Skocz do zawartości

Zapomniany as [Z][Alternate Universe][Romance][Crossover][Adventure]


Wania Żygunow

Recommended Posts

Serdecznie witam Was wszystkich, koleżanki i koledzy. To mój pierwszy fanfik, a własciwie pierwszy raz kiedy udzielam się w jakikolwiek sposób w naszym fandomie. Nie skłamię, jeśli powiem że jest to pierwsze opowiadanie napisane przeze mnie w ogóle. Gorąco was zapraszam do przeczytania tych paru stron.

 

Fanfik utrzymywany jest w klimatach drugowojennych, w warunkach frontu wschodniego. Łączy on awiację - przygody myśliwców - z MLP. Z tego powodu jest zaadresowany raczej do małej grupy odbiorców, chodź zapraszam wszystkich do lektury.

 

Istnieje zasadnicza różnica pomiędzy moim dziełem a większością innych fanowskich opowiadań, również tymi niezwiązanymi z awiacją. W tekście pojawia się tylko jedna znana nam z serialu postać, pozostałe zostały wymyślone przez mnie na potrzeby fanfika. Poza tym, jakby to określić bez ujawniania szczegółów - jest to romans bez romansu.

 

Życzę przyjemnej lektury

 

UWAGA: Mimo że przeczytałem całość parę razy, zawsze coś mogło mojej uwadze umknąć, także proszę zgłaszajcie wszelkie błędy. W sumie to nie jestem pewien czy w dobrym miejscu umieszczam fanfika, a także proszę jakiegoś moderatora czy kogoś innego znającego się na tagach by poprawił ewentualne błędy w tym miejscu.

 

W fanfiku pojawiają się przekleństwa.

 

https://drive.google.com/file/d/0B_Jr7q4RUu39VXR5S3ZrZ1A1WjQ/view?usp=sharing

Edytowano przez Wania Żygunow
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khem, dodaj tagi, w tym obowiązkowy, a samo opowiadanie umieść w google docs albo jakimkolwiek innym niewymagającym pobierania fanfika na dysk. Szybko, bo zaraz Dolar przyjdzie i cię zje...

On dodał tagi opowiadania w tagach tematu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To opowiadanie bardzo mi się spodobało - wciągnęły mnie: wartka akcja, bohaterowie, którzy nie są betonowymi idiotami i oryginalny świat przedstawiony. Jedyną wadą tego dzieła jest fakt, że zamiast w googledocs zostało one opublikowane w formacie pdf, przez co nie jestem w stanie wytknąć ci błędów ortograficznych - o ile docsy posiadają opcję komentowania dzięki której można wskazywać potknięcia, o tyle pdf'y tego nie posiadają.

Błędy ortograficzne? Myślałem, że wszystko wyłapałem. No cóż, tak już bywa. Następnym razem przed obublikowaniem wyślę komuś to do sprawdzenia, dajmy na to Tobie.

 

W samym fanfiku większości nazw nie wymyśliłem sam. Ktoś wie, skąd wziąłem imiona OC?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 years later...
×
×
  • Utwórz nowe...