Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

A, dobra, walić, odpalam Planetsajda. Trzeba zebrać te gupie punkty, by sobie kupić nowe działo na czołg :|

Wut, zmienili Launchera...Nie dość, że nowa ekipa, to jeszcze to ;-;

Goddamit, moje oczy, jak ja w to mogłem grać na ultra :|

Edytowano przez Gronkieł
Link do komentarza

No i gdzie to eszbe, ja się pytam. Miało być już chyba z pięć dni temu. Albo gdzie jest jakiś ciekawy temat, w którym wypowiadają się inteligentni ludzie i docho... wysnuwają ciekawe wnioski, całokształt dyskusji nie śmierdzi kupoburzą, a na starcie nie trzeba wkładać sobie dwumetrowego kija w rzyć, żeby przypadkiem nie urazić kogoś niepoprawnym politycznie żartem? Jest taki temat na tym forum?

  • +1 1
Link do komentarza
Gość ChrisEggII

No i gdzie to eszbe, ja się pytam. Miało być już chyba z pięć dni temu. Albo gdzie jest jakiś ciekawy temat, w którym wypowiadają się inteligentni ludzie i docho... wysnuwają ciekawe wnioski, całokształt dyskusji nie śmierdzi kupoburzą, a na starcie nie trzeba wkładać sobie dwumetrowego kija w rzyć, żeby przypadkiem nie urazić kogoś niepoprawnym politycznie żartem? Jest taki temat na tym forum?

Też mnie to zastanawia. Nie pamiętam kiedy ostatnio pojawiła się tutaj jakaś poważniejsza dyskusja.

Link do komentarza

No i gdzie to eszbe, ja się pytam. Miało być już chyba z pięć dni temu. Albo gdzie jest jakiś ciekawy temat, w którym wypowiadają się inteligentni ludzie i docho... wysnuwają ciekawe wnioski, całokształt dyskusji nie śmierdzi kupoburzą, a na starcie nie trzeba wkładać sobie dwumetrowego kija w rzyć, żeby przypadkiem nie urazić kogoś niepoprawnym politycznie żartem? Jest taki temat na tym forum?

Taki temat mają zieloni w swoim supertajnym zakątku Sanktuarium.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...