Skocz do zawartości

[Dyskusja] Tęsknicie za waszym dzieciństwem z lat 90?


BiP

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Kto tego nie oglądał??? Pamiętam jak ta aktorka/piosenkarka, robiła mega furorę w Polsce. Jej płyty szły jak bułeczki, a każdy program z jej udziałem oglądały całe rodziny.

Spoiler

 

 

 

@Magic Sunset:rarity5: ?

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Ja mam kilka z tych gier na emulatorze na PSP. Ech, kiedyś człowiek nie przejmował się grafiką i bawił się dobrze. A nawet jeśli gra była zbyt trudna to przeklinało się grało dalej. W ten sposób ukończyłem Park Jurajski na NESa. Moim zdaniem jedną z najlepszych gier w tym uniwersum :) 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Triste Cordis napisał:

Ja mam kilka z tych gier na emulatorze na PSP. Ech, kiedyś człowiek nie przejmował się grafiką i bawił się dobrze. A nawet jeśli gra była zbyt trudna to przeklinało się grało dalej. W ten sposób ukończyłem Park Jurajski. Moim zdaniem jedną z najlepszych gier w tym uniwersum :) 

 

Mówisz może o tej wersji na Amigę? 

Spoiler

4595.jpg

 

Nigdy mi się tego nie udało skończyć. :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra! Co mi się teraz przypomniało! :twilight2:

 

Nie pamiętam odkąd my mieliśmy taki nieduży wyświetlacz slajdów i tasiemek z historyjkami - to chyba lata głębokiego PRL-u, jeszcze przed moim narodzinami. Gdy byłem małym brzdącem, to uwielbiałem się tym bawić - zapraszałem też kolegów, abyśmy mogli oglądać wspólne bajki! Trzeba było tasiemki z historyjkami przesuwać takim pokrętłem z boku - jak w mikroskopie :aj3:

 

Nie zapomnę tego zapachu nagrzanego powietrza! :lol:

 

To były czasy, gdzie nikomu się nie śniły laptopy, tablety, smartfony, etc. 

 

Wyświetlane bajki należało czytać - to było coś w rodzaju historii obrazkowych. Ciekawe jak się nazywało to urządzenie? 

 

Pamiętam stare pudełko do butów, w którym miałem dziesiątki tych tasiemek oraz slajdów. Ciekawe co się z tym stało?! :fluttershy:

Ostatni raz miałem z tym ustrojstwem styczność mając 11 - 12 lat. 

 

Ach, ogarnęła mnie przemożna nostalgia... :fluttershy3:

 

Mieliście do czynienia z czymś takim? :squee:

<>

 

EDIT:

 

Spoiler

Rzutnik.jpg.72b6d977218c7610d9e9a96099f2fac7.jpg

 

To się nazywa rzutnik albo projektor :D MOŻNA KUPIĆ na allegro za ok. 50 - 100 zł :pbft:

 

Shut up and take my money! :awesomeface:

Edytowano przez Grzegorz_Nikodem
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grzegorz_Nikodem napisał:

Mieliście do czynienia z czymś takim? :squee:

 

Mieliśmy, mieliśmy. Niestety miałem raptem kilka bajek (jedna to W pustyni i w puszczy), ale i tak nikt nie narzekał. Można też było oglądać zdjęcia. Mniejsza z tym, że były to negatywy. Działało? Działało :YEtmX:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BiP napisał:

Zasadniczo to były, lecz pewnie to ty się nimi jeszcze nie interesowałeś ;)

Nie każdy miał kablówkę lub/i wiedział o ich istnieniu. :dunno: Ja pamiętam jedynie wyjątkowo paskudne zabawki młodszej siostry mojego kumpla (kuce z chyba G1) 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...