Skocz do zawartości

MG/Gracz szuka...


Zegarmistrz

Recommended Posts

Oto temat do potrzeb znajdywania tego, czego jeszcze nie wiecie że szukacie.

Tutaj każdy MG może wrzucić ogłoszenie z tytułu - szukam X graczy na sesję w klimatach Y.

Tutaj też Gracz może wrzucić prośbę o mg który poprowadzi mu postać Z w klimatach Y.

 

Przykład MG:

MG szuka 3 Graczy na sesję w klimatach dark fantasy. postacie można tworzyć własne lub wedle ustalonego wcześniej kanonu.

 

Przykład gracza:

Szukam MG który poprowadzi sesję w klimatach cyberpunku mojemu barbarzyńcy.

 

Takie prośby mogą leżeć w dziale 21 dni, potem będą usuwane jako niewykorzystane.

Z kolei Graczy/MG którzy przyjmą prośbę, niech cytują ją w swoim poście w celu łatwiejszego znalezienia przez zainteresowanego.

Na każdą z nich może odpowiedzieć więcej niż jeden MG/Gracz, w ten sposób zarówno MG jak i Gracz będą mieli jakąś pulę wyboru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Witajcie, szukam mg który poprowadziłby moją mroczną postać w stronę przyjaźni. Chętnie wezmę udział w ratowaniu świata itp, jeśli chodzi mniej więcej o historie postaci. 

-Mroczny władca pozbawiony mocy spada na ziemi, zmuszony żyć jako zwyczajny kucyk nie potrafi sobie poradzić. Jego ciemna przeszłość odbiła się na całym świecie i nikt nie chcę wyciągnąć do niego pomocnego kopytka. Czy Czarny Władca znowu będzie zmuszony wrócić zdegustowany na ciemną stronę swoich myśli? A może uda mu się zauważyć jasne światełko w tunelu?- (jestem otwarty na wszelkiego rodzaju propozycję, najlepiej jest pisać do mnie na pw, ale tu też możecie.) Chłodno pozdrawiam :inkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swoimi zwyczajami prowadzenia sesji, choć nie jestem oficjalnym MG, to mogę ci powiedzieć że u mnie ten twój ciemny władca by się nie tylko nie odkupił, a stałby się jeszcze gorszy xD

 

Spróbuj skontaktować się z kimś z luźnej gry ról, tak na sam początek, tak myślę że to może pomóc.

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...