Jump to content

Recommended Posts

Zanim zacznę tę sesję, ostrzegam wszystkich, który tu zaszli, że ta sesja, to jeden wielki kociołek fetyszów i marzeń niewyżytego Japończyka, który łowi ośmiornice na laleczki z Anime, sapie, śmierdzi i poci się nadmiernie.

Jeśli w jakiś sposób możesz poczuć się urażony zamieszczonymi tu treściami, gwałtami, wykorzystywaniem seksualnym przez robale, itp. To na wstępie lepiej opuść to miejsce, by potem nie było płaczu.

 

***

 

Fire Speed obudziła się sama w łóżku, w kryjówce. Dzieliła razem z czterema ogierami sypialnie, ale nie przeszkadzało jej to, wręcz przeciwnie. Jako Klacz Nocy, istota pokrewna succubom uwielbiała towarzystwo innych, zwłaszcza ogierów i ich nocnych zabaw. Teraz jednak każdy z jej towarzyszy był w głównej sali i obmyślali plan. Klacz pamiętała, że Star planował jakiś większy skok i że zbierał na ten plan mnóstwo środków, kontaktów, oraz dawał odpowiednim strażnikom łapówki.

 

Z jej leża dało się słyszeć ciche głosy dyskutujących. Słychać było, że każdy z ogierów był tą akcją podekscytowany, nawet sam Star był pobudzony, długo układał plan i jak na razie wszystko było zapięte na ostatni guzik.

Link to comment
Share on other sites

Wstaje i zaczynam się rozciągać w takiej pozie, która by skusiła nie jednego ogiera. Serio, po niewoli i gwałcie w nocy stało mi się coś, że cały czas muszę wyglądać tak pięknie jak tylko możliwe. Po chwili wstaje i idę się uczesać, wymyć itp, itd... kiedy będę gotowa, wchodzę swoim krokiem do głównego pomieszczenia, witając się ze wszystkimi.

- Cześć chłopcy - powiedziałam z swoją uroczą minką.

Edited by peros81
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...