę to menu start dziwnie wygląda(Win 7) tak dziwnie nie estetycznie np. Twi ma 2 prawe uszy, Fluttershy ma dwa lewe skrzydła, albo jedna połowa menu nie "skleja się" z drugą próbowałem wszystkiego nawet na googlach szukałem i nic nie znalazłem. może to wina monitora?(Już wiem co wyrzucić przez okno podczas sprzątania muahahahhahahahaha)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rrrrainbow Dash XD - Taką samą tapetę miałem jeszcze tydzień temu(ostała się tylko na laptopie, przez moją wrodzoną leniwość)

Lapek:

Dołączona grafika

A na tapecie Twixona widzę zacnego, acz nieco podstarzałego Fahrenheita

I tak abstrahując od tego wszsytkiego: Gdzie podziały się te mądre głowy które chwaliły się skórkami do rainmetera, he?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
Gość Flyghtning

Ja mam totalnie pusty pulpit i co zrobiłem to napisałem sobie program do zmiany tapety co każde uruchomienie (korzystam z XP). Powiem, że to było nielada wyzwanie, bo sama funckja WinAPI (wbudowana w system) do zmiany tapety nie konwertuje formatu jpg na bitmapę, którą tak na prawdę dopiero winda otwiera i wyświetla na pulpicie. Chodziło mi o to by trzymać wszystkie tapety w jpg (dla oszczędności miejsca) a konwertować tylko przy kopiowaniu do odpowiedniej lokalizacji. Jednak po paru godzinach rzucania mięsem na producenta windozy udało się :P

Korzystam też z Linuxa (slackware), gdzie są cztery pulpity, więc dla każdego pulpitu ustawiłem odmienną wariację phoenixa z MLP.

Chyba na tym pozostanie moja pony'fikacja systemów.

...a tapety to różne, staram się trzymać minimalizmu.

Edytowano przez Flyghtning
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wszystko wychodzi idealnie , prócz Deskopt Ponies  :rainbowcry: znalazłam wizerunek Twilight ale mimo to gdy w to wchodzę pojawia mi się jakiś błąd. Ktoś może wie o co chodzi ?Reszta działa bez zarzutu  :rd2:

Z tego co pamiętam w tej paczce są 2 pliki wykonywalne, Desktop Ponies i C# Ponies. Ten pierwszy z jakiegoś powodu nie działa poprawnie. Spróbuj uruchamiać z tego drugiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...