Skocz do zawartości

Witajcie !Jestem Nowa ...


askluna.pl

Recommended Posts

"Onomatopeja też chcę mieć przyjaciela!" :drurrp:

Witaj! na tym zacnym forum... :brohoof:  tutaj każdy może zostać twoim przyjacielem, niektórzy sami będą wysyłać ci zaproszenia, a do innych będzieś się musiała sama z nim pofatygować. Polecam wejś na serwis http://6pony.pl , można porozmawiać z fajnymi ludźmi(jak się akurat ktoś trafi).

 

Jako że to temat powitań zadam ci jedno waże pytanie: Czy lubisz sci-fi? :cadanceawesome: 

 

To wszystko ode mnie, życzę wielu przyjaciół^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona postacią jest luna fluttershy i flutterbat a znianawidzona...kucyka takiego nie ma ale Turka nienawidzę

Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka

A drugi powitalny bo chciałam dodać w archiwum bo mi wcześniej coś nie wyszło tak powiem☺

Tirka

Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka

Edytowano przez askluna.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam ze nie odpisuje na pytania ale nie zauważyłam

Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka

"Onomatopeja też chcę mieć przyjaciela!" :drurrp:

Witaj! na tym zacnym forum... :brohoof: tutaj każdy może zostać twoim przyjacielem, niektórzy sami będą wysyłać ci zaproszenia, a do innych będzieś się musiała sama z nim pofatygować. Polecam wejś na serwis http://6pony.pl , można porozmawiać z fajnymi ludźmi(jak się akurat ktoś trafi).

Jako że to temat powitań zadam ci jedno waże pytanie: Czy lubisz sci-fi? :cadanceawesome:

To wszystko ode mnie, życzę wielu przyjaciół^^

Nie wiem co to możesz mi powiedzieć ?

Elo elo, witamy na forum. Przyjaciół tu znajdziesz prędzej czy później.

Opisz krótko swoją osobę, i za co lubisz postaci które wypisalaś?

Ulubiony antagonista?

Rysujesz? Piszesz?

Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

Tak lubię lune właściwie za wszystko jest poważna piękna i jest panią nocy dla niej nie śpię w nocy (nie doslownie) ,fluttershy jest spokojna co jest moja cecha ma bardzo dobre podejście do zwierząt i pięknie spiewa ,flutterbat to to samo ale jest wampirkiem .

Moim ulubionym antagonista jest nightmare moon.

Rysuje i robię fotomontaż na komputerze (uczę się nie jakoś Perfect )i pisze historje mego ocka.

Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka

Z całym szacunkiem, ale w twoim wieku Internet to złe miejsce na szukanie znajomych.

Nie chodzi mi o takie szukanie przyjaciół do realu,tylko do podpisaniu o kucykach...itd na innych portalach nie za bardzo...

Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka

Witamy witamy! :cheese:

Mam pytanie za którymi kucykami najmniej przepadasz i dlaczego? ^^

No nie ma za bardzo takich kucyków ale nie lubie łobuziakow z clousdale i snipsa i s nailsa

Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka

Witamy

Do do znalezienia przyjaciół w okolicy to na razie mogę polecić budującą się mapkę bronies.

Jakiej muzyki słuchasz? Który odcinek według ciebie jest najlepszy?

Słucham ponyphonic na yt moon rises i luna confiration.

Moim ulubionym odcinkiem jest do princess to dream of Magic sleep dużo się dzieje nightmare flutterbat i princess big mac☺ moge ci zadać pytanie czy to ty jesteś ten z Youtube ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...