Skocz do zawartości

Odcinek 4: Luna Eclipsed (Luna Odmieniona)


Lukiner

Recommended Posts

Rarity brak...

nie było Rarity bo aktorka, która podkłada głos dla niej pewnie uznała, że nie wyrobi naraz z akcentem i stylem mówienia Luny oraz dodatkowo z Rarity :P

swoja drogą Rarity, NMM, stara Luna, nowa Luna... nieźle ciekawe pod kogo jeszcze Tabitha St. Germain podkłada głos

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było Rarity bo aktorka, która podkłada głos dla niej pewnie uznała, że nie wyrobi naraz z akcentem i stylem mówienia Luny oraz dodatkowo z Rarity :P

swoja drogą Rarity, NMM, stara Luna, nowa Luna... nieźle ciekawe pod kogo jeszcze Tabitha St. Germain podkłada głos

Zapewne jeszcze pod Big Macintosha.

Oops. Chyba sie lekko spoznilem z tym cytatem. D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
  • 4 months later...

eeee tak jeden z moich ulubionych i właśnie takiego odcinka mi brakowało w 1 sezonie !! odcinek głównie o Lunie , to naprawdę nie byle co i ta nauka głosu u Fluttershy , świetne , albo jak Fluttershy wali twarzą prosto w drzwi ( przychodzi mi na myśl od razu looney tunes ) !! ogulnie odcinek godny uwagi !!!!:molestia:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mi się nie podobał głos Luny. Do NM może i pasował, ale do Luny...nope. Rymowanka Zecory nieźle wyszła, sama zebra terz głos ma nie najgorszy. A Pip brzmiał dla mnie naprawdę dobrze, bardzo podobny do oryginału. Jednak hejciam głos Luny całym serduchem, i prawdopodobnie sporo zim przeleci nim zmienię zdanie.

"Ty uwolniłaś moc klejnotów harmonii i odebrałaś nam mroczną moc" ?? Gorzej się nie dało tego przetłumaczyć :P

A według mnie nieźle przetłumaczone. Z sensem i zgodnie z prawdą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luna powraca. YAY Plusy: -Luna. 7 najlepsza postać w serialu. Mimo że jej normalny głos jest trochę dziwny (Nie jest zły, tylko brzmi, jakby miała ona 17 lat) to ma bardzo dobry wygląda, zachowanie i charakter. -Zachowanie Pinkie Pie. Wyszła po prostu epicko, a te udawanie kurczaka było świetne. -Zachowanie Spike'a. Prawie wszystko co mówił było śmieszne. -Fluttershy nauczająca Lunę, jak odpowiednio mówić. -Zecora YAY Bardzo pasowała do niej rola opowiadacza historii o NM, do tego fajnie wyglądała w tym przebraniu. -Nawet duża ilość dobrych momentów. ~Spike przebrał się za.... smoka LOL ~Twilight fajnie wyglądała w tym przebraniu. ~Twilight: "Pinkie Pie, nie jesteś na to aby odrobinę za stara?" Pinkie: "Za stara na darmowe słodycze? Nigdy." :D ~Big Mac ma fajny stój. ~Rainbow Dash fajnie wyglądała w przebraniu. ~RD wystraszyła Twilight i Spike'a. Twilight: "Spójrz, co zrobiłaś Spike'owi.", a on leży na ziemi, trzyma się za brzuch i kaszle jakby się dławił. HAHAHHHA ~Przebranie Derpy. HAH Parę papierowych toreb na zakupy, a do tego wyciągnęła korek z tej wanny :D ~Minuette przebrała się za..... Dentystę. HAH ~Twilight: "Jest delikatna i skromna, i ma uroczy głos." Puka do drzwi. Fluttershy drze się jak opętana: "Odejdź! Nie mam cukierków! Goście nie są mile widziani w Noc Koszmarów!" HAHA ~Luna: "Jak brzmi teraz?" FS: "Doskonale. Lekcja skończona." Próbuje uciec do domu, ale w ostatniej chwili Twilight zamyka drzwi, i ŁUB!, FS rozmazuje się na drzwiach :DDDD. Kojarzy mi się to trochę z Neverhoodem. ~Luna: "The fun has been doubled!" Świetny tekst. ~Sposób, w jakim Pinkie je cukierki. HAH ~Twilight: "Pinkie Pie, jesteś genialna!" Pinkie: "Nie, nie jestem. Jestem kurczakiem." i wydaje ten odgłos kury. :D ~Luna przywraca święto. Pip przytula jej nogę, odbiega i krzyczy: "Powiedziała "tak"! i słychać wiwat. Do tego mina Luny. HAH Minusy: -Strach jest dobrą zabawą i jest śmieszny. eeee Dobrą zabawą jest straszenie innych, a nie bycie przestraszonym. Ocena:8,5/10 Odcinek bardzo fajny. Luna (pomimo jej dziwnego, normalnego głosu) jest świetną postacią. Pinkie oraz Spike wyszli świetnie, a przebrania wielu kucyków, w tym Zecory (mimo że to nie kucyk), RD, Bic Mac'a oraz innych są fajne. Dziwne jest to, że dla nich strach jest fajny..... (?) Nie wiem dlaczego, ale jak oglądałem ten odcinek pierwszy raz, wydawał mi się on o wiele lepszy (co nie znaczy, że teraz nie jest fajny).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Trochę dziwny ten odcinek. Z jednej strony bardzo go lubię, a z drugiej było coś żenującego przy scenach, gdzie uczą Lunę zachowania, np. jak normalnie mówić, przecież w tym samym odcinku wcześniej potrafiła mówić w normalny, niezbyt głośny sposób. To było jakieś takie nieporadne i zagmatwane, wliczając w to zachowania różnych kucyków, ale było w tym też coś uroczego. Oglądam go z nieco mieszanymi uczuciami.

10/23/2011 at 21:33 NiBl napisał:

No i tutaj zderza się ten problem z rzeczywistością, bo wbrew pozorom te święto utraciło swoje znaczenie, a rytuały są już "puste", a liczy się tylko świętowanie, dla zabawy. Pierwotne znaczenie przestało być tradycją, ale tradycją jest świętowanie dla świętowania (coś takiego co jest ze świętami Bożego Narodzenia wszędzie (poza Polską).

W Polsce jest tak samo.

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Przyznam się, że oglądając odcinki tej serii ominąłem ten odcinek, gdyż Haloween i te klimaty jakoś mnie nie interesują. Ale potem postanowiłem do niego powrócić i go obejrzeć, gdyż pomyślałem sobie, ze prawdziwy kucykowy fan nie powinien ominąć żadnego odcinku :rarityexcited: I nie żałuję, bo w odcinku były fajne sceny, np. podobała mi się Pinkie udająca kurczaka oraz moja ulubiona Flutterka  : Wynocha! Nie mam cukierków i nie przyjmuje gości! I ta cała scena lekcji głosu z Luną oraz na koniec jak Luna trzyma w ramionach Flutterkę a małe kucyki myślą, że Luna chce ją pożreć :fshug:. Świetne . Ale mam jedno, ale do odcinka. Nie zrozumiałem fabuły tego odcinka i roli Luny. Wszystkie kucyki się boją uciekają przed nią, a na koniec cieszą się, ze je straszy i jakby sie jej nie boją? Nie zrozumiałem o co chodziło :ohmy:

Edytowano przez fluttershypony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...