Skocz do zawartości

Heloł


Komiksowy

Recommended Posts

Hej!

 

Jestem Kuba, mam 16 lat, mieszkam w Łodzi i postanowiłem dołączyć na forum ;-;

W zasadzie to konto stworzyłem już dawno temu, ale jakoś zapomniałem (albo mi się nie chciało, tak bywa u mnie bardzo często...) i wróciłem dopiero teraz, aby się ze wszystkimi przywitać!  :party:

Well... w fandomie jestem już trochę, bo 3 lata, ale głownie przesiadywałem na FGE albo MLP Wiki i sądzę, że nie jestem zbyt rozpoznawalny. Jakby się nad tym zastanowić to mam niewiele umiejętności, które w fandomie się ceni (rysować dopiero się uczę, na pisanie nie mam czasu/weny/niechcemisię, a muzyki nie tworzę, raczej wolę słuchać), ale może umiem dyskutować na forum!

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się o mnie czegoś więcej (zawsze tacy się znajdą) to zajrzyjcie na mój profil, albo śmiało zadawajcie pytania, będę starał się odpowiadać na bieżąco, chociaż w wakacje nie mam zbyt wiele czasu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej :fluttershy4:, liczę na to, że będziesz zaglądał tu często oraz powodzenia  :x

Sam chciałeś:

  • Co sądzisz o Rainbow Dash? 
  • Jaki jest twój ulubiony odcinek z piątego sezonu?
  • Słuchasz muzyki fandomowej, jeśli tak to jaki jest twój ulubiony utwór?
  • Na to pytanie nie musisz odpowiadać, ale jak odpowiesz to będę zadowolony: Jaką jesteś osobą(pogodną, cichą(albo głośną xD) itd.)?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :3

1. Jaka jest twoja ulubiona postać z Mlp? Z kim się utożsamiasz?

2. Jakiej muzyki słuchasz?

1. Rarity, właśnie dlatego, że się z nią utożsamiam... czasem jest to wada xd Poza tym lubię Księżniczkę Celestię, Twilight, Derpy, Lyrę... w sumie łatwiej wymienić kogo nie lubię.

2. Sam nie wiem, zazwyczaj słucham radia. Poza tym lubię soundtracki do filmów (zawsze jak obejrzę jakiś dobry film, szukam jego podkładu muzycznego na yt).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>

No hej :fluttershy4:, liczę na to, że będziesz zaglądał tu często oraz powodzenia :x

Sam chciałeś:

  • Co sądzisz o Rainbow Dash?
  • Jaki jest twój ulubiony odcinek z piątego sezonu?
  • Słuchasz muzyki fandomowej, jeśli tak to jaki jest twój ulubiony utwór?
  • Na to pytanie nie musisz odpowiadać, ale jak odpowiesz to będę zadowolony: Jaką jesteś osobą(pogodną, cichą(albo głośną xD) itd.)?
1. Lubię RD, nie jest ona moim ulubionym kucykiem, ale ją lubię ;-;

2. Hmm... ciężki wybór. Waham się między dwuczęściowcem, "Tanks for the Memories", "Amending Fences" i... można powiedzieć, że lubię je jednakowo.

3. Nie słucham muzyki fandomowej, ale lubię czasem włączyć jakiś remix, byle dobry.

4. Odpowiem xd Jestem introwertykiem, lubię spędzać czas samotnie, ale to nie znaczy, że gardzę ludźmi... Po prostu niektóre osobowości mnie odstraszają. Poza tym jestem optymistą, według znajomych.

Cześć. Też jestem Kuba. Też w fandomie 3 lata. Też dopiero uczę się rysować. Miło mi!

Robimy minimeet w manufakturze?

Co za zbieg okoliczności! Co do minimeetu to niestety dopiero po wakacjach, teraz nie ma mnie w Łodzi ;-; (i piszę z telefonu). Edytowano przez Komiksowy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imesh, ostatnio zaobserwowałem, że w Łodzi i okolicach mieszka sporo bronies. Zresztą, Fluttersławia xd A do regulaminu zajrzałem już wcześniej ;-;

Cześć i baw się dobrze! :)

Mam jedno pytanko. Oglądasz czasem Youtuberów?

Zdarzy się, jednak nie subskrybuję nikogo, oglądam to, na co mnie weźmie xd

Rarity rzadki wybór w sumie z tego co myślę ale ciekawie ^^ jakbym potrzebował jakichś nowych modnych ciuchów to wiem do kogo się odezwać!

Jasne, mogę wspomóc xd Ale uprzedzam, że szyć nie umiem ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...