Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

To wyjaśnij to mocherom,

 

jesteś wiernym sługą szatana i hitlera. I wszyscy w mieście będą to wiedzieć z ,,pewnego źródła"

Satan się przynajmniej interesuje.

Powiedziałem popieranie obrażania a nie obrażanie. Pervkapitan nazwała mnie dziwką a ty dałeś jej repa

Bo walisz tymi statusami na prawo i lewo, wcale nie oczekując atencji.

  • +1 1
Link do komentarza

Zastanawiam się czy nie palnąć tekstu o homoseksualiźmie i pedofili wśród duchowieństwa ale jednak nie, mam pewien poziom.

A homoseksualizm sam w sobie nie kłóci się z aktualnym nauczaniem Kościoła.

To może nie wspomnę o tuszowaniu tychże spraw przez Kościół ze względu na konsekwencje ujawnienia pełnych danych pedofilii i homoseksualizmu wśród duchowieństwa dla opinii publicznej. Trzymajmy przecież jakiś poziom.

Link do komentarza

To może nie wspomnę o tuszowaniu tychże spraw przez Kościół ze względu na konsekwencje ujawnienia pełnych danych pedofilii i homoseksualizmu wśród duchowieństwa dla opinii publicznej. Trzymajmy przecież jakiś poziom.

Dokładnie Garin, trzymajmy pewien poziom.

Link do komentarza

Powiedziałbym że Radio mi pedalo ale ten kawałek nie brzmi tak tragicznie :v

ddfd96e5bc.jpg

TAK TAK TO NOWA PIOSENKA WHAT DO MEAN TAK MAŁO CZASU MINĘŁO A JUŻ HICIOR :) SŁUCHAJ JEJ YAXES JEST GENIALNA A W LISTOPADZIE PŁYTA ;) JAK NIE TU TO JUSTIN DOSIĘGNIE WAS GDZIE INDZIEJ, BO WRÓCIŁ I ZNOWU WYGRYWA WSZYSTKO

Link do komentarza

TAK TAK TO NOWA PIOSENKA WHAT DO MEAN TAK MAŁO CZASU MINĘŁO A JUŻ HICIOR :) SŁUCHAJ JEJ YAXES JEST GENIALNA A W LISTOPADZIE PŁYTA ;) JAK NIE TU TO JUSTIN DOSIĘGNIE WAS GDZIE INDZIEJ, BO WRÓCIŁ I ZNOWU WYGRYWA WSZYSTKO

 

Tric, to jest jeden z powodów dla którego denerwujesz ludzi.

  • +1 1
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...