Skocz do zawartości

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Zaloguj się, aby obserwować  
Zegarmistrz

Ogłoszenia działu

Recommended Posts

Stary temat poszedł z dymem, nowy będzie o sprawach bieżących.

A pierwszą jest zmiana opiekuna działu, z którym to teraz utożsamiać można mnie. Postaram się na dniach ocenić działy wszystkich MG, jak i ich aktywność, a w razie potrzeby i konieczności pozmienia się trochę ekipa Mistrzów(I Mistrzyń).

Witam.

Dzisiaj postaram się nakreślić cele, jakie postaram się wykonać w najbliższych dniach. Niektóre będą czysto kosmetyczne inne bardziej fundamentalne.

Tutaj zamieszczam tylko informacje, z kolei można o nich dyskutować.

Zaczynamy.

1. Na dniach sprawdzić wszystkie sesje wszystkim MG. Ocenie przede wszystkim będą podlegać gry i sposób ich prowadzenia, a także aktywność w dziale i jakość rozgrywki. Tutaj też warto nadmienić iż dział +18 jest dla sesji które mają tej tematyki dość sporo. Z kolei jeśli gdzieś tam w sesji poza działem ktoś raz czy dwa zaświeci tyłkiem albo poleci kilka kończyn(ale bez przesady) to nie ma problemu.

2. Zrobić z Luźnych Gier Akademię RPG - każda osoba chcąca dostać się na MG będzie musiała poprowadzić tam co najmniej jedną grę w uniwersum które sama sobie zaproponuje. W ten sposób będę miał wgląd na umiejętności danej osoby w praktyce a nie tylko w podaniu.

3. W razie zwolnienia się miejsca na stanowisku MG(nie mówię zaraz że będę ludzi wyrzucał, spokojnie) lub jeśli znajdzie się wielu chętnych, otworzyć rekrutację.

Na razie to tyle, gdybyście mieli jakieś pomysły własne, to jak podałem wyżej, jest temat do dyskusji, proszę się wypowiadać.

Edytowano przez Zegarmistrz

Ok, kilka miesięcy od ostatniego ogłoszenia. Pora na kolejne.

W poprzednim wrzuciłem 3 punkty, które postanowiłem zrealizować. Czas realizacji był długi, owszem, ale wymagały tego okoliczności.

Zaś realizacja wypadła następująco:

1. Sesje trzymają poziom, czasami większy czasami mniejszy, ale mimo to poziom. MG się starają, poza pewnymi wyjątkami(każdemu się zdarzy literówka lub dwie) nie odnotowałem niczego rażącego. Zatem co następuje - nie będzie zmian w ilości MG, chyba że któryś z nich sam tak zdecyduje, jestem bardziej niż zadowolony z tego co znalazłem w poszczególnych tematach i cieszy mnie że dzięki wam, MG, dział się rozwija.

2. Przeniesienie działu Luźnych zaowocowało podniesieniem aktywności ogólnej w dziale. Yey. Tyle w temacie, oby tak dalej.

3. Jako że liczba MG nam się nie zmienia, rekrutacja na MG zostaje zawieszona do odwołania.

To tyle, życzę udanych rzutów i ciekawych przygód.

Do naszego działu RPG został dzisiaj przygarnięty jeszcze jeden poddział - kucykowe RPG - to dział dla awatarów którzy będą robili swoje sesje związane z pracą w działach.

Dział podlega regulaminowi, choć będzie miał też własne zasady. Liczę że pozostali MG w razie potrzeby wspomogą awatarów, jeśli ci o jakąkolwiek pomoc związaną z RPG poproszą ^ ^

*Wchodząc wpada w pajęczynę i zaczyna kaszleć* Nosz..khe khe...na litość Eonów. Nie, dosyć tego. Pora tu posprzątać.

Na dniach dział będzie przechodził gruntowne sprzątanie. Nieaktywne gry, nieaktywni MG, nieaktywne nieaktywy - wszystko zmiotką i szufelką, ogniem i mieczem, zawiejami i zamieciami. Słowem - będzie porządek.

W planach mamy - wycięcie nieaktywnych MG, otworzenie rekrutacji dla nowych MG, uprzątnięcie tematów i gier, zrobienie DOKŁADNEGO spisu kto co i jak prowadzi. Ponad to, opis MG - wedle ich samych, żeby gracze wiedzieli z kim to oni kurde grają i kto im kurde prowadzi. Szykować się, bo będzie jazda.

Aha - i nie pytam kto chce być a kto nie MG - albo masz aktywny dział(choćby i ogłoszenia) albo dział stoi pusty i będzie szedł pod młotek.

Kolejne ogłoszenie ludki - Decaded naprawił nam archiwum działowe, zatem Mistrzowie gry proszeni są odtąd o przenoszenie swoich tematów do działowego Arch :D

Edytowano przez Zegarmistrz

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować