Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

@Minish. Bohater Burzy

>mówienie że dd2 to niezbalansowana mapa

CSGO_OverallRoundOutcome_de_small.png

Minish, plz...

Statystyki nic nie dają, no weź... Tyle razy widziałem ten graf że chyba oszaleję, tak na przyszłość to te statystyki są od wygranych, więc nie mówi to dużo bo np. w CT można ugrać kilkanaście rund, nie wiesz nawet ile razy coś takiego widziałem :v Kura plz... Gdyby przez te same drużyny (na bardzo równym poziomie) byłyby tworzone te statystyki to byś widział dużą różnicę, równie dobrze można na takim aztec wygrać 15 w TT, gracze grający a mapy to dwie różne rzeczy i nie można ich do siebie porównywać przy sprawdzaniu balansu. Dla mnie lepiej w CT się gra na dust 2 na long i na B, bo mam graczy na bliski dystans i nie muszę patrzeć w dwa miejsca (jeśli na B ktoś mi pleców kryje lub chociaż ktoś pilnuje mid/dolny trup).

>wychodzenie z CT po odbicie BSa
>nie gali
>nie longa
Ja tam mam najczęściej zacięte mecze na DD2, nie narzekam :v 

>nuke to nie rotacja
Mówiłem o mappoolu turniejowym.

https://youtu.be/xebNPqLGuv8?t=2m34s
Może nie najlepszy przykład ale może zadziałać. Na innych mapach ci pewnie nie idzie przez przyzwyczajenie
:v Sam tak miałem dopóki nie zacząłem grać różne mapy, szkoda że Deathmatch głównie na dd2 jest, ale przynajmniej czasem dają Mirage lub Inferno :3 A co do Nuke to słusznie że usunięto go z mappool, bo to mogłoby się źle skończyć. Powinni zrobić remake i dać w innym miejscu sekret (najlepiej przy Garażu) oraz trochę zmienić A, a na B dać trochę więcej czegoś za czym można się schować, jest to chyba jedyny bombsite który kryje tylko jedno wyjście z którego może nikt nie wyjść, albo po prostu dać tą żółtą dużą beczkę w trochę inne miejsce. To tylko moje zdanie, twórcy by dużo lepiej wiedzieli ale co do tego sekretu to jestem pewny że to by było lepsze, bo trzeba by było bardziej na blisko do garażu się przemieszczać :v 

c24eb1a1ec.jpg
Tyle wygrać

@Airlick

Ukryta zawartość

CHCĘ TAKĄ SKÓRKĘ d;

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...