Skocz do zawartości

[Konkurs],,Płonie ognisko w lesie"


Szeregowa WW

Recommended Posts

large.jpg

Witajcie!

Mamy dla was nowy, całkiem nowy konkurs!

Każdy z was był kiedyś na obozie, lub koloni, prawda? A nawet jeśli nie to na pewno słyszeliście o obozowych piosenkach i słyszeliście przynajmniej jedną.

No więc teraz pytanie - o co tu biega?

Waszym zadaniem, będzie napisanie słów, może i skomponowanie melodii, własnej, obozowej piosenki!

Nic trudnego prawda?

Ale.... No właśnie, jest tu jedno ale.

Musicie również dobrać się w dwu, trzy lub cztero-osobowe grupy i zrobić to wspólnie. Możecie się podzielić, tak by każdy miał coś innego do roboty, albo po prostu wspólnie tworzyć jedną całość. Pamiętajcie że najważniejsza jest współpraca i dobra zabawa!

Dlaczego tak ma to wyglądać?

Ponieważ ani ja ani Discordia nie chcemy widzieć akcji typu ktoś się zgłasza a później nie przysyła pracy. Gdy pojawi się podział na grupy będziecie wtedy zmuszeni do większej odpowiedzialności, bo nie będziecie odpowiadać tylko za siebie ale i za całą grupę.

Ważne!

Melodia nie musi być waszego autorstwa, ale ważna by ją miała. Mogą to być na przykład słowa ułożone do ,,Płonie ognisko w lesie" albo jakiejś innej kolonijnej melodii.

Każda grupa, będzie mieć lidera, odpowiedzialnego za nadesłanie pracy w terminie.

W grupy dobieracie się sami, lub jeśli będzie mało zgłoszeń, pojawią się utrudnienia, lub jeśli będę tak chciała, to ja was podzielę.

UWAGA

Piosenka powinna być w klimacie wakacyjno-obozowym.

Regulamin:

1. Stosujemy się do regulaminu działu i forum
2. Nie toleruję plagiatu, a wierzcie mi internet łatwo jest przeszukać więc co do tego problemu nie będzie. Tekst powinien być waszego autorstwa a nie skopiowane z byle której strony.
3. Prace wysyłamy do mnie na PW z tematem wiadomości: "Konkurs - obozowa piosenka"
4. Termin oddania prac mija 31 sierpnia, więc macie miesiąc.
5. Zgłaszać się proszę tutaj pod tym postem wypisując z kim chcielibyście pracować, o ile uzgodniliście to wcześniej
6. Nie ma limitu w ilości prac, ale pamiętajcie że nie liczy się tu ilość a jakość~

7. Nie ma limitu słów

8. Po oddaniu pracy nie ma poprawiania jakichkolwiek błędów (wszystko zapisuję na komputerze zaraz po nadesłaniu pracy przez użytkownika)

9. Ważne by piosenka była napisana w dobrym klimacie (patrz wyżej)

10. Pamiętajcie o dobrej zabawie!

Lista chętnych + podział na grupy:

Grupa 1:

- ComingTrueMusic

- Niebieski Pudel

- Gold Pony

 

Termin oddawania prac: 31. 08. 2015r. godz. 23:59

 

Wszystko jasne? No to do roboty~!

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haj haj, ja też chciałbym się zgłosić, ale nie mam grupy ;> Mimo wszystko pomysł grup jest imo trochę przesadzony, bo co jeśli ktoś poczuje się zbyt artystycznie i pięknie każąc grupie robić to, co on chce? Demokracja to gniot, ale bez przesady... dobra, już nie narzekam.  I rozumiem, że chyba trzeba będzie wysłać jakieś nagranie w przypadku własnej melodii? (Heh, tu grupa już by się przydała  :rarity4: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tym sposobem mamy już pierwszą grupę! Czekam na następnych chętnych!

 

 

Haj haj, ja też chciałbym się zgłosić, ale nie mam grupy ;> Mimo wszystko pomysł grup jest imo trochę przesadzony, bo co jeśli ktoś poczuje się zbyt artystycznie i pięknie każąc grupie robić to, co on chce? Demokracja to gniot, ale bez przesady... dobra, już nie narzekam.  I rozumiem, że chyba trzeba będzie wysłać jakieś nagranie w przypadku własnej melodii? (Heh, tu grupa już by się przydała  :rarity4: )

Problem w tym, że ludzie nie nadsyłają prac. Gdyby było inaczej może nie pojawiłyby się grupy, ale chcąc nie chcąc to też wielu osobom ułatwia pracę.

Tak, owszem. Było by miło gdyby melodia również została nadesłana ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witajcie Misie~!
Jak wczoraj zapowiedziałam mam tutaj wyniki, a raczej dość krótkie ogłoszenie i podziękowania.

Okazało się, co bardzo mnie zawiodło, że tylko jedna grupa oddała pracę.Mianowicie: ComingTrueMusic, Niebieski Pudel aka MysterFajna^^ i GoForGold. Pocieszył mnie fakt jak bardzo ich praca była świetna pod każdym względem, naprawdę zachwyciłam się tym waszym wspólnym dziełem. Nie dość że tekst jest zgodny z tematem, ma sens, pasuje do głównej melodii i ogólnie mówiąc najzwyklej jak się da "jest super", to jeszcze właśnie sama muzyka jest wesoła, wpada w ucho i przemiło się jej słucha. Zanuciłam sobie całość parę razy i przyznam szczerze, że bardzo chętnie zaśpiewałabym tę piosenkę przy ognisku~
Całość prezentuje się w ten oto sposób:

Tekst :

2x wstęp

I zwrotka :

Pojedziemy do lasu,

mamy niewiele czasu,

rozpalimy ognisko,

powspominamy wszystko

Ref:

Pianki upieczemy,

potem je wszamiemy,

jeden weźmie gitarę

i rozbawi towarzystwo całe

II zwrotka :

Jesteśmy już w lesie,

niesiemy gałęzie,

piec pianki będziemy

i zaśpiewać możemy

Ref :

Pianki upieczemy,

potem je wszamiemy,

jeden weźmie gitarę

i rozbawi towarzystwo całe

III zwrotka:

Gdy w namiotach zasypiamy,

gwiazdy migają nad głowami,

noc po cichu zapada,

a ognisko dogasa

2x refren
Muzyka:

https://drive.google.com/file/d/0B_iTn1j89ngQYU9DSkU1cjlaYmM/view?pli=1

Wiem, że zapowiadałam pewne specjalne nagrody do tego konkursu, jednak nie mogę ich rozdać ze względu na to, że tylko jedna grupa oddała prace. W zamian za to osoby te otrzymają ode mnie nagrodę działową "Przyjaciel Vinyl i Octavii" za ich chęci i wysiłek, który włożyli w to dzieło ^^
Serdecznie dziękuję Wam za udział w konkursie, oraz życzę dalszych sukcesów muzycznych i nie tylko~!
Do zobaczenia niebawem,
Szeregowa WW

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...