Skocz do zawartości

Odcinek 4: Luna Eclipsed (Luna Odmieniona)


Lukiner

Recommended Posts

Luki - ja jestem w tej chwili regentem dwóch kucyków - Adi był regentem sześciu - nie widzę przeszkód abym został regentem i Luny ^^

Jesteś regentem/avatarem tylko jednego i nie kombinuj :P

Jestem regentem TS i RD, więc ty nie kombinuj... a jeśli tylko jednego z chęcią przyjmę brzemię bycia regentem Luny ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy odcinek, ale nadal nie wiemy co Luna robiła przez ten cały rok (może nadrabiała zaległości w wiedzy). Z pewnością jest Socjalnie upośledzona, przez te 1000 lat nieobecności. Chociaż może odrobinę bardziej pasowałaby mi emo-Luna :-P Co do Rarity, to podobno była w scenariuszu, ale się nie zmieściła. Chociaż i tak wolę moją teorię, że miała tyle roboty na ostatnie kilka dni, że kiedyś po prostu musiała to odespać. Oj Biedna Fluttershy. Najbardziej przerażająca noc w roku dla niej (pewnie jak była mała, była notorycznie nękana przez rówieśników). No i w końcu Pinkie się czymś wykazała (w 2 odcinku zupełnie została zakryta przez Flutterb**ch, a w 3 przez Twilight). No i podobał mi się projekt straży przybocznej księżniczki Luny. Bat-mare anyone? Chociaż szkoda, że to prawdopodobnie jedyne pojawienie się Kucyków z nietoperzowymi skrzydełkami (temat nie będzie dalej drążony). Szkoda że luna nie dostała takich skrzydełek. No i wydaje się, że kolejne 3 odcinki będą poświęcone CMC. Może wszystkie 3 zdobędą swoje Cutie Mark-i.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Rarity to jedno nie wyklucza drugiego. Nie skończyła swojego kostiumu, przyszła Twilight z Luną, Rarity oczywiście strach... Miała zrobić jej kostium. Zrobiła z niej jakąś różową kluchę, co się Lunie nie spodobało i zdarła kostium. Miała wtedy kawałek materiału w ustach, a wtedy przez okno zajrzała Pinkie i krzyknęła, ze Nightmare Moon zjadła kogoś i tak, jak do tej pory ona i te źrebaczki zaczęły uciekać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Rarity to jedno nie wyklucza drugiego. Nie skończyła swojego kostiumu, przyszła Twilight z Luną, Rarity oczywiście strach... Miała zrobić jej kostium. Zrobiła z niej jakąś różową kluchę, co się Lunie nie spodobało i zdarła kostium. Miała wtedy kawałek materiału w ustach, a wtedy przez okno zajrzała Pinkie i krzyknęła, ze Nightmare Moon zjadła kogoś i tak, jak do tej pory ona i te źrebaczki zaczęły uciekać.

yup dokładnie taka miała być akcja z Rarity wg. skryptu jak napisała Lauren na devie jak dobrze pamiętam.... dlaczego oni tu wywalili z odcinka fuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą bardzo interesujące święto. Powołane do życia "na cześć" złego Alter Ego Luny jakieś 1000 lat temu i świętowane przez ten czas. Teraz złe Alter Ego już nie istnieje, więc właściwie podważone jest istnienie samego święta, co więcej Luna pewnie nie chciałaby być kojarzoną z Nightmare Moon dłużej, więc tym bardziej byłaby za zniesieniem tego święta. No i tutaj zderza się ten problem z rzeczywistością, bo wbrew pozorom te święto utraciło swoje znaczenie, a rytuały są już "puste", a liczy się tylko świętowanie, dla zabawy. Pierwotne znaczenie przestało być tradycją, ale tradycją jest świętowanie dla świętowania (coś takiego co jest ze świętami Bożego Narodzenia wszędzie (poza Polską), Kiedyś to były święta religijne (które wypierały pogańskie obrzędy), a teraz większość świętuje je po prostu dla świętowania).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta feednięty ten odcinek?? fajny odcinek ale chyba już było o ocenianiu książki po okładce, chyba że źle zrozumiałem przekaz odcinka... ale takie podsumowanie... -ROYAL CAPS LOCK -BIG RAGE OF LUNA -cukierki -"pinkie you are genius - no i'm chicken" -GDZIE JEST RARITY?? -DERPY W TOREBKACH PO MUFFINKACH

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...