Skocz do zawartości

Konto PayPal


Sowenia

Recommended Posts

Chcę zarabiać kasę na skórki do HotS'a, a jako, że rysuję całkiem znośnie to może coś na dA by się udało uczknąć. W związku z tym potrzebuję PayPala. 

 

Tu moje zapytanie: Ktoś z was ma takie konto? Ktoś z was wie jak się je zakłada i czy płaci się jakieś procenty od posiadanej na koncie kwoty i inne takie duperele jak w normalnych bankach?  :fluttershy3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i czy płaci się jakieś procenty od posiadanej na koncie kwoty i inne takie duperele jak w normalnych bankach? 

 

Nie.

 

Raz na jakiś czas zapytają cię o jakieś tam rozliczenia amerykańskopodatkowe, ale wtedy zaznaczasz, że nie jesteś ze Stanów i tyle :P

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie jest. Sam mam Paypala i używam go żeby płacić za gry iinne rzeczy w różnych serwisach - Humble Bundel, Steam, rzadko mikroplatnosci w grach. Niby konto bankowe mam ale czasem płatności visa są zbyt skomplikowane - wpisz numer karty, którego nigdy nie pamiętam oraz datę wydania, id karty.... ZA DUŻO TEGO. Przesyłam pieniądze na PayPal i normalnie w czasie zakupów się pyta czy chcesz żeby z konta zeszło tyle a tyle. Proste i bez żadnych utrudnień. Wygodna rzecz.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PayPal jest bardzo przyjaznym i fajnym wirtualnym bankiem, sam posiadam tam konto od wielu lat a prowizje to nic w porównaniu z konkurencją taką jak payonner czy Payza. Mogę Ci pomóc w ogarnięciu konta jak masz jeszcze jakieś problemy, jak co to pisz.

 

Jak nie chcesz się jednak męczyć z Paypalem to od czasu do czasu z chęcią skupię od Ciebie punkty na deviantart w zamian np. za przelew bankowy.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak nie chcesz się jednak męczyć z Paypalem to od czasu do czasu z chęcią skupię od Ciebie punkty na deviantart w zamian np. za przelew bankowy.

 

Paypal byłby jednak wygodniejszy, ponieważ gdybym posiadała już na nim jakąś kwotę (obecnie mam 4,50$ yay~ :D) to wygodniej by było od razu sobie z karty przelać niż czekać aż będziesz, aż przelejesz i w ogóle będziesz miał co przelać :v 

 

Mam jeszcze pytanie co do tego konta bankowego. Otóż nie mam go. Mogę podać konto ojca na przykład, a jak już kiedyś będę mieć własne to sobie zmienić? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paypal byłby jednak wygodniejszy, ponieważ gdybym posiadała już na nim jakąś kwotę (obecnie mam 4,50$ yay~ :D) to wygodniej by było od razu sobie z karty przelać niż czekać aż będziesz, aż przelejesz i w ogóle będziesz miał co przelać :v

 

Mam jeszcze pytanie co do tego konta bankowego. Otóż nie mam go. Mogę podać konto ojca na przykład, a jak już kiedyś będę mieć własne to sobie zmienić? 

 

Nie musisz w ogóle podawać numeru konta.... weryfikacja konta Paypal nie jest jakaś bardzo ważna ( chyba, że deviantart jej wymaga) i sam leciałem na niezweryfikowanym koncie kilka lat :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ktoś ogarnia PayPal... Chcę kupić sobie OnePlus One'a, producent akceptuje płatności przez PayPala.
1. Dodałem swoje konto w mBanku do PayPal, czy to wystarczy?
2. Przy płatności potrącana jest jakaś prowizja?

3. Są jakieś szczególne problemy z PayPalem, na które trzeba uważać przy dokonywaniu transakcji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Dodałem swoje konto w mBanku do PayPal, czy to wystarczy?

Wydaje mi się, aczkolwiek nie jestem pewna, że musisz najpierw zrobić przelew ze swojego banku na konto PayPal. W Podsumowaniu masz taką opcje jak "doładuj konto". No i ogólnie, tam powinny wyświetlać się dostępne na PayPalu środki (tam, czyli w podsumowaniu)

 


2. Przy płatności potrącana jest jakaś prowizja?

To zależy jaką opcje wysyłki pieniędzy wybierzesz- jeśli wybierasz opcje, że płacisz za usługi lub zakupy, to żadnej prowizji nie płacisz. Jak wybierasz opcje, że wysyłasz hajsy rodzinie lub znajomym, to tak płacisz jakieś grosze.

 


3. Są jakieś szczególne problemy z PayPalem, na które trzeba uważać przy dokonywaniu transakcji?

Chyba nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...