Skocz do zawartości

Dyskusja o zasadności władzy~ Irvan


Cipher 618

Recommended Posts

yyyy... nie no, jestem w szoku i to jabłkowym. Jak dla mnie ciekawy eksperyment socjologiczny, który niestety nie ma szans na realizację, dla czemu? hmm... postaram się to wyjaśnić mniej więcej jak ja to widzę(dlaczego? bo MOGĘ!).

 

Odwieczny konflikt mod vs user, jak to fajnie brzmi...  nawet zabawne ale na dłuższą metę męczące. Każda ze stron ma swe argumenty i kontrargumenty, a jako że każdy uważa swoją rację za rację najmojszą to kółko się kręci. Wydaje mi się że taki eksperyment naprostował by obie strony, a ponad to być może dało by się zauważyć coś co na chwile obecną zdaje się uciekać obu stronom a co jest dość... oczywiste że tak powiem, ale o co chodzi?(domyślcie się ufam w waszą inteligencję)

 

Czy forum by padło? z technicznego punktu widzenia(serwery itp.) po jakimś czasie tak. Czy zapanował by burdel? raczej nie acz nie można tego wykluczyć. Sam pomysł jest dobry bo dał by do myślenia ale w tym wszystkim trochę żal mi modów bo po zakończeniu eksperymentu mieli by ręce pełne roboty, ale też szkoda mi szaraków bo nie wszystkim pasowała by zaistniała sytuacja, mogło by to doprowadzić do napięć między użytkownikami itp.   

 

Ma to swoje plusy i minusy. Mimo iż całość wydaje się ryzykowna a minusów jest więcej niż plusów całość wydaje się być, na pewien sposób atrakcyjna i ciekawa na zasadzie "co by było gdyby?" można gdybać ale można się przekonać. Twierdzenie że takie inicjatywy są głupie jest...głupie, bo gdyba nie takie pierdoły nadal żylibyśmy w jaskiniach... innymi słowy kto pyta nie błądzi.

 

Szanse na wprowadzenie czegoś takiego(np na 72h) są małe bo tak naprawdę nie wiadomo co z tego wyniknie, po za tym , po zakończeniu eksperymentu... mogło by być multum roboty, więc nie dziwie się niechęci ale jednocześnie interesują mnie efekty i inne tego typu. No cóż... pogdybać można, chyba.... tak myślę... no chyba że uraziłem czyjeś nawyki żywieniowe to... to trudno, nie mam z tym problemu. Tyle dziękuję za uwagę i możliwość walnięcia bredni, moc z wami bum!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...