Skocz do zawartości

Cześć!


Mark Crusader

Recommended Posts

Mark Crusader melduje posłusznie, że w końcu założył konto na MlpPolska i przystępuje do działania!

 

Cześć! Obserwuje forum już od dłuższego czasu i no cóż wypadało by w końcu założyć konto. Jako użytkownik jestem tu kompletnie nowy. Porozglądam się tu jeszcze trochę, a potem zabieram się do działania.

 

Nazywam się... staram się zawsze być choć po części anonimowy w sieci, więc powiem że: Mark Crusader zwany Amerykańskim Komadosem, nawiedzający internet pod nickiem "Kimel" lub "Kimel_PK".

 

Mieszkam... żebyście mnie za szybko nie odnaleźli napiszę, że w Szymbarku, a który to z nich trzech, już nie powiem

 

Interesuję się... głównie informatyką. Programowaniem i w trochę mniejszym stopniu grafiką komputerową. Nie gardze także dobrą muzyką (dziele ją na dwa rodzaje: tę której da się słuchać i tę której nie da się słuchać).

 

Jestem flegmatykiem i introwertykiem. Nic mnie nie rusza, ale zdenerwować mnie można "ino roz".

 

Myślę, że na dobry początek wystarczy! Witajcie Bronies i Pegasis!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś strasznie podobny do mnie, więc zadam takie pytania:

 

1. Lubisz sci-fi?

2. Lubisz czytać?

3. Lubisz oglądać filmy, seriale?

4. Wymień ulubione pozycję z powyższych...

 

Pozdrawiam :brohoof:

 

1. Sci-fi? Tak, lubię

2. Bardzo, ale ostatnio troche nie wiem za co się zabrać. Poszukuje fanfika, jakiegoś na dłuższy czas, a wszystkie na które trafiam są przerwane w połowie.

3. Lubię. Seriali nie oglądam nałogowo. Czasem trafią się jakieś trudne sprawy, czy czterej pancerni. Mocny, dobrze zrobiony film jest zawsze wart zachodu. Oglądam filmy o przeróżnych rodzajach.

4. Z seriali oczywiście MLP:FIM, czasem lubie też pośmiać się z absurdalnych sytuacji wciskanych nam jako "samo życie" przez Okiła Khamidowa (czy jak to się pisze). Zdecydowanie najlepszymi filmami jakie widziałem ostatnio były: "Gwiezdne Wojny" (oglądałem raz jeszcze dla przypomnienia co i jak) i "Powrót do przyszłości". Ogólnie rzecz biorąc "Robocopy", "Avatar", "Jamesy Bondy", "Indiana Jonesy" wszystkie te filmy, które teraz sobie przypominam są świetne. Od czasu do czasu warto też pooglądać jakąś głupkowatą komedie typu "Zombie SS 2"

Witamy  :NjdaT:  /)

Ciekawie już w wieku 15 lat takie zainteresowania ^^ A jaka jest twoja ulubiona postać z MLP?

 

Jeśli chodzi o Mane6 to Rainbow Dash. Jeśli chodzi o księżniczki to Twilight oraz Lunę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo elo! Ciekawy jesteś, to dobrze.

1. Jakieś ulubione postaci z mlp? I dlaczego?

2. Filozofujesz czasem?

3. Rysujesz? Piszesz?

4. A co sądzisz o postaci dr. House'a?

I dodatkowe pytanie extra: idziesz dziś nad jezioro? (

Edytowano przez LeszyJLB
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo elo! Ciekawy jesteś, to dobrze.

1. Jakieś ulubione postaci z mlp? I dlaczego?

2. Filozofujesz czasem?

3. Rysujesz? Piszesz?

4. A co sądzisz o postaci dr. House'a?

 

1. Pisałem Rainbow Dash (w sumie sam nie wiem dlaczego, ale moji przyjaciele nazywają mnie też tak czasami jeśli nie jestem akurat Amerykańskim Komadosem)

    Twilight Sparkle (wiąże się to trochę z sytuacją na Drodzę czyli najbliższej mojej okolicy gdzie mieszkam ja, mój brat i moje kuzynki)

    Luna (popieram jej sprawę poruszaną jak widzę dość często, noc jest lepsza od dnia, ze względu na jej spokój i ciszę)

2. Filozofuje i to często

3. Rysuję, ale brat mnie do tego skutecznie zniechęca, zbyt bardzo zachęcając. Znacie pewnie to uczucie. Dopiero jakby mi ktoś zakazał zabrał bym się za to na poważnie. :) Nie piszę to nie dla mnie.

4. Dr. House... To ten doktorek z jakiegoś serialu tak? Nic o nim nie wiem więc nie moge go ocenić.

Hejka!

Ode mnie masz te pytania:

1. Lubisz Derpy?

2. Kawa czy herbata?

3. Ulubiony rodzaj muzyki...?

4. Rysujesz?

Łap wirtualne ciastko na dobry początek :3

Choco_chip_cookie.jpg

 

Nie nadążam z pisaniem przystopujcie!

 

1. Derpy na pewno dodaje koloru całemu Fandomowi, dobrze że jest z nami!

2. A czy odpowiedz Kawa zbożowa i herbata są równie dobre jest satysfakcjonująca?

3. Głównie ścieżki dźwiękowe z gier, zacne 8-bitowe hiciory z zeszłego stulecia oraz wszystko co wpada mi w ucho.

4. Rysuje napisałem już wcześniej

Edytowano przez Mark Crusader
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Sci-fi? Tak, lubię

2. Bardzo, ale ostatnio troche nie wiem za co się zabrać. Poszukuje fanfika, jakiegoś na dłuższy czas, a wszystkie na które trafiam są przerwane w połowie.

3. Lubię. Seriali nie oglądam nałogowo. Czasem trafią się jakieś trudne sprawy, czy czterej pancerni. Mocny, dobrze zrobiony film jest zawsze wart zachodu. Oglądam filmy o przeróżnych rodzajach.

4. Z seriali oczywiście MLP:FIM, czasem lubie też pośmiać się z absurdalnych sytuacji wciskanych nam jako "samo życie" przez Okiła Khamidowa (czy jak to się pisze). Zdecydowanie najlepszymi filmami jakie widziałem ostatnio były: "Gwiezdne Wojny" (oglądałem raz jeszcze dla przypomnienia co i jak) i "Powrót do przyszłości". Ogólnie rzecz biorąc "Robocopy", "Avatar", "Jamesy Bondy", "Indiana Jonesy" wszystkie te filmy, które teraz sobie przypominam są świetne. Od czasu do czasu warto też pooglądać jakąś głupkowatą komedie typu "Zombie SS 2"

Nieco się że tak powiem zawiodłem, z pierwszego posta wynika że jesteśmy podobni jak dwie krople wody, a ty nie wymieniłeś nic z sci-fi ani fantastyki :forever_alone:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco się że tak powiem zawiodłem, z pierwszego posta wynika że jesteśmy podobni jak dwie krople wody, a ty nie wymieniłeś nic z sci-fi ani fantastyki :forever_alone:

Nie przesadzaj, nie ma na świecie dwóch takich samych kucyków. Trochę kiepsko się oriętuję w gatunkach. Pewnie oglądałem i podobało mi się a sam nie wiem do jakich gatunków się to zalicza. Przygoda, akcja, nieczekiwane zwroty akcji w dowolnym uniwersum. Czego chcieć więcej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum. Obyś się tu dobrze bawił i chętnie korespondował z nami. Kilka pytań:

 

1) Co robisz w wolnym czasie - poza zainteresowaniami?

2) Oglądałeś MLP:EG i Rainbow Rocks? Co o nich sądzisz?

3) Grasz w gry? Jakie są twoje ulubione pozycje? 

 

Tyle ode mnie. Have fun and  :brohoof:

 

1. W wolnym czasie robię wiele rzeczy. Najczęściej jeśli jest ładna pogoda siedzę z moim lokalnym Mane6 na polu. Po za tym gram na keyboardzie, gram w gry, pałętam się po forum bez żadnego celu i robię też wiele innych rzeczy, o których się nawet filozofom nie śniło :)

2. Oglądałem. Film jest dobrą produkcją. Zacne wykonanie, zacne piosenki, trzymająca się kupy fabuła. Oby tak dalej w trzeciej części!

3. Gram i to chyba o wiele za często. Mimo wielu gier, które mi się podobają powiedzmy, że najbardziej "War Thunder", "Robocraft" i "Skyrim". Ogrywam też starsze, zapomniane już pewnie tytuły na np. NES'a czy SNES'a. Pamięta ktoś "Chrono Trigger"? Nie? Powinniście sobie zdecydowanie przypomnieć!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priviet jest Major Alexander Degtyarev z SBU wysłany do zony pod postacią Stalkera w celu zbadania katastrofy operacji tor wodny. Tak naprawde jestem Krystian i miło mi cię poznać :) Kopytko /) I tylko dwa pytanka ^^

1.Interesuje cię broń? I czy lubisz broń Rosyjską?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priviet jest Major Alexander Degtyarev z SBU wysłany do zony pod postacią Stalkera w celu zbadania katastrofy operacji tor wodny. Tak naprawde jestem Krystian i miło mi cię poznać :) Kopytko /) I tylko dwa pytanka ^^

1.Interesuje cię broń? I czy lubisz broń Rosyjską?

 

1. Najważniejsze żeby strzelała, celnie i szybko posyłała do piachu. Budowa mnie nie interesuje. W "STALKERZE" używałem broni natowskiej (mój tytuł zobowiązuje). Rosyjska broń... hmmm... jest trwała, łatwa w obsłudze, nie zacina się... Mimo wszystko gdybym miał wybór nie patrzyłbym po krajach tylko po statystykach. Broń to broń nie ważne kto ją wyprodukował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...