Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Śpieszę z wyjaśnieniem.

Większość ludzi, które obecnie korzystają z komputerów to pokolenie, w czasach którego szczytem technologii był telefon domowy z tą kręcącą się tarczą. Wiele z nich nie wie nawet do czego służy ctrl+f, więc nic dziwnego, że wybierają łindołsa, który, choć bardziej każualowy przynajmniej nie sprawia, że czują się zagubieni. 

A ponieważ ludzie wolą czuć się mądrzy, niż głupi to zostają przy łindołsie. Oczywiście dzieci neo też siedzą na łindołsach, bo na innych systemach w uj gier nie chodzi, chociaż to się powoli zmienia.

No i ten tego, do tego wpychają łindołsy w sklepach razem ze sprzętem i ludzie się przyzwyczajają i w ogóle.

Link do komentarza

Życie to zabawna rzecz.

Daj ludziom darmowy produkt, cały czas rozwijany, z gigantycznym zapleczem, do tego działający stabilnie wszędzie.

Ludzie wolą korzystać z produktu który jest płatny, gorzej zoptymalizowany, a dodatkowo ma dupowate wsparcie kończące się na "u mnie działa, nie mogę ci pomóc". Do tego drugi produkt paradoksalnie skupia więcej usługodawców.

 

I do tego Windows zaczyna bawić się w botnet.

Aha, Ubuntu to też botnet

Nawet nie mówię o różnicy w wydajności OpenGL\Direct X i tym podobnych pierdołach.

 

Boję się iść spać, bo mój serotoninowy ciąg się skończy i znowu będę miał problemy z życiem.

Już ci spieszę z wytłumaczeniem ludzie ciągną do tego co ładnie wygląda i wydaje się prostsze w użytkowaniu, nie do tego co lepiej działa. A co za tym idzie usługodawcy mają robotę tak jak na przykład producenci antywirusów. 

Link do komentarza

@Cahir i tak planowałem skasować 90 stron po dobiciu do setki. Powodzenia~

A tak serio, temat może i jest "tymczasowym sb", jednakże znajduje się pod wytycznymi regulaminu działu, nie SB. Zatem walenie posta co 10 sekund jest co najmniej nie na miejscu. 5 minut - spoko. Ale 10 sekund to przesada.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...