Skocz do zawartości

Wafel

Recommended Posts

Na pewno każdy z was nie jeden raz był na wycieczce autokarowej.Ja swoich nie potrafię policzyć, byłam nie tylko na wycieczkach klasowych, ale i osiedlowych, te drugie wspominam o wiele lepiej.Zacznę od klasowych.We wszystkich klasach miałam wycieczki autokarowe, oprócz szóstej.Zwykle było fajnie, przywoziłam pamiątki i wspomnienia ze zwiedzania nowych miejsc, ale, no właśnie, nie miałam w klasie przyjaciół i zwykle musiałam siedzieć z osobą, której nie lubię.O wiele lepiej wspominam wycieczki osiedlowe.Byłam dotychczas na dwóch (wczoraj z jednej wróciłam), ale wiem, że mogę powiedzieć,że są zajebiste.Jest ich dużo, będzie jeszcze więcej.

15.07.2015 Wycieczka do Warszawy

Była to moja najweselsza wycieczka w życiu, miałam niezwykłe szczęście, bo usiadłam obok moich najlepszych przyjaciół, całą drogę, w tę i z powrotem śmialiśmy się z amelinium xD.Nie wolno było nam jeść w autokarze.I wiem kto złamał ten zakaz.Wszyscy!Obżarłam się żelków, chipsów, paluszków, ciastek i wszystkiego innego co tylko możliwe.Prawie się ze śmiechu posikałam, jak usłyszałam, że mój kolego jadł hamburgera w autokarze, bo nie zdążył w Maku.I wtedy już wiedziałam czemu się schował pod bluzą ;D.Byliśmy w Warszawie w Grodzie Wikingów i w takim Hula Parku.Poznałam aż pięć osób, na okrągło leciał Gang Albanii z tyłu, bo ja siedziałam z przyjaciółką na przedostatnich siedzeniach, a ekipa z tyłu była...wkurzająca, ponieważ siedzieli tam sami chłopacy i ciągle walili Nas po głowach, mówiąc, że jesteśmy autopilotami.Jak ktoś próbował spać puszczaliśmy mu piosenki do ucha.Moja przyjaciółka coś takiego:wchodzi do autokaru, zajmuje miejsce i zaczyna się bawić takim stolikiem przyczepionym do siedzenia na przeciwko.Po chwili pani mówi:

-Nie ruszajcie stolików, bo są pod napięciem xD

W Grodzie Wikingów jeden z Wikingów usłyszał, że mówimy, że jego tarcza jest z amelinium i się z tego śmiał i żartował z Nami, jeden z nich mnie nawet polubił.Dwa razy strzelałam z łuku i dwa razy trafiłam prawie w sam środek!Byłam przez chwilę mistrzem w walce workami z sianem.W Hula Parku najfajniejsza była pizza :3

14.18.2015 Wycieczka Kielc

Byliśmy tam w Wiosce Indian i w Muzeum Ziemi, nie miałam takiego szczęścia jak poprzednio, bo obok były tylko dwie osoby, które znam.Byłam zmuszona przez całą jazdę oglądać porypane filmiki i jakieś nagrania z gier.Wioska Indian była całkiem okej, oprócz tej chińskiej podróbki łuku.W Muzeum Ziemi byłam na siedmiominutowym filmie 5D i było naprawdę fajnie.Film był o tym, że jedziemy do jądra Ziemi.Pryskała na Nas prawdziwa woda, czuć było wszystkie zapachy, szyba statku naprawdę pękała i leciała gorąca para, a fotele się ruszały.Szlifowaliśmy skamieliny, które potem stały się naszymi pamiątkami.

Czeka mnie jeszcze wycieczka do Janowca, niedługo wstawię jej opis

A wy jak wspominacie wycieczki? Chcecie się podzielić wspomnieniami? Podyskutować na ten temat? Możecie wstawić opisy swoich ulubionych wycieczek :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Skoro ten temat nazywa się "Wycieczki", to skorzystam z tego faktu :P

Dzisiaj wyruszam na tygodniową wycieczkę po Półwyspie Iberyjskim, czyli zwiedzę Hiszpanię i Portugalię. Jeśli nie będzie ode mnie żadnych komentarzy przez tydzień, to tylko z tego powodu :) Wyruszam z biurem turystycznym Rainbow Dash Tours rainbow_tours__dash__by_golden_fly-d58nk:lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wróciłem z wycieczki w Hiszpanii i Portugalii.

I tak mi przyszło do głowy, że może pochwalimy się krajami, w których mieliśmy okazję być. Ja byłem w takich krajach jak:

Polska, Czechy, Słowacja, Maroko, Austria, Włochy, Watykan, Egipt, Izrael, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Grecja, Albania, a także właśnie Hiszpania i Portugalia. Czy któryś z forumowiczów może się pochwalić podobną liczbą zwiedzonych krajów albo był też w dużo dalszych zakątkach? Bardzo chętnie się dowiem :) Osobiście planuję odwiedzić jak największą ilość krajów.

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...