Skocz do zawartości

Odcinek 4: Luna Eclipsed (Luna Odmieniona)


Lukiner

Recommended Posts

ENG

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=pBDs7T78lsQ&feature=channel_video_title

PL napisy

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=6CsP5M9LDd4&feature=player_embedded

wycięta scena z Rarity (fanmade wg. oryginalnego skryptu oczywiście)

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Xzz9g7TSvk4&feature=player_embedded

SHE'S COMING

Dołączona grafika

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Podsumowanie odcinka: -zawiedziona niewiedzą kuców Twilight -zajefajne wejście Luny -głupio wyglądająca Luna -Głupio gadająca Luna -Luna zostająca klonem celestii -kurczak pinkie (nadal nie rozumiem czemu nie Scoot) -głupio gadająca Luna Moja reakcja na Lunę:

Luna co masz do powiedzenia swoim fanom po tym występie?

  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Luna nie jest nową Fluttershy lub Celestią i wygląda na mix Zecory i Trixie z czymś jeszcze hmmm = więc jest dobrze jak dla mnie
  • czy Luna gada na dwa głosy? czyli NMM nadal jest wewnątrz niej czy to Celestia ją kontrolowała?? xD
  • Celestia chyba zapomniała poinstruować siostrę jak teraz rozmawiać z poddanymi no ale wejście miała genialne ^^
  • nadal nie mogę rozpoznać czy osoba która podkładała głos pod nią jeszcze wcześniej użyczyła głosu komuś
  • Luny lepiej nie drażnić bo bez skrupułów ciska piorunami na prawo i lewo oraz zmienia pogodę
  • no i wiadomo, że nadal potrafi przybierać formę Nightmare Moon
  • Zecora i jej czary mary + jej strój wypadły świetnie
  • Pinkie you are so random
  • Rarity chyba nie zdążyła zrobić sobie kostiumu albo była wyczerpana robieniem kostiumów dla całego miasteczka więc podarowała sobie to święto ;p
  • no i Derpy miała swoje większe "pięć minut" ciekawe czy to przypadek, że razem z nią stała Carrot Top
  • zgadłem co do Fluttershy i tego że będzie się bała wyjść z domu ^^
  • awwwwww dlaczego nie pokazali scenki w domu Flattershy ;d po odgłosach to musiało być tam grubo + Fluttershy rozpłaszczona na własnych drzwiach jest przezabawna
  • and more....

jestem zadowolony z tego odcinka i to bardzo, choć jestem świadomy że to nie to co niektórzy oczekiwali (zawsze zostaje wam masa innych sweeetaśnych kuców)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest złe, że stawia sobie coraz wyżej poprzeczkę. W pewnym momencie skończą im się pomysły, albo coś pójdzie nie tak i fani złapią za widły, bo im się nie spodoba. Albo poprzestaną na tym sezonie, bo właśnie im się skończą pomysły. Zrozpaczeni fani sięgną po widły i wściekły tłum ruszy na wojnę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luna jest epicka. Naprawde sie balem ze ja zeslodza, albo zrobia z nia cos glupiego, ale chyba nie mogli zrobic jej lepiej niz zrobili. Co tu sie rozwodzic, najlepiej napisana, mimo ze najtrudniejsza postac w MLP. Idealny glos, idealne sposob mowienia, idealne zachowanie. Oddali to ze spedzila 1k lat uwieziona, i ma problemy z dostosowaniem sie, ale nie przesadzili. Jedno zastrzezenie, Luna wyglada troche 'krzywo' w niektorych kadrach, ale moze to tylko moje wrazenie? Hm, w pilocie ona jest o wiele mniejsza od Celestii, wzrostu normalnego kucyka, teraz byla o wiele wyzsza. Moze nie osiagnela jeszcze normalnego rozmiaru, i to dlatego, w koncu u czlowieka tez proporcje sie troche zmieniaja. Jesli ta krzywosc Luny to zamierzony efekt, to dla mnie to jest najlepszy odcinek, myslalem ze minelo dopiero 5 minut a tu odcinek sie skonczyl, tak mnie wciagnal... Jesli niezamierzony, to i tak jeden z najlepszych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warmen - szerząc herezje zsyłasz na siebie gniew Inkwizycji. Pewno jesteś jednym z tych fanów, którzy w szafach mają ołtarzyki ze swoją Luną, której obraz delikatnej, niewinnej, niesłusznie ukaranej legł w gruzach.

Luna nie jest dzieckiem, a 1000 lat samotności potrafi nadszarpać psychikę + brak wiedzy na temat zmian w kulturze i zwyczajach.

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRgIdkOMl1gcgVUw3xu2udY8UK35kD6Fy4EMpaBInJ1OqH6lPMfiasIyjit

Mi się odcinek podobał zwłaszcza dlatego, że pokazano, że Luna nie jest takim "Lelum-polelum" tylko normalnym kucykiem, który też swoje problemy posiada.

Jeśli ktoś nie lubi jej za to, że jest taka, a nie jak ją sobie wyobrażali, to niech mi napisze na pw - wyślę mu chusteczkę. =.=

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warmen - szerząc herezje zsyłasz na siebie gniew Inkwizycji. Pewno jesteś jednym z tych fanów, którzy w szafach mają ołtarzyki ze swoją Luną, której obraz delikatnej, niewinnej, niesłusznie ukaranej legł w gruzach.

Nie ma takiej osoby, której gniewu na siebie prędzej czy później nie zsyłam. Next. Szafy nie mam, ołtarz planuję wybudować na podwórzu. Z resztą, gdzie ty widzisz, żebym szerzył herezję, ja w pocie czoła pracuję na twoje buffy...

No i w sumie nie miałbym nic przeciwko 1000 lat samotności. Jak już z resztą pisałem.

@topic

Na streamie oglądałem odcinek z dużymi przerwami, bo limit jeszcze się nie odnowił. Teraz już oglądam któryś raz normalnie. Nowa Luna ftw! Reszta to herezja!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ludzie cały I sezon i 2 odcinki drugiego w jeden weekend przegrywają z tym odcinkiem. odcinek oryginalny i taki dobrze napisany... co do tego że luna mogła się wydawać trochę wyższa w tym odcinku a w II odcinku rozmiarów normalnego kucyka mam teorię. mianowicie te 1000 lat w księżycu nie pozwoliły jej urosnąć, kiedy wróciła na ziemię zaczął się jej nagły wzrost aby nadrobić ten stracony czas... czemu nie było rarity... może spała dla urody, może zmęczona szyciem kostiumów (ta zezowata jak jej tam nie pamiętam niestety chyba sama uszyła sobie kostium ale to nie dotyczy fabuły)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego że luna mogła się wydawać trochę wyższa w tym odcinku a w II odcinku rozmiarów normalnego kucyka mam teorię. mianowicie te 1000 lat w księżycu nie pozwoliły jej urosnąć, kiedy wróciła na ziemię zaczął się jej nagły wzrost aby nadrobić ten stracony czas...

Myslalem podobnie, ale Luna i Celestia rzadzily razem przez nieokreslony czas, i raczej nie rzadzily jako male kucyki. Imo, przez odczarowanie jej Luna stracila czesc swojej mocy, co objawilo sie tez jej utrata wzrostu, a teraz ja odzyskuje.

Ale ogolnie sie zgadza :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...