Skocz do zawartości

Chaos w grach


Arceus

Recommended Posts

Długo mówił nie będę, bo za bardzo nie ma o czym. Każdy z nas miał w jakieś grze buga, lub coś przy czym po prostu wysiadł. Każdy miał taki moment gdy jego mózg eksplodował a z ust wydobył się maniakalny śmiech, gasp lub jakieś niepotrzebne mienso (to nie błąd :P)
To jest temat w którym się tym chwalimy. Opis, screny i co wam do głowy przyjdzie. ;)

No to ja dla przykładu:
"Ouch" odznaczenie w geometry dash za uśmiercenie 10000 kostek. Miałem wyrzuty sumienia i zrobiłem poziomik... Stworzyłem 100000 kostek i osiągnąłem 101% na 100% możliwych. Co ciekawe przeszedłem ten poziom i za nim zginąłem. Jak? Ja też nie wiem ale jestem z tego dumny xD

11791893_1604286343192287_1765440250_n.j

Edytowano przez Arceus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon hills

Jest bonus, który na jakiś czas czyni twojego smoka nieśmiertelnym. Ja wpadłem w lawę i zginąłem, jednak zanim mój smok zmienił się w szkielet jeszcze na jego żywą część wpadł ten bonus. Czyli "haha, nieśmiertelność, przeżyłem" po kilku sekundach beztroski smok zginął. Czyli jestem człowiekiem, który zabił nieśmiertelnego smoka xD.

Co dalej? No chciałem grać dalej no i ok, jednak pod ziemią znalazłem tamtego nieśmiertelnego i księżniczkę, a księżniczka była na śmiertelnym nad ziemią. Zanim ogarnąłem sytuację uśmierciłem kolejnego gada.

Tezecia gra i... Spadałem w nieskończoność bo po uśmierceniu nieśniertelnego smoka reszta planszy zniknęła. ZNISZCZYŁEM PROGRAM xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warhammer 40000: Space Marine

Gram w trybie Exterminatus ze znajomymi, gdzie trzeba zabijać orków nadchodzących falami. Fala się kończy, wybijamy ostatnie zielonoskóre kreatury, a tu nagle znajdujemy jednego orka, który stoi w jednym miejscu, patrzy się na nas i nie atakuje, nawet jeśli do niego podejdziemy. Ba, nawet jak w niego strzelamy! I wtedy jeden z moich znajomych zaproponował, abyśmy zrobili sobie z nim "słit focie". Moje zdjęcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(jak dotąd jedyna gra w której znalazłem conajmniej jednego glitcha)

Club Marian:

Na mapie z koloseum kiedy podejdzie się pod prawą kolumnę bramy i przywoła auto to respii się ono w teksturze, dalej wychodzimy z samochodu i jesteśmy w środku(znaczy w teksturach), można tak sobie biegać i wystawiać głowę poza tekstury :fluttershy4: . Po za tym ta gra jest pełna bugów, np da się tak zamieszać że teren nie będzie się zgadzać z obiektami do mapy, gracze będą nie tam gdzie trzeba i ogólnie mają popsute wszystkie chyba kolizję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Half-Life: Source

- na początku gry, w jednym z pomieszczeń, naukowiec siedzi na oparciu krzesła i pisze na klawiaturze... a raczej powietrznej, niewidzialnej klawiaturze xD

Code of Honor

- pociski przelatują przez ścianę raniąc nas. My nie mamy takiego luksusu

Borderlands 2

- można utknąć pomiędzy dwoma obiektami (np. skałami).

Stalker:

- wróg przeżywa postrzał w głowę z odległości... pół metra. Mało tego, włączył alarm.

Far Cry:

- bardzo częsty bug - wróg widzi nas, gdy leżymy za pagórkiem z 400m :/

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...