Skocz do zawartości

Zapytaj Starlight Glimmer


Selenium v.2

Recommended Posts

  • 1 month later...

- Wreszcie pytanie, ileż mogłam czekać... No to tak. Osobiście nienawidzę porażek. Poniosłam ją tracąc cały mój znaczkowy dobytek. Ile ja w życiu miałam nieszczęsnych wypadków... Dobrze, nieważne. Przejdę do drugiego pytania. Kucyki nie mogą posiadać własnych znaczków w imię mojej idei równości. Znaczki zaburzają tą perfekcję przyjaźni. Nie zrozum tego źle, ale każdy kucyk posiadający znaczek skupia się tylko na swoim talencie i gardzi przy tym innymi którzy nie mają znaczków lub mają niezbyt popularny talent. To droga prowadząca do idealnego świata. Niech żyje równość!

=

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracujesz dla komunistów? :D albo nim jesteś?

CICHO! 

Powiem to tak. Wyznaję glimmeryzm. Inna nazwa na mój jedyny słuszny ustrój to cutie- marksizm. Komuniści w świecie kucyków nie istnieją, chyba ,że mnie uznajesz za komunistkę. Cała Equestria jest pogrążona w tym beznadziejnym ustroju zwanym monarchią. Czas to zmienić przyjaciele! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie sprawę z tego, że monarchia+kapitalizm+wolny rynek to jeden z najlepszych ustrojów. Walić równość, nikt nie rodzi się równym ,ani ludzie, ani kucyki nie są równe.

1. Czy chcesz wszystko opodatkować i wprowadzić zapomogi socjalne?

2. Czy chcesz ujednolić i unormować rynek?

3. Chcesz zrobić ze wszystkich bezmyślne istoty podporządkowane "jedynie słusznej idei"

4. Czy uważasz, że broń jest zła? Czy trzeba wszystkich rozbroić?

Glimmeryzm to piękna idea, ale działa tylko na papierze i w utopijnym wyobrażeniu.

Won z równością, niech żyje indywidualizm i różnorodność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zdajesz sobie sprawę z tego, że monarchia+kapitalizm+wolny rynek to jeden z najlepszych ustrojów. Walić równość, nikt nie rodzi się równym ,ani ludzie, ani kucyki nie są równe.

1. Czy chcesz wszystko opodatkować i wprowadzić zapomogi socjalne?

2. Czy chcesz ujednolić i unormować rynek?

3. Chcesz zrobić ze wszystkich bezmyślne istoty podporządkowane "jedynie słusznej idei"

4. Czy uważasz, że broń jest zła? Czy trzeba wszystkich rozbroić?

Glimmeryzm to piękna idea, ale działa tylko na papierze i w utopijnym wyobrażeniu.

Won z równością, niech żyje indywidualizm i różnorodność.

1. Babeczki są tylko u nas opodatkowane. I tego się trzymajmy.

2. Pewnie,że tak. Inaczej mój cel nie miałby sensu.

3. Bez przesady nie bezmyślne. Powiedziałabym,że są nawet mądre dołączając do mnie dobrowolnie. Ale chcę by tak było.

4. Akceptuję tylko używanie magii. Broń powinna być nielegalna.

Skoro won z równością, to żyj w niewoli Celestii i Luny. Proszę bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

1. Jakie masz plany zemsty?

2. Jeśli twój plan by się powiódł, i odebrałabyś znaczki wszystkim kucykom, odebrałabyś też sobie zanaczek? Dałabyś radę żyć bez twojej magii?

3. Co sądzisz o:

- Twilight Sparkle

- Applejack

- Fluttershy

-Rarity

-Pinkie Pie

- Rainbow Dash

- Księżniczce Celestii

- Księżniczce Lunie

- Trixie Lunamoon

- Sunshet Shimmer

3. Gdybyś mogła cofnąć czas, co byś zrobiła?

4. Opowiesz o swojej rodzinie?

 

Edytowano przez Fragola Love
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeszcze planuję. I nie dowiesz się szybko, bo to wielka tajemnica.

2. Tylko wtedy tak, inaczej nie dałoby rady. Wyrzekłabym się znaczka tylko w sytuacji gdy wszyscy byliby pod wpływem magii równości.

3. Twilight... Nie przepadam za nią. Choć uważam ,że ma bardzo dobre zdolności magiczne. Godna mnie przeciwniczka.

Applejack - Siła jest potrzebna Equestrii. Mogłaby założyć sad w tym mieście.

Fluttershy- Początkowo sprawiła bardzo dobre wrażenie. Wyraźnie była zadowolona z mojego planu i naszego hymnu lecz przyjaciółki ją przekonały na swoją stronę. Szkoda...

Rarity - Przydałaby się jako projektantka dla nas ubrań reprezentacyjnych. Równość byłaby jeszcze większa!

Pinkie Pie - Nie rozumiem jej intuicji. Jest dziwnym, ale przyjaznym kucykiem.

Rainbow Dash - Mogłaby ograniczyć agresję. Naprawdę, powinna żyć harmonijnie.

Księżniczka Celestia - No cóż, gdyby nie ona nie byłoby kogoś odpowiedzialnego za wznoszenie słońca, więc ją cenię. Ale jej poglądy jak na władczynię mi się nie podobają.

Księżniczka Luna - Podobnie jak z jej siostrą, tylko ,że dobrze ,że sprzeciwiła się Celestii.

Trixie - Cenię ją. Sądzę,że zostałybyśmy zgranym duetem. Ona naprawdę ma talent do magii. Chyba jedynie jej nie odebrałabym znaczka.

Sunset Shimmer - Jeszcze nie miałam okazji jej spotkać. Twierdzę,że mogłaby być ciekawą klaczą.

 

Edytowano przez Seleniumen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kapitalizm i libertarianizm, co myślisz?

2. Co sądzisz o haśle "Własność , Wolność, Sprawiedliwość"

3. Czy nie uważasz, że brak konkurencji spowoduje stagnacje ekonomiczną. A jak wiadomo rynek musi być żywy.

4. Subsydia dla wszystkich?

5. Co z cyklem koniunkturalnym i stopą procentową.

Edytowano przez White Hood
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Kapitalizm i libertarianizm, co myślisz?

2. Co sądzisz o haśle "Własność , Wolność, Sprawiedliwość"

3. Czy nie uważasz, że brak konkurencji spowoduje stagnacje ekonomiczną. A jak wiadomo rynek musi być żywy.

4. Subsydia dla wszystkich?

5. Co z cyklem koniunkturalnym i stopą procentową.

1. Kapitalizm to nie moja bajka, kochanie. Z takim podejściem zapraszam do innej części Eqeustrii, choć może się jeszcze do nas przekonasz.  Jestem liberalna i jestem z tego dumna. 

2.  Czy to hasło Kucwina? Zresztą nieważne... Pierwsze słowo tego hasła jest bardzo złe. Nie ma czegoś takiego jak własność, ( oprócz mojej laski) w szczególności co do znaczków.

3. Ale... Ale ja mam konkurencję! Znaczy się będę miała większą gdy uda mi się dotrzeć do większej grupy kucyków.

4. Jeśli starczą na to moje oszczędności to być może. Jednak wolę dostarczać pieniądze za pracę. 

5.  Co do cyklu koniukturalnego na razie jestem na dnie. Niedługo to się zmieni, nie martwcie się! Stopa procentowa, tak? W tym czasie nie zajmuję się zbytnio finansami.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy zgadzasz się z hasłami: Wojna to pokój. Wolność to niewola. Ignorancja to siła?

2. Czy czytałaś "Manifest" Marksa i Engelsa?

3. Czy popierasz stworzenie aparatu bezpieczeństwa, który usuwałby ewentualne zagrożenia wewnętrzne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy zgadzasz się z hasłami: Wojna to pokój. Wolność to niewola. Ignorancja to siła?

2. Czy czytałaś "Manifest" Marksa i Engelsa?

3. Czy popierasz stworzenie aparatu bezpieczeństwa, który usuwałby ewentualne zagrożenia wewnętrzne?

1. Nie zgadzam się z tym zdaniem. Wojna jest zawsze najgorszym rozwiązaniem i prowadzi do bycia nierównym.

2. Czytałam w życiu wiele książek, tej jeszcze nie. W sumie dziękuję za polecenie tytułu, zapoznam się z powyższym dziełem.

3. Planuję armię, gdy zwiększy się demografia naszego miasteczka. Słabo u nas z urbanizacją, ale będzie o wiele lepiej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie zgadzam się z tym zdaniem. Wojna jest zawsze najgorszym rozwiązaniem i prowadzi do bycia nierównym.

2. Czytałam w życiu wiele książek, tej jeszcze nie. W sumie dziękuję za polecenie tytułu, zapoznam się z powyższym dziełem.

3. Planuję armię, gdy zwiększy się demografia naszego miasteczka. Słabo u nas z urbanizacją, ale będzie o wiele lepiej!

Hej! Ludzie wolni, dajcie gwintówkę!

niechaj strącę tę makówkę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, droga Starlight:giggle:

1.Rozumiem, że nie zamierzasz zmienić swoich poglądów?

2.Czy słyszałaś o czymś takim, jak człowiek?

3.Wiesz, że twój system raczej świetnie działa tylko w sytuacji, gdy chcesz mieć po prostu bezpieczeństwo? Bo kariery w ten sposób nie da się zrobić.

4.Czy w twojej wiosce każdy kucyk musiał brać aktywny udział w wydarzeniach, czy mógł sobie zostać w domu, gdy mu się nie chciało wychodzić?

5.Przytulisz mnie?

6.Gdyby w twojej wiosce pojawiła się Celestia, to w jaki sposób próbowałabyś przekabacić ją na swoją stronę?

7.Żałujesz pewnie, gdy wieczorem, przed pamiętnym pechowym dniem, oblałaś się wodą? Właśnie wtedy Fluttershy zobaczyła twój znaczek.

8.Czyli nawet ty uważasz, że równość to ściema?

9.Co zamierzałaś zrobić ze znaczkami Mane 6?

10.Jak podoba się Pani sobie z głosem Klaudii Kuchtyk?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nigdy w życiu... Nawet by mi to przez myśli nie przeszło.

2  Kiedyś widziałam w jakiejś encyklopedii biologicznej... Szkoda,że nie występują w Equeustrii, chętnie poznałabym człowieka.

3. Trzeba myśleć pozytywnie. Połączenie bezpieczeństwa i kariery jest możliwe.

4. Ma prawo nie wychodzić. Lecz jest to zalecane, i na pewno milej patrzy się jak więcej kucyków jest zaangażowanych w życie miasta.

5. Oczywiście. Równy z Ciebie kucyk.

6. Wiadomo ,,In our town" na wstęp, przedstawienie moich celów i gorące prośby. Ale sądzę, że to prawie niemożliwe i trudne zadanie jak to określiłeś przekabacić samą władczynię.

7. Żałuję i to bardzo. Okropnie się czuję, gdy sobie to przypominam... Ech, cały mój plan...

8. Równość jest ciężka do osiągnięcia lecz możliwa. A więc jako tako ściemą nie jest.

9. Trzymać za tablicą... No co więcej? Innych celów nie mogę zdradzić, ale fakt, mam swoje cele.

10.  Bardzo ładnie brzmię. Dorównuję oryginałowi. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Przepraszam za to, że znowu pytam, ale nie rozumiem czegoś? 

Jeśli równość to jedyny sposób na zdobycie prawdziwych przyjaciół i szczęścia to dlaczego jako jedyna mogłaś mieć własny znaczek ?

Rozumiem, że nie da się bez niego pozbawiać kucyków ciężaru jakim jest znaczek. Jednak czemu wszystkich okłamałaś sugerując że też nie masz znaczka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu mylitaja napisał:

Przepraszam za to, że znowu pytam, ale nie rozumiem czegoś? 

Jeśli równość to jedyny sposób na zdobycie prawdziwych przyjaciół i szczęścia to dlaczego jako jedyna mogłaś mieć własny znaczek ?

Rozumiem, że nie da się bez niego pozbawiać kucyków ciężaru jakim jest znaczek. Jednak czemu wszystkich okłamałaś sugerując że też nie masz znaczka?

Musiałam ich jakoś w końcu wprowadzać w ,,czar równości" więc gdybym pozbyłam się znaczka, nie mogłabym ich zamienić, bo to wiąże się w umiejętnościami wpisanymi w mój znaczek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...