Skocz do zawartości

II Twilightmeet i Oficjalny zlot forum MLPPOLSKA


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

t__o_by_vitaj-d8weeax.png

 

ZAPRASZAMY NA II TWILIGHTMEET

organizawany przez MKXD i Bronies Twilight!

 

26-27 WRZEŚNIA 2015

 

Moi Kochani!
Lato w pełni więc zaraz zacznie / skończy padać, jedni już umarli z gorąca, inni cieszą się bliskością wody.
Tymczasem pomimo bardzo napiętego planu atrakcji w tym roku, informujemy, że będzie dziać się jeszcze więcej!

Po raz drugi grupa fanów najmłodszej księżniczki ma przyjemność zaprosić Was na meet pod ich patronatem.

II Twilightmeet odbędzie się pod koniec września w Gdańsku na Morenie, w tym samym miejscu co poprzedni.
Ponownie postaramy się urozmaicić typową ofertę meetową o atrakcje intelektualne, czyli wszelkiego rodzaju prelekcje, panele dyskusyjne i rozkminki.
Tym razem zapraszamy Was również serdecznie w imieniu forum MLPPolska, które w ramach meeta będzie organizować zlot (o tym niżej).

Co również większość ucieszy także i tym razem pojawi się sleeproom, tym razem w pełni dzielonej koncepcji prawdziwego sleeproomu, głośnego sleeproomu, a także atrakcji wieczornych.

Aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień informujemy osoby korzystające z wyrobów nikotynowych, iż będzie dla nich specjalnie wyznaczone miejsce 

Więcej informacji wkrótce!

Zatem zbierajcie siły i widzimy się we wrześniu!


Zapraszamy na naszą stronę: http://www.broniestwilight.org/

 

Wydarzenie na fejsie: https://www.facebook.com/events/434416590016592/

 

Miejsce:
1. XX liceum ogólnoksztłacące w Gdańsku, ul. Dobrowolskiego 9
2. I Liceum Katolickie, ul. Piecewska 9, Gdańsk Morena

 

PLAN: https://docs.google.com/spreadsheets/d/14rOjd2NnnOdAbx0qtIy7_eze14AlAhpFne2E7nwXO40/edit#gid=0

OPŁATA 10 zł

KONTAKT DO ORGANIZATORA

MKXD (Mateusz)

514491615

[email protected]

 

ZJAZD FORUMOWY

 

RQK1Oeh.jpg

 

WAŻNA INFORMACJA!

 

Jedną z atrakcji II Twilightmeeta jest zlot użytkowników naszego forum. 

 

Organizatorem meeta jest MKXD wraz z ekipą Bronies Twilight. NIE JA! Ja jedynie wraz z Siperem robię wyżej wymieniony zlot forum.

 

Dlatego we wszelkich kwestiach dotyczących zakwaterowania, noclegów itd, kierujcie się do MKXD. Do mnie i Sipera w kwestiach samej atrakcji, jaką jest zlot.

 

A czym on będzie?

Na chwilę obecną jeszcze nie mamy gotowej wizji, prosimy o cierpliwość. Spodziewamy się ciągu, bloku atrakcji związanych z forum. 

 

Więcej informacji wkrótce!

 

Kontakt do organizatorów zlotu (nie dzwonić w wkestiach Twilightmeeta!)

Jakub "SPIDIvonMARDER" Orłowski

514685665

[email protected] 

gg - 6164667

 

Paweł "Siper" Klebba

792945671

[email protected]

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk. Totalnie nie pasująca lokalizacja, bardzo daleko, aż powiem, że dalej się nie dało, wymagająca przygotowań transportu, męczenia się pociągami, rozkładami, spaniem na dworcu i wcześniejszym planowaniem wszystkiego oraz bólem głowy.

 

Zajebiście. To mi się podoba. :D Będę na 100%

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Podstawowe pytanie. Czy dam radę zamknąć się w dwóch stówach[cały meet, nie bilety :v]? Oczywiście nie mam żadnych ulg.

Sprawdziłem tak z ciekawości ceny biletów. Nie wiem jak z koleją, ale jakbyś dzisiaj zarezerwował bilety na bus, to byś spokojnie w 100 złotych się zmieścił (w sensie licząc samą cenę podróży).

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem tak z ciekawości ceny biletów. Nie wiem jak z koleją, ale jakbyś dzisiaj zarezerwował bilety na bus, to byś spokojnie w 100 złotych się zmieścił (w sensie licząc samą cenę podróży).

 

Pendolino w Happy Hour to nawet 30zł w jedną stronę :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podacie dokładne daty meetu to może się wybiorę. Byle nie totalny koniec września, bo wtedy mam być już na uczelni na szkoleniu BHP i innych rzeczach organizacyjnych.

Mam dla Ciebie złą wiadomość...

Wydarzenie na fejsie twierdzi, że 26-27 września :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, meet odbywa się w dniach 26-27 września. To pewna data.

 

Wejściówka ma kosztować mniej niż 20 zł.

 

Jest możliwość noclegu w czasie nocy 25/26 września i 26/27 września na terenie szkoły.

 

 

Gdańsk. Totalnie nie pasująca lokalizacja, bardzo daleko, aż powiem, że dalej się nie dało, wymagająca przygotowań transportu, męczenia się pociągami, rozkładami, spaniem na dworcu i wcześniejszym planowaniem wszystkiego oraz bólem głowy.

 

Zajebiście. To mi się podoba. :D Będę na 100%

Siper potwierdzi, że innej lokalizacji na zjazd nie było. Żaden inny fandom poza Tribrony nie podjął się tej inicjatywy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę rozpętać wojny (najlepsza rzecz, którą umiem zrobić swoją drogą), ale jest tylu fanów Twi, że postanowiono zrobić Twimeet? A jest np. Rainbowmeet?

Już był:

au40dynkkk010sioz1mg.jpg

 

Nie wiem, co mnie rozwaliło bardziej... Ten post, czy twój Avatar :spike: ~ Myhell

Edytowano przez Myhell
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Gdańsk z Lublina to jakieś mmilion cebulometrów i półdnia ciuchci.

nie licząc z 200 zł na sam transport i zabawa z zgodą/opiekunem.

Mówiąc wprost nie. ;-;

Przegapie kolejne wspaniałe wydarzenie.

Rozkładowy czas dojazdu pociągu PKP to 9 godzin. Koszt: 50 zł bilet normalny.

 

W ten naukowy sposób udowodniliśmy, że Twój argument jest kombatantem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem swój grafik i odkryłem ze 25 jadę do Łeby wiec może akurat uda mi się wyrwać na chwile na meeta

Rozkładowy czas dojazdu pociągu PKP to 9 godzin. Koszt: 50 zł bilet normalny.

 

W ten naukowy sposób udowodniliśmy, że Twój argument jest kombatantem :)

Ale drogi kolego:

-100 ciuchcia

- 100 na transport po samym gdańsku lub Lublinie itp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jednak nie będzie. Po pierwsze pieniążków brakuje, a po drugie termin meet oscyluje w czasie organizacji moich urodzin dla rodzinki. Głupio by było tak wyjechać kiedy ma się imprezę zorganizować, Niestety  :fluttercry: . Ale będę na meecie w Warszawie, więc potraktuje to jako małą rekompensatę :aj5: .  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...