Skocz do zawartości

Poszukuję dachu nad głową...


RainbowDashu

Recommended Posts

A ile takich rysunków trzaskasz miesięcznie, że nie stać Cię na wynajem mieszkania (szczególnie że da się to zmieścić poniżej 500 zł)?

 

@WhiteHood

 

Po prostu w sądzie mówisz, że bawiłeś się telefonem i dyktafon sam się włączył. No i akurat używanie kamery we własnym miejscu zameldowania chyba jest legalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu w sądzie mówisz, że bawiłeś się telefonem i dyktafon sam się włączył. No i akurat używanie kamery we własnym miejscu zameldowania chyba jest legalne.

 

Nie jeśli osoba nie wyrazi zgody na nagrywanie jej. art. 23 kodeksu cywilnego i art. 267 kodeksu karnego.

Dobra koniec z tym prawnym pitu pitu.

 

Zgubiłem się. Masz pieniądze, więc o co chodzi?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Niepodważalny dowód w ewentualnej sprawie sądowej. Bo jeśli chce się tyrana pozbyć w sposób zgodny z prawem, to najlepiej wsadzić go do pierdla.

 

Wiedzy? W technikum/LO/zawodówie? Proszę... Dyskomfort czy nie, życie jest okrutne. Smutne, ale prawdziwe.

Ty chyba nawet sobie sprawy nie zdajesz, jak nieskutecznie działa polska policja w takich sprawach. I powiem ci wprost: z własnego doświadczenia życiowego wiem, że gówno to da. Więzienie? Dupa, takiej kary sąd nie orzeknie! Wyrzucenie z domu? Nie da rady, o ile jakimś cudem nie znajdzie się jakieś mieszkanie dla niego (nie można nikogo prawnie wymeldować, bez zapewnienia jemu innego mieszkania. Takie to nasze prawo).

Skutek takiej interwencji? W najlepszym wypadku tydzień spokoju. W najgorszym zemsta.

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiemy nawet skąd jesteś.

Cóż, jeśli masz ciekawy styl rysowania, i robisz to dobrze, żeby szybko zarobić radziłbym stworzyć sobie jakiś profil na furaffinity czy innym futroportalu i zaczął rysować zboczone obrazki, byle zarobić pieniądz. A potem jakoś pójdzie. Będziesz miał przynajmniej kasę. Konto w banku masz?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dałem jasną ofertę, nie pytam o żadne pseudo rady życiowe czy porady prawne... jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt na Skype, ja znikam z tego tematu, nie wiem czego ja oczekiwałem... Dziękuję bardzo za miłe słowa, idę sobie smarować na komputerze jak to nieudolne dziecko...

 

To forum o kucykach pony, nie olx tu nikt Cię nie poratuje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynajmij sobie pokój z kimś wspólnie jeśli uważasz, że nie stać cię na mieszkanie. Powinieneś pomóc też matce, zadzwonić na policję i założyć ojcu niebieską kartę, a jeśli będzie się stawiał powinni go wziąć ze sobą, potem im więcej interwencji policji tym szybciej dojdzie do rozprawy sądowej. Dlaczego twoja maka nie wzięła  rozwodu? 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego na forum. Mogę postarać się pomóc małą radą.

 

Ja jestem z okolic, które podałeś ale niestety niedługo się wyprowadzam bo kupuje mieszkanie w dużym mieście.

 

Rada ode mnie? Załóż firmę. Posiedź trochę nad pomysłem, wprowadź coś innowacyjnego lub rób to w czym jesteś dobry i na tym zarób. Proponował bym celować w branże marketingu cyfrowego- łatwo się na tym dorobić i to sporych pieniędzy jeszcze niewiele robiąc. 

 

Sam byłem w bardzo trudnej sytuacji, nie mam pełnej rodziny i jestem półsierotą. Jednak czasami życie napisze taki scenariusz gdzie trzeba sobie poradzić i pokazać losowi, że potrafimy wyjść z wręcz beznadziejnej sytuacji. Byłem dość biednym człowiekiem ale teraz mam na co chce, kiedy chce. Wierzę, że też dasz radę. Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...