Skocz do zawartości

Odcinek 5: Sisterhooves Social (Siostrzany Sojusz)


Lukiner

Recommended Posts

Dopiero wczoraj miałem okazję obejrzeć. Doprawdy zacny epizod, może nie najlepszy, ale ten serial nigdy nie schodzi poniżej poziomu który można okresliść w skrótcie ,,megazajekurdebisty''. Tylko szkoda, że nie było piosenki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatyczny odcinek ^^ Jak zwykle świetna oprawa graficzna, udźwiękowienie oraz humor. Morał warty zapamiętania, wiele rodzeństw powinno przyswoić go sobie na stałe :D Epizod ten jest w pewnym sensie wyjątkowy, albowiem jako pierwszy zdołał mnie wzruszyć. Moment, gdy Rarity znajduje rysunek SB chwytał za serce :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

tak , odcinek jest fajny , ale ta Rarity jak na początku , wręcz upierdliwie traktuję swoją siostrę , no to było nawet ciekawe . albo potem ja zaczyna się zmieniać i dostrzegać swoje postępowanie , też super , ale najlepsze było zakończenie . ja się nie domyśliłem , że doszło do zamiany sióstr w tym błocie !! i te moje zaskoczenie ooo , naprawdę odcinek jeden z lepszych !!! :molestia:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Pomimo, że odcinek nie ma w sobie za bardzo nic szczególnego, jest on bardzo przyjemny. Plusy: -Ten odcinek był bardzo miły. Przyjemnie się go oglądało. -Odcinek zamiast być poświęcony całemu CMC, jest tylko o Sweetie Belle. I dobrze. -Całe te Siostrzane Zawody. Wszyscy na nich prują ile wlezie, a Sweetie Belle biegnie w stylu Pinkie, jak gdyby nigdy nic. -W ogóle nie spodziewałem się tego, że to Rarity wybiegła z tego błota. Nie zwróciłem uwagi na kolor oczu. Świetnie im to wszyło, nie wpadł bym na to. -Moment, w którym Rarity znajduje obrazek Sweetie Belle. Aż się łezka w oku kręci. -Bardzo cenny i warty do zapamiętania morał. Wiem coś o tym, bo sam mam starszego brata. ~Sweetie Belle przypaliła........sok OMG ~Sweetie Belle podstawia miskę z jakąś czarną breją. Rarity: "Niech zgadnę: sos jabłkowy?" Sweetie Belle: "Nie. Tosty!" LOL ~Apple Bloom: "Jeden. Dzień." :) ~Sweetie Belle odkrywa, że to Rarity z nią biegła., i pyta: "Chwila, gdzie jest Applejack?, a tu z tej kałuży błota wyłania się AJ łapiąc powietrze. Minusy: -Dziwne, Sweetie Belle wcześniej była pokazana, że mieszka u Rarity, a teraz mówi, że jednak nie mieszka u niej, tylko u jej rodziców. Ocena:7/10 Odcinek bardzo przyjemnie się oglądało. Tak patrząc na to, co napisałem, to w odcinku nie ma nic szczególnego, ale jakoś przypadł mi do gustu. Jest bardzo spokojny oraz mocno odpręża. Morał bardzo mądry a moment, w którym Rarity znajduje plakat Sweetie Belle jest wzruszający.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dziwne' date=' Sweetie Belle wcześniej była pokazana, że mieszka u Rarity, a teraz mówi, że jednak nie mieszka u niej, tylko u jej rodziców.[/quote']

Nigdy nie było to powiedziane ani pokazane w żaden sposób przed Sisterhooves Social. W "Stare Master" Rarcia nawet wspomina w scenie w butiku, że zobowiązała się zająć Sweetie i resztą CMC.

Ludzie po prostu zobaczyli Sweetie w paru scenach u Rarci w domu i założyli, że u niej mieszka. Błąd, faktycznie, ale błąd fanów, nie scenarzystów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Moim zdaniem troszkę nie ciekawy ten odcinek, ale przynajmniej już się dzięki niemu dowiedziałam, że Sweetie Belle jest siostrą Rarity. Pierw wyszła ze Scootaloo ze stołu i nie wiedziałam całkowicie , że Rarity ma siostrę i dzięki temu odcinku się dowiedziałam, że są siostrami. Dzięki odcinku!  :starry:  :RAevk:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

No cóż, generalnie to mam alergie na Znaczkową Ligę i jej członkinie, ale to jest jeden z odcinków, w których nie wypadły źle. Jak dla mnie odcinek średni, ale przekaz bardzo istotny, sam mam starszego brata, więc mogę się wypowiedzieć. Bardzo często jest tak, ze młodsze rodzeństwo naprzykrza się starszemu, a starsze jest zadufane w sobie i ma głęboko gdzieś młodsze, starające się o chwilkę czasu. Odcinek oceniam na 7/10, nic rewelacyjnego, ale trzyma poziom. 

  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...