Skocz do zawartości

[Dyskusja] Historia Domku na Drzewie.


BiP

Recommended Posts

Witam, temat ten jest poświęcony wspominkom i historii działu "Domku na Drzewie".

W tym temacie można wspominać dawnych Avatarów :cmc: , jak i zapomniane już zabawy i inne tematy.

Dział powstał w czerwcu 2012, a więc niedawno obchodził 3 rocznicę istnienia.

 

Tutaj jest wgląd w skład Avatarów tego działu od początku istnienia, którego autorem jest Solaris:

2012

 

.1pgAUm9.png

 

 

2013

Wqo7h85.png

 

2014

ldJm1AS.png

(od 10.14 Avatarem Scootaloo została Timbeer)

 

Obecny skład wygląda następująco...

BRONIESiPEGASIS :sweetiebelle:

     Triste Cordis :spin:      

                    Spidi   :scootaloo:

Zandi    Babs

 

Zachęcam wszystkich, do dzielenia się wspominkami i przemyśleniami dotyczącymi działu i jego opiekunów.

Za kim tęsknicie najbardziej, kto był najaktywniejszym opiekunem w dziale, za czyjej kadencji dział najbardziej rozkwitał i cieszył się największą popularnością, itd...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, pamiętam "Ślimaka". Zapytał mnie na innym forum, czy aby nie mam konta tutaj. Tym bardziej, że istniał użytkownik o niemal takim samym nicku co mój, a na dodatek rejestrowałem się wszędzie szukając info o sezonie 3. I tak już zostałem :P Tak patrzę, że "domek" powstał praktycznie tuż przed moją rejestracją. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak żagłbiam się w spomniwnia na temat działu i dochdzę do wwnsosku że Bipu ma rację i jestem tu najdłuzeij, pamietam bowiem jak dział rozwijąl się pod egidą Ślimaka oraz OrOmisa pamietamą napięte irządy Fragina, po których Bpu i oRomis musieli odejsć, aptem były nieco szalone acz przyjemne rządy Phini, , potem to xo mamy obecnie :), a i taka ciekwaostka nik mnie jescze nie zrzućil ze stołka AV Babs sed a jestem nim juz z 2 lata   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...