Skocz do zawartości

Ulubienica ze Znaczkowej Ligi


Ulubienia ze Znaczkowej Ligi  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ulubienica ze Znaczkowej Ligi to:



Recommended Posts

Jeśli nie chcecie wybierać swojej faworytki, to możecie usunąć temat. A w sumie nie zauważyłem takiego tematu. Więc którą z małych klaczy darzycie największą sympatią?

 

Ja od razu powiem, że Apple Bloom. Chociaż każda z nich ma to coś, to Apple Bloom jest najsympatyczniejsza i najbardziej swojska dla mnie. Nie bez znaczenia jest również to, że miała najwięcej momentów, w których jej współczułem i chciałem ją pocieszyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple Bloom dla mnie jest zdecydowanie naj , podoba mi się jej sposób bycia mocno związany z rodziną Apple . Podoba mi się również w niej jej design i perfekcyjnie dobrany głos (w wersji anglojęzycznej bynajmniej) 

W polskojęzycznej oczywiście też, bo jak można jej nie lubić z głosem Joanny Pach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polskojęzycznej oczywiście też, bo jak można jej nie lubić z głosem Joanny Pach :)

Fajnie wiedzieć jakoś polska wersja zawsze wywoływała u mnie odruch wymiotny , nawet nie ze względu na rzemiosło aktorów a przyzwyczajenie do oryginalnych aktorów . Może też nazwanie Cutie Marka "plamkami" w odc 2 sezonu 1 . A panią Pach miło wspominam choćby z roli(głosu) Katary w Avatarze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...