Skocz do zawartości

Witajcie!


Fluttermore

Recommended Posts

 Posługuję się przed chwilą wymyślonym nickiem Fluttermore i mam piętnaście lat. :) Pegasister jestem od niecałego roku, lecz kucyki zawładnęły moim życiem od pierwszego odcinka i obecnie ciężko wyobrazić mi sobie życie bez nich, nie mówiąc już o fandomie, ze wszystkimi jego wadami i zaletami. Niemal od samego początku przygody z mlp czytam to forum oraz FGE, w gruncie rzeczy jedyne większe strony skupiające się na kucykach (co do radia Yay; choć słucham praktycznie tylko fandomowej muzyki, to jednak mam zbyt ukierunkowany gust, by znosić, najpopularniejszą, niestety, muzykę elektroniczną).

 Uwielbiam każdą z Mane 6, Twilight, szczególnie z pierwszego sezonu z tym jej umiłowaniem do książek, Rarity,  wyjątkową i z pięknymi marzeniami, Applejack, która mogła by reprezentować większość elementów harmonii, Pinkie Pie, ze wszystkich sił dążącą do wywołania u Ciebie uśmiechu, Rainbow Dash, totalne usosobienie epickości, no i Fluttershy, delikatna i po prostu urocza. Gdybym miała jednak wybierać, to chyba AJ jest moją faworytką, ale naprawdę uwielbiam je wszystkie!

 Trochę prościej jest z backgroundami; tutaj zdecydowanie wygrywa elegancka i ułożona Octavia Melody, ale również doktor Whooves jest kucykiem, którego nie sposób nie lubić! No, ale ja potrafię to powiedzieć o prawie każdym kucyku, są w sumie tylko trzy, za którymi nie przepadam: Cadance, od której można po prostu dostać cukrzycy, Shining Armora, który jest najbardziej oklepaną postacią w całym mlp oraz Maud Pie, czym pewnie wiele osób zdziwię, ale ja po prostu nie potrafię zrozumieć jej fenomenu. Nie skreślam jej jednak całkowicie, gdyż jej relacje z Pinkie Pie są poruszające.

 Mam nadzieję, że zaakceptujecie moje wybory co do kucyków, no i przede wszystkim, że spędzę na tym forum wspaniały czas, mogą wreszcie wypowiedzieć się o kucykach z osobami, które odczuwają do nich taki sam stosunek jak ja. W końcu po to się tutaj zarejestrowałam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej osób do nas ostatnio dołącza ^^ Super.

 

Hejka, ja jestem Pierwszy, miło mi Cię poznać. Fajnie, że lubisz Octavie. To moja ulubiona postać po Flitter.

 

Opowiadaj czym się interesujesz, jak nas znalazłaś i skąd jesteś.

 

Baw się dobrze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Cóż, poza kucykami interesują mnie przede wszystkim książki. Uwielbiam fantasy, jeśli chodzi o ulubione przykłady, to bardzo cenię sobie sagę Pieśni Lodu i Ognia G.R.R. Martina, a z polskich autorów to chyba najbardziej Grzędowicza i jego ,,Pana Lodowego Ogrodu''. Lubię też czasami czytać biografie, na przykład ostatnio zainteresowałam się bardzo cyklem ,,Prawdziwych Historii'' Kamila Janickiego. Ale gdybym miała wybrać tę jedyną ulubioną książkę, to sądzę, że padłoby na niedocenioną powieść pt.,,Lament Zombie'' autorstwa S.G.Browne'a

 Czymś, co jest związane z książkami, a również bardzo mnie ciekawi są z pewnością analizatornie złych książek i blogów internetowych! Szkoda, że polskich jest jak na razie tak mało...

 Interesuję się również ezoteryką. Oraz człowiekiem, szczególnie jego umysłem i rozwojem osobistym. Poza tym jestem weganką, a ochrona zwierząt i walka o ich prawa to coś, co czyni moje życie bardziej sensownym.

 Co do tego jak tu trafiłam... szczerze mówiąc, sama nie pamiętam. :) Chyba specjalnie szukałam największego polskiego forum o kucach, bo jednak to zawsze przyjemniej czytać czyjeś opinie w rodzimym języku. 

 A pochodzę z Siedlec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...