Skocz do zawartości

Finałowy odc V sezonu


Pinkiee Piee !

Recommended Posts

                                                                                                            Witajcie ! :pinkie2: 

Nie dawno przeglądałam sieć na temat finałowego odcinka sezonu V . Nie mogłam w to uwierzyć, ale znalazłam opis tego odcinka,(a przy okazji jeszcze odc od 14 do 26) w którym było napisane, że "Starlight Glimmer cofnie się w czasie i nie powstrzyma do wykonania Ponaddźwiękowego Bum Rainbow Dash"(na wyścigu obrony honoru Fluttershy) oraz, że Sunset Shimmer będzie alikornem ! Czy może wiecie coś na temat tego odcinka więcej?

Czy może to jest nie prawdą?  Źródło : http://www.fge.com.pl/2015/07/winycj-spoilerow.html

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy, zobaczymy,

Swoją drogą temat serialu się ,,wypala" dlatego trZeba wymyślać a to wychodzi raz lepiej a raz gorzej, serial się zmienia,

niepokoi mnie to wszystko, Hasbro powinno przystopować, zastanowić się co ma sens a co nie za bardzo.

Jakość a nie ilość.

Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej tych wszystkich scenarzystów zamknąć w najgłębszych lochach Hasbro, żeby nasz fandom nie mógł ich skazić głupimi pomysłami. Nie zawsze to czego chcę większość jest dobre, i tak jak napisał LeszyJLB: "Jakość a nie Ilość".

zróbmy protesty przed ich siedzibą z hasłem przewodnim: "Nie słuchajcie nas! to serial dla dziewczynek! więc taki ma być!"(lub coś krótszego)

A odcinek zapowiada się fajnie, dobrze będzie obejrzeć jakąś złą akcje(swoją drogą już gdzieś widziałem taką akcję ze zmianą linii czasowej, ale nie pamiętam gdzie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że Hasbro zbyt często słucha bronych i wykorzystuje ich pomysły, ale tak jak reszta powiedziała - nie wszystko co ludzie chcą będzie się podobać reszcie. Slice of life było ukłonem w stronę fandomu i taki jeden odcinek na cala serię może być. Ale jak w 13 odc dali Princess Big Maca to zacząłem się obawiać czy Hasbro powoli nie zapomina czym ten serial był. Oczywiście odcinek był miodny, jednak nie zmienia to faktu, że znowu wykorzystali pomysły fanów. Wystarczy ze Derpi się pojawi i juz jesteśmy szczęśliwi. A tak odcinki zaczynają być coraz to bardziej pokręcone i niedługo morałów czy tam porad w ogóle nie będzie. Ostatnio robią odcinki stricte pod przygodę, a zapominają o codziennych problemach jak w pierwszych 3 sezonach. Jak to sie przeplata to jest jeszcze lepiej. Przygody dostarczają nam początkowe i ostatnie odcinki i tego powinni się trzymać - a tak wygląda to teraz: Adventures of main six.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem, całość tychże informacji pochodzi z 4chana, co jest wystarczającym powodem, aby do owych rewelacji podchodzić z pewnym dystansem.

 

Ogólnie, nie wydaje mi się, aby tak miał wyglądać finał sezonu. Starlight być może i powróci, ale szczerze wątpię, by wydarzenia tak się potoczyły, z prostego względu, iż byłoby to raczej mocno naciągane:

 

1. Jak Starlight wyobrażałaby sobie cofnięcie się w czasie o tyle lat?

2. Co już raz zostało przedstawione, przeznaczenia nie da się zmienić (Twilight próbowała).

3. Skąd Starlight miałaby wiedzieć kiedy, gdzie, jak i dlaczego, bohaterki zdobyły swe znaczki? W ogóle, skąd miałaby wiedzieć o tym, że wszystko wywołała Rainbow? I zresztą, nawet gdyby ją powstrzymała, to jaką ma pewność, że bohaterki nie zdobędą znaczków później, w innych okolicznościach?

 

Niestety, jest jeden aspekt, który mimo wszystko mógłby przemawiać za tym, by właśnie tak zorganizować finał. Mianowicie, przywrócenie starego porządku, naprawienie czasoprzestrzeni i spowodowanie, że nawet w tej alternatywnej rzeczywistości przyjaciółki Twilight w jakiś niezrozumiały sposób odnajdą same siebie i przypomną sobie starą oś czasu, mogłoby zostać uznane za coś wystarczająco wielkiego, by alicornami uczynić wszystkie bohaterki. A to oznacza promocję, zabawki, pieniążki.

 

Sceptycznie podchodzę również do rzekomego brata Fluttershy, który jak mniemam będzie się nad nią znęcał a'la brat Eddy'ego nad Eddym ;P Poważnie, ile jeszcze tego rodzeństwa się będzie na siłę wciskać? Drugi, czy trzeci sezon - ok, ale teraz? Mimo, że wcześniej nikt o nim ani słówka nie pisnął? Już lepiej by było, jakby ogarnęli sprawę z tamtym ogierem z tęczową grzywą, co zabrał Dash na igrzyska ;P

 

 

No, ale jak już mówiłem, najlepiej podejść do tego z dystansem i spokojnie zaczekać na drugą połowę sezonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gada, polać mu!

Ale skoro sezon zaczął się od wizyty w wiosce na jakimś zadupiu i obaleniu komunizmu (nikt mi nie powie że tak nie było) to na czym skończą? Po części boję się czy czegoś nie zchrzanią w takim stopniu ,że będzie to kolejne shitowe ,,idące z duchem czasu" show

Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiałam, że przecież Twilight powiedziała ,że przeznaczenia się nie da zmienić, lecz jeżeli chodzi o to jak Starlight się dowiedziała o znaczkach i tej przyszłości to też fakt, lecz gdy obejrzałam animację to już naprawdę nie wiem. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, jeśli to wszystko jest prawda to mamy juz 100% fabułę ostatnich odcinków. Chociaż to będzie wygladalo jak odcinki związane z powrotem Discorda - tez trzeba będzie przypomnieć main six kim były i w jakiś sposób one powstrzymają Starlight Glimmeer. Co do Sunset Shimmer. ... zobaczymy. Głupio by było to mieszać, a wystarczy ze mamy jeden wątek do obadania a nie kilka. Dla bronych fajnie ze show się rozwija, ale ostatnio rozwija się trochę w złą stronę. Odc 12 sezonu 5 był takim typowym odcinkiem MLP - bez żadnych udziwnień, tylko problemy bohaterki. Ja do rozbudowanń nic nie mam, lecz brakuje fabuły tamtych odcinków z pierwszych 3 sezonów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kracz, bo wykraczesz. (ale jeśli tak to co się stanie!) kurcze... Za późno tu trafiłem

Jeśli to koniec to się załamię, a na ewentualną nową generację będzie trzeba czekać nie wiadomo jak długo, a do naszych bohaterek się dosyć przywiązałem

Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

Edytowano przez LeszyJLB
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kracz, bo wykraczesz. (ale jeśli tak to co się stanie!) kurcze... Za późno tu trafiłem

Jeśli to koniec to się załamię, a na ewentualną nową generację będzie trzeba czekać nie wiadomo jak długo, a do naszych bohaterek się dosyć przywiązałem

Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

Ej, przecież zapowiedziany został kolejny sezon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...