Skocz do zawartości

FrozenTear and his frozen talent...


Recommended Posts

 

Jak najbardziej.

Ukryta zawartość

 

I ten ostatni rysunek jest już lepszy od reszty :D

Kurcze nie każdy wie co :kappa: znaczy :D

To tylko sarkazm był ale dziękuję za przejęcie się sprawą!

I miło że się praca podoba :3 teraz muszę ostro poszkicować jakieś zwykłe postawy od szkieletu żeby sobie lepiej proporcje w głowie wyrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie każdy wie co :kappa: znaczy :D

To tylko sarkazm był ale dziękuję za przejęcie się sprawą!

I miło że się praca podoba :3 teraz muszę ostro poszkicować jakieś zwykłe postawy od szkieletu żeby sobie lepiej proporcje w głowie wyrobić.

Whoop, w wakacje nie kontaktuje, wybacz :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to postanowiłem małe przymiarki zrobić.
Mam plan ale będą spojlery z "Things we leave behind" jak ktoś nie czytał a planuje to zapraszam do drugiego ukrytego spoiler (pierwszy to opis)
 

Fan fic opowiada o śmierci z poświęcenia naszej kochanej Twilight i po roku pobytu w "niebie" powraca do Ponyville na jeden dzień odwiedzić swoich bliskich w rocznicę jej śmierci. Dobra jazda emocjonalna przez całą historię.
Planuję wykonać pracę z unoszącą się nad swym nagrobkiem Twilight co wykonałem w umieszczonym poniżej rysunku. Odnosi się do prawie końcowej części opowiadania.
Planuję dorobić resztę paczki razem ze Spikiem na ziemi w półkolu wokół nagrobka Twilight w kolejnym/kolejnych rysunkach.
Twilight unosi się nad tym wszystkim na swoich niebiańskich skrzydłach otrzymanych do tej jednodniowej podróży. Działo się to zanim została alicornem.

Rysunek:

d9281991276e6.jpg 

Prosiłbym zignorować wygumowane linie bo nie jest łatwo to wszystko ogarniać w takiej nietypowej pozie unoszenia się.

Co wymaga korekty? Co jest fajne a co nie? Jeśli ktoś ma ochotę to proszę o opinie :3

Edytowano przez FrozenTear7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abc6e3efe1e2e.jpg

bf6d002e75ba2.jpg

Wiem że temat z moimi rysuneczkami już umiera powoli i nikogo nie obchodzi ale jakby co to podzielę się tym co tworzę. Tutaj poprawka poprzednich dwóch prac.
Jak kiedyś będzie to w miarę "znośne" to planuję połączyć te dwa obrazki w jeden a mianowicie tam gdzie Nightmare Moon przykłada kopyto będzie znajdowało się odbicie lustrzane uformowane z jej łez w którym pojawi się obrazek nr1 czyli nawiązanie do jej przeszłości. *Wszystko odnośnie Past Sins*

 Wszyscy już to olewają i mam też dać sobie spokój z wrzucaniem moich prac tutaj?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy rysunek: spoko, tylko ta tylna noga twillight mi coś się nie podoba, jakaś zbyt prosta jak dla mnie.

Drugi: wyciągnięte kopytko jest zbyt cienkie i za długie, a kreska grzywy jak na mój gust jest zbyt cienka, a czubek ,,nosa" zbyt kanciasty i najważniejsze, grzywa jest jakby za głową ale poza tym naprawdę dobre rysunki ! Drobne kosmetyczne poprawy i będzie miodzio (mówię jakbym się znał XD )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy już to olewają i mam też dać sobie spokój z wrzucaniem moich prac tutaj?

Jestem! Jestem! Ale rzeczywiście, coś tu mało osób chodzi. I w ogóle w całym dziale tak jakoś cicho.

Ale odnośnie rysunków, nie wyłapałam błędów. Prace zostały poprawione, ale nie mogę powiedzieć nic więcej, niż że mi się podoba. Czekam z niecierpliwością na finalną, pokolorowaną wersję. 

Wiem że temat z moimi rysuneczkami już umiera powoli

E tam. Prędzej czy później zawsze ktoś odpowie. Chociaż mam wrażenie, że cały digitalowy dział już jest jedną nogą na tamtym świecie :lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noga ta nie jest jakoś całkowicie ukazana to myślę że to też może psuć odbiór i jest pod kątem ale postaram się ją jakoś anatomicznie przerobić jeszcze ^^
Nightmare Moon z grzywą wybronię akurat bo tak w realu jest. Nightmare nie ma grzywy jak wszyscy inni tylko jest to magiczna grzywa unosząca się razem z nią jakby i z tej perspektywy unosi się za nią.

nightmare_moon_as_herself_by_90sigma-d4v

 I akurat grzywa to tylko taki zarys zrobiłem żeby była bo i tak gdyby wszystko było dobre to bym przerabiał w Inkscape a tam to wszystko by wyszło jak należy ^^ Nie chciałem psuć obrazka jakimiś jasnociemno kolorowymi kreskami grzywy.

Postaram się ten nos przerobić jeszcze bo on mnie po prostu przy każdej próbie wyniszcza. Odnosząc się do fan ficu to Nyx nie była całkowicie Nightmare Moon nie nosiła w niektórych momentach zbroi czy makijażu i ciężko mi to narysować bazując na Lunie i Nightmare Moon.
Ale dzięki za wypomnienie ^^  Kopyto przerobię także. W sumie jest to prawie że jedna z najważniejszych rzeczy tam :D

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło że wpadłaś Mandarynko ^^
Może jakoś artystyczne sprawy się kiedyś ożywią jak już zaczniemy zachwycać szerszą publikę naszymi dziełami! Mamy o co walczyć w trójkę z Leszym jeszczy bo chyba tylko my tak teraz aktywnie rysujemy :D
Cieszę się bardzo że rysunki ogarnięte i najważniejsze że się podobają :yay:
Niestety na pełną wersję poczekasz chyba długo i jeszcze dłużej :( Bo chciałbym to wykonać tak na maxa porządnie. Jest to inna rzecz niż wykonanie scenki z kucem jednym czy dwoma. Muszę ogarnąć jak jakieś fajne efekty zrobić w Inkscape itp. Jakieś efekty rozmazania w odbiciu i gwiaździstą grzywę Nightmare Moon. Takie super prace to raczej ludzie robią w Photoshopach a nie mam kasy na to i niestety nauka by długo zajęła.
Ale postaram się pracować nad tym jak tylko będę mógł. Byłoby super kiedyś może wykonać taką porządną pracę potem wydrukować na jakimś papierze kredowym w oprawkę wrzucić i mieć przy sobie ^^

Dziękuję za wsparcie Leszy & Mandarynka :flutterblush:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ja, tylko nie miałam jak napisać - remont w domu :'')

No więc idzie ci coraz lepiej, poprawki rysunków są naprawdę śliczne, a co do tej Twi - nóżki jak dla mnie idą do poprawki ^^'

Lał, dużo nowego wniosłam do tematu, nie ma co :')

Edytowano przez Trashgod
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są rzeczy ważne czyli np. remont i ważniejsze jak forum :spike:

Nie spodziewałem się że aż tak bardzo te poprawy do gustu przypadną innym ^^ Cieszy mnie to bardzo. Twilight już dzisiah będę ogarniał i panią Nightmare gruby nos Moon :D

Jakby ktoś mi na moje prace odpowiedział : "No nieźle xd :kappa: " i tyle to bym się ucieszył :D

A dziękuję bardzo za opinię. Chcę się rozwijać a opinie innych doświadczonych osób zawsze w tym pomagają :yay:

Powodzenia z remontem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mini update galerii 2 rysuneczki :3 :


895a5a073f4aa.jpg

3982f7052983f.jpg

Drugi robię dla znajomej (podziękowanie za skany z fizyki :spike:)
A pierwszy taka scenka co do głowy mi wczoraj przyszła siedząc na najdrętwiejszej 18tce mego życia gapiąc się na ognisko.

Edytowano przez FrozenTear7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle xd :kappa: 

Nie no, żartuję :rainderp:

W pierwszym rysunku bardzo mi się podoba pyszczek AJ ogólnie górna jej część jest świetna :rdblink: ale za to coś pokombinowałeś z tylnymi nogami, takie dziwne cuś :wut: i do tego jak by się miał już bardzo czepiać to trochę za długa ta kućka w ogonie ;) ale to już może być twoja fanaberia, że Ci się tak bardziej podoba. Apple Bloom jest spoko. :rd8:

Drugi rysunek, mój faworyt, gdzie ta pani ma cutie mark? A tak jeszcze bardziej wchodząc w prace to jej prawe kopyto coś wygląda dziwnie (to może być tylko moje odczucie).

Ogólnie bardzo mi się podobają obydwie prace ale pierwsze miejsce u mnie zajmuje druga xD 

PS W chwili pisania tego posta jestem dosyć zmęczony więc nie musisz brać go na poważnie ;) Jutro poprawię jak się wyśpię :ziew: 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie kraść moich tekstów :D :kappa:

Fajnie że pyszczek AJ tak wyszedł bo z tą grzywką trochę wygląda jak Dashie :wut:
Co do nóg to właśnie siedzące kuce wyglądają ciut dziwnie:

mlp_base__sitting_mare_by_chocoqueen112-

Patrząc choćby na ten obrazek.
Noga AJ wygląda ciut jakby nigdy nie omijała leg day ale starałem się :spike:
Z włosami mógłbym wcisnąć kit że perspektywa czy coś ale masz rację :flutterblush:  Wezmę to pod uwagę następnym razem :D Applejack nie jest moją ulubioną postacią to nie wciągałem się tak bardzo w jej grzywę. Ale gdybym kiedyś jeszcze raz próbował podobną rzecz ogarnąć to zrobię co mogę!

Z cutie markami jest tak że jak robię wektorkowy obrazek to biorę po prostu z neta gotowe cutie marki. A w tym przypadku będę go projektował już w Inkscape. Nie mam zwyczaju na szkicach CM zaznaczać chyba że tylko delikatnie zasugerować o kogo chodzi jak przy AJ :D
Prawo kopytko jest tak umieszczone pod kątem i jak się odnosiłem do nie pamiętam już jakiego obrazka to właśnie tak wyglądało. Najpierw zrobiłem obydwa wyciągnięte identycznie ale zbyt "nudno" to wyglądało :lunathink:

W sumie bardzo się cieszę że druga wg was lepsza bo ona jest ważniejsza w tej chwili :spike:
Wszystko będzie dobrze jak tylko chłopak znajomej mnie nie pobije za rysowanie go jako kuca :fluttershy5:

Niestety każdą uwagę biorę na poważnie i dziękuję za poglądy i wsparcie <3

Mimikę postaci na drugim obrazku odwzorowałem z życia codziennego i chyba wyszło idealnie :D Koleżanka radosna blondynka i jej poważny chłopak koks karateka.
 

Dziękuję za opinie :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No okay jako że ostatnio nie wrzucałem wiele to podzielę się paroma dziełami. Nie znaczy to że nic nie robiłem. Ostatnio rysuję o wiele więcej niż przedtem tylko raczej ćwiczę bardziej niż tworzę coś "większego". Oprócz dzisiejszej pracy odnośnie kolejnego fan fica podczas którego moja opinia o Celestii kompletnie się zmieniła. Stała się dla mnie najbardziej tragiczną postacią. Nie chcę zanudzać niczym więc przejdę do obrazków :yay:


 eternal_tribute_by_frozentear7-d9841na.j

Headshot dla Cleiote :yay: 

for_cle_by_frozentear7-d9841jn.jpg
 

celestia_and_luna_by_frozentear7-d9841qn

I dla Siwego :3

acce852664c45.jpg

46cf0ce8f76a3.jpg

7bc81cce306f6.jpg

4c8aab4864c2e.jpg

0c8a791d097f3.jpg


Mam nadzieję że prace wam się spodobają :yay:
Najważniejsza dla mojego serduszka jest praca pierwsza odnośnie tego co teraz czytam. Polecam Fan fic pt. "Eternal" naprawdę piękny mimo że dopiero dochodzę do połowy. Tyle emocji we mnie wbudziło to wszystko. Spróbuję w przyszłości coś lepszego jeszcze z Celestią zrobić.

Jeśli ktoś chce jeszcze większych emocji to polecam : https://www.youtube.com/watch?v=jQd9nI69ND8
Piękna piosenka z pięknym przekazem. Po części odnoszę ją do pierwszego obrazka ale nie chcę męczyć takimi historiami :D Może jak ktoś tego fan fica czytał to zrozumie jeszcze głębiej.
Have funsies guys.

Edytowano przez FrozenTear7
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podobają rysunki :) a najbardziej pierwszy

Cieszę się bardzo że obrazki się podobają! Super że najważniejszy pierwszy wyszedł dobrze dziękuję :yay:

 

Widzę że dużo rysunków ale nie wyswietlają mi się. Pewnie u mnie coś znowu

 

Edytuję jak zadziała.

Nigdy nie zapomnę poległego brata Leszego co nigdy nie odczytał obrazków :yay:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam mini update:


my_dear_friend_s_pony_portrait__by_froze

breezie_mailpony_by_frozentear7-d98lfhd.

Pierwszy obrazek to prezent urodzinowy dla bliskiej mi przyjaciółki :3 Jako że nie dokładałem się do niczego większego dla niej a akurat lubi kuce na poziomie umiarkowanym to postanowiłem jej portrecik zrobić. Jej ciało jest lekko "księżniczkowate" w kucowej wersji stąd te wychudzone nóżki i szlachetny pyszczek.
Druga praca to crossover Derpy w świecie zefirkowym na konkurs wakacyjny ^^

Enjoy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khy khy bonus (nie BGC)

 

me_and_cloudchaser_by_frozentear7-d98qvz

 

Planuję z tego zrobić mój avatar. Ja & Cloudchaser.
Kurczę łamię się trochę bo nowa osoba od requestów się pojawiła i myślę czy się do niej nie zgłosić o super wykonanie tego czy samemu jednak ogarnąć. :'( :'(

4 edit :kappa:

Dodaję takie coś do rozważenia waszego:

ab5a2f8931cbc.jpg

Jest to praca która myślę wyglądałaby super przy odpowiedniej obróbce.
Księżniczka upadłego słońca.

Eternal Queen born from the blinding light

She has fallen she is broken now her wings will crown the Sun.

Taki mój opis do dzieła.
Do kolejnego dzieła które planuję mam o wiele dłuższy tekst przygotowany też przez siebie samego.
Na tym obrazku ogólnie jest takie cuś:
Spadanie Celestii z nieba czyli dosłowny jej upadek. Złamana dusza. Koszt nieśmiertleności załamanie szkodami wyrządzony innym. Inspirowane "Eternal" fanficiem. Tak jak Celestia rządziła dzięki słońcu teraz gdy czas jej upadku nadszedł to ta złamana dusza stanie się koroną dla słońca co ukażą skrzydła rozłożone dookoła słońca.
Strasznie mega cholernie ciężka pozycja jak dla mnie do narysowanie ale cóż trzeba próbować. To taki lepszy projekt wstępny ale będę męczył ile tylko się da ułożenie skrzydeł i taką pozę gdzie wiele nie widać własnie.
Co sądzicie?
Zwykle nie proszę o to ale byłoby super jakby ktoś się mógł wypowiedzieć i jakieś porady zarzucić co poprawić do dorobić co nie tak ułożone. Skrzydła ciężko mi zrobić ale będę się starał i starał :yay: 

Edytowano przez FrozenTear7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Oh wait nikt tu już nie zagląda? :'(
Ale i tak wrzucę co wrzucić miałem:

corruption_of_the_eternal_celestia_by_fr

Mam nadzieję że praca się podoba. Napisałem pewien #poem do tego. Jeśli chcecie żebym coś z tego wytłumaczył jak na to patrzę to pytajcie śmiało randomowe osoby co weszły na ten temat przez pomyłkę...

Tekst:

All the faces I've seen
Those feelings mellow and keen
All the ponies I've known
Everything faded and torn

Eternal life's not a gift it's the most evil fate
It's taking away your whole livepower even up to this date
The ones you love just pass away in a blink of an eye
It surely gets you to the bottom while you gotta stay up high

I've failed all the ponies that looked up to me seeking for my guidance
Supposed to be the greatest good and answering with blank silence
But there is nopony perfect even the ones having been painted to be
Will anypony see thru my mask and find out they're just like me

Cause all those wounds in my heart hurt even twice as much as theirs
Forgotten in a vast nothingness of space
But it is my destiny I have to be the one that bleeds for the majors
You need a broken soul like me to surive or...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1394646923742.png

Mega się cieszę że wyszło bo to tego akurat się mentalnie mocno zbierałem. Jeszcze dwie #większe prace pozostają. Z Celestią spadającą z nieba i pewien art z Twilight będę ogarniał.

To nie Luna chociaż stylizowana trochę na nią. Obrazek koleżanki jako królowa lasu. Wiem że ciut grubo i za chude nogi proporcjonalnie ale już nakleiłem ramkę i potem myślałem dopiero nad zmianą :spike: Ale na szczęście jej się bardzo spodobało <3

Dziękuję za bardzo miłe słowa :yay: Podnoszą na duchu i z pewnością sporo motywacji mi dodają!

Teraz prace raczej wolniej będą mi szły bo maturalna klasa nie będzie zbyt łatwa. Ale staram się jak mogę i coś tam szkicuję sobie po szkole czy nawet na angielskim na lekcji :D

Co do kolorowanka to z tym kiepsko będzie chwilowo ale w przyszłości myślę że jak mi rysowanie nie przejdzie to sobie jakiś fajny tablet rysowniczy ogarnę jak już zacznę "porządnie" rysować i może coś się wezmę za jakieś Photoshopy i bardziej realistyczne rysowanka kolorowanka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...