Skocz do zawartości

Poszukuję utworów od Koroshi-Ya


Wonsz

Recommended Posts

Potrzebna mi pomoc. Czy może któryś z forumowiczów słuchał człowieka kryjącego się pod pseudonimem Koroshi-Ya i ma jakieś jego utwory u siebie na dysku?

 

Postanowiłem zebrać ile się da, i brakuje mi kilku kawałków ze względu na to, że pod reuploadami nie działają linki do pobrania bądź reupload ma nie wiele wspólnego z oryginalną jakością. Tak prezentuje się lista utworów jakie posiadam na chwilę obecną:

  • Cyan Blue
  • Vascular Rainbows
  • Bubble
  • Changeling Street Fight
  • Feel Good
  • For The Bronies of NSW
  • Fourth Wall
  • Let Me Tell You About Doritos
  • My Special Somepony
  • Rainbow
  • Song For Twilight
  • The End of The Road
  • What is a Brony Megamix
  • Insanity (Bloodershy)

To są znane mi utwory, których jeszcze nie mam:

  • Alone (Redux)
  • Rainbow (Remastered Anniversary Edtition)
  • Discorded Rainbow Dash Rap
  • Pinkie Party Activation
  • I'll always cheer on you
  • (Girl) You Know I Love You
  • Feel The Bass

Nie są to na pewno wszystkie, ale nie znam innych, ani też nie mogę wyszukać w żaden sposób innych, więc zakładam, że nigdzie w internecie się nie uchowały.

Od biedy mogę pobrać je jako filmy z YT, bo są w dobrej jakości, jednak rozglądam się za oryginalnymi plikami z samą muzyką.

Największy problem przysparza mi kawałek My Little Dashie. Na YouTube jest jedynie jakiś ruski film, gdzie dźwięk nie jest w dobrej jakości.

 

Ktoś? Coś?

Będę wdzięczny za każdy kawałek. Nawet jeśli już go mam to możliwe, że nie mam go w oryginalnej jakości.

 

No chyba, że istnieje jakiś sposób na pobranie z YT prywatnego filmu to wtedy problem sam się rozwiąże jeśli ktoś umie tak zrobić

:P

Edytowano przez TowelSWAG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zebrać do kupy utwory ze wszystkich linków jakie dostałem. Tu należą się szczególne podziękowania dla Uszatki oraz Hoffnera, którzy to dostarczyli mi kilku pozycji. Doprowadziłem pliki do ładu i składu. Nazwałem je według jednego klucza, dodałem również artystów uczestniczących, tagi gatunków (bardzo powierzchowne, nie słuchałem całości jeszcze) itd. Paczka została przeskanowana Kaspersky Internet Security i jest czysta. Nie wykluczam aktualizacji paczki w przyszłości. W takim przypadku odpowiednio zaznaczę kiedy dokonałem aktualizacji. Tymczasem bierzcie i ściągajcie z tego wszyscy :)

https://drive.google.com/file/d/0BxmOftu03uZxTE9IV1h6cUU1TDQ/view

 

Przepraszam za posta pod postem, ale chciałem, żeby było widać, że pojawiła się paczka.

Edytowano przez TowelSWAG
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam "Girl You Know i Love You" :)

PS nie widzę u ciebie na liście "I'm Brony and i know it"

http://speedy.sh/KQVVh/Koroshi-Ya-Girl-You-Know-I-Love-You-feat.-Replacer-Prod.-By-Prakhar-Raikwar.mp3
Edytowano przez Kekes200
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już to wszystko. Pierwszy znalazł się, choć tylko jako wersja audio z filmu, zresztą już po linku widzę,że to będzie to samo, a co do drugiego to nie wiedziałem o nim, ale mam go. Możesz sprawdzić co jest w paczce. Mam tam 36 utworów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...