Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Sign in to follow this  
Dayan

Grzegorz Pawlak - polski Discord

Recommended Posts

Grzegorz Pawlak - polski aktor teatralny, lektor, aktor głosowy.

Grzegorz+Pawlak+-+spot+Vocaler,+fot.+Afl

W fandomie jest przez wszystkich znany jako polski głos Discorda - ducha chaosu i disharmonii. 

Discord+5.png

Znany jest także szerszej publiczności jako:

Alinhamento+de+prop%C3%B3sitos.png

Skipper

fca9ae17426c054496da961e259a50e9.jpg

Tygrysek (kto nie zna Kubusia Puchatka puszczanego na TVP1?)

oraz z wielu innych ról.

Zagościł on na tegorocznym Vistulianie, a relacje wideo z panelu można znaleźć pod tym linkiem

http://www.fge.com.pl/2015/07/vistulian-2015-relacja.html

Czy ktoś z was miał szczęście go spotkać osobiście?

Co sądzicie o jego głosie? Wykreowanej roli Discorda?

• Upvote 3

Żywa legenda, a rola discorda to zwieńczenie, wisienka na torcie, jego głos to jeden z najlepszych jakie spotkałem,

Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

• Upvote 1

Od dawna maże aby spotkać pana Pawlaka. Jak wspomniał LeszyJLB jest to żywa legenda polskiego dubbingu, uwielbiałam jego wersję Skippera, a kiedy usłyszałam jak Discord mówi jego głosem to ogromnie się ucieszyłam. 

Szczerze? Nie wiedziałem że skipper i discord to jedna osoba, zdecydowanie wolę go w wersji pana chaosu

Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

Widziałem się z Grzegorzem Pawlakiem. Uścisnąłem mu rękę. Zdjęcia z nim może i nie wyszły tak jak to sobie wcześniej wyobrażałem, ale są. Śledziłem rozmowę pana Pawlaka z osobą, która podobnie jak ja coś próbuje, ale mu nie wychodzi, po czym rezygnuje.

Z całego jego pobytu, zgubieniem go, obserwowanie tego wszystkiego z boku, najbardziej mi się podobają jego słowa do tamtej osoby:

Nie jesteś zerem, jesteś amatorem, nie mów tak o sobie, bo Cię trzepnę, (...) Jeśli ci to sprawia frajdę, walcz o to, pracuj nad tym.

• Upvote 1

Ja to tam w temacie za bardzo nie siedzę, nie znam gościa i ciężko jest mi określić jakim jest człowiekiem. Nie chcę go tutaj w jakiś sposób oceniać, czy nawet próbować, bo mógłbym mu zasługi umniejszyć, a tego nie chcę. Powiem Wam natomiast co sądzę.

Po słowach które przytoczył Dayan sądzę iż ma w sobie coś z nauczyciela, pociesza, motywuje do pracy i działania, co już samo w sobie jest czymś wspaniałym.

Z całą stanowczością zgodzę się że tytuł legendy jest w stosunku do niego jak najbardziej uzasadniony i właściwy, Ludzie on zaśpiewał "szklankę wody" po polsku D: głosem Discorda (Grupowa owacja na stojąco to je rozkaz!)

Po za tym tyle różnych, świetnie wykreowanych postaci, poważnie nie przypuszczałbym nawet że to jedna osoba. 

Lubię gościa. Wydaję się być na prawdę spoko jako osoba, a jako lektor odwala kawał dobrej roboty.

da256d112d3a7f961af2cef64280df9077c326c0

Sign in to follow this  

• Create New...