Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Tak sobie patrzę na te działy z wojną solarno-lunarną... Serio, to jest to, co przez te 2-3 lata było blokowane hasłem? XD

Aha, jak widzisz shitstormowej zawartości tam tyle co kot napłakał, a ile kiedyś kur... ile ja się musiałem z tym narobić, żeby przeszło.

KU PAMIĘCI, #KLASYK.

https://docs.google.com/document/d/1141l2Uo2ZFK4wBHanRhaQc3PkKIs-cTAeEDK8VCQRWU/edit

Edytowano przez ArjenNightŁuska
  • +1 1
Link do komentarza

^ Arjen męczył Turreta o działy NLR/SE cholernie długo, aż ten owe działy stworzył, a potem dał awansował Arjena na WA.

Wcześniej była cenzura tak absurdalna, że za "Hail Luna" lub słowo "NLR" na /sb/ [wtedy jeszcze shoutboxie] leciały spore procenty od 40% w górę

OFC to tylko Luna i NLR; Nie zapominajmy, że Celestia jest święta

Tak po prostu

Lukiner i tak najlepszym WA w historii

Edytowano przez Vanadiss the Glejt
  • +1 1
Link do komentarza

Psst

Nic nie straciliście

W sumie to nic się tam nie działo; Solarni nie istnieli, u Lunarnych kulturalna i bezkrwawa podróż po kosmusie, a przez "aktywność" rozumiano tematy o broni, sprzęcie, rolach i wszystkim, czym jara się typowy, amerykański dwunastolatek z nadwagą, który właśnie rucha matki przeciwników w Call of Duty

 

Choćby dla samej sesji i tych paru osób... tak bardzo było warto! :rarityawesome:

  • +1 5
Link do komentarza

Nigdy nie ogarnę, skąd była ta spina o NLR i SE.

Z drugiej strony uważam, że względnie poważny fanfik obyczajowy na bazie kiczowatej do bólu japońskiej bijatyki z lat 90. jest dobrym pomysłem, więc moje zdolności umysłowe nie są najlepsze.

Ano stąd, że Tarreth miał ogromny ból dupy jak mu ktoś jego grubodupną końską waifu obrażał, a że pewien KTOŚ robił to dosyć często to stał się przewrażliwiony na tym punkcie. :spike: 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...