Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Gość ChrisEggII

@Krzysiek000 Tag :spike: Biegam już od jakiegoś czasu, niedawno zacząłem się jeszcze gimnastykować i pompki na***wiać, w planach mam zakup hantli i obciążników, ogółem ambitnie jest, ambitnie :v Efekty są niestety tak mizerne, że z rozpaczy wziąłem się już nawet za dietę. Gorzej chyba nie będzie.

Bo na efekty trza trochę poczekać. Cierpliwości, a będziesz miał bica jak u Pudziana. :D 

Link do komentarza

Dzisiaj widziałem [prawdopodobnie] imigrantów w pięknym mieście zwanym Krakowem.

Zjebali się z autokaru, który rozłożyli przy Plantach od strony Pijarskiej, a pod Bramą stawiali im namioty

Zaraz się okaże, że to DNI KULTURY MUZUŁMAŃSKIEJ, ale szczerze wątpię. Po co oni nam tutaj? ;-;

Edytowano przez Vanadiss the Glejt
Link do komentarza

Bo na efekty trza trochę poczekać. Cierpliwości, a będziesz miał bica jak u Pudziana. :D 

Próbowałem właśnie wyobrazić sobie Scyfera pakera. No nydyrydy :spike:
Nie potrafię przez te jego włosy i wyraz twarzy. Za bardzo mi się kojarzy z potulnym misiem :spike: 

 

Bez urazy, Scyfr :c

 

Dzisiaj widziałem [prawdopodobnie] imigrantów w pięknym mieście zwanym Krakowem.

Zjebali się z autokaru, który rozłożyli przy Plantach od strony Pijarskiej, a pod bramą stawiali im namioty

Zaraz się okaże, że to DNI KULTURY ISLAMSKIEJ, ale szczerze wątpię. Po co oni nam tutaj? ;-;

To raczej byli okoliczni żule.
W Krakowie mamy maczety, nie meczety. Nawet jeśli tu zawitają, to nie na długo.

Link do komentarza
To raczej byli okoliczni żule.W Krakowie mamy maczety, nie meczety. Nawet jeśli tu zawitają, to nie na długo.

Żule, którzy mówili w niezrozumiałym języku, wszyscy byli jednego koloru skóry [zakazane słowo] i z podkręconymi włosami. Nie, ja żula jeszcze potrafię zrozumieć. :<

Edytowano przez Vanadiss the Glejt
Link do komentarza

Próbowałem właśnie wyobrazić sobie Scyfera pakera. No nydyrydy :spike:
Nie potrafię przez te jego włosy i wyraz twarzy. Za bardzo mi się kojarzy z potulnym misiem :spike: 

Wyraz twarzy to nawet - z bólem - zrozumiem, ale co mają do tego włosy? :v Tak czy siak, abstrahując od mojej miśkowatości i kondycji na poziomie przeciętnego ośmiolatka, to raczej mało prawdopodobne jest, żebym porządne mięśnie wyhodował. Nie ta budowa ciała. Ale ważne są nierozerwalnie ze sobą związane dobre samopoczucie i forma, a nie szpanowanie bicem i sześciopakiem.

Link do komentarza

Żule, którzy mówili w niezrozumiałym języku, wszyscy byli jednego koloru skóry [zakazane słowo] i z podkręconymi włosami. Nie, ja żula jeszcze potrafię zrozumieć. :<

Żula nieraz ciężej zrozumieć od Niemca z ruskim akcentem, próbującego mówić po angielsku.
Also, nie widzę nawet powodu do przejmowania się tym faktem. Kraków jest bardzo bezpiecznym miastem, w końcu mamy zloty kiboli Cracovii i Wisły dość blisko centrum, a oni umieją sobie radzić w warunkach maczetowych :rariderp:

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Wyraz twarzy to nawet - z bólem - zrozumiem, ale co mają do tego włosy? :v Tak czy siak, abstrahując od mojej miśkowatości i kondycji na poziomie przeciętnego ośmiolatka, to raczej mało prawdopodobne jest, żebym porządne mięśnie wyhodował. Nie ta budowa ciała. Ale ważne są nierozerwalnie ze sobą związane dobre samopoczucie i forma, a nie szpanowanie bicem i sześciopakiem.

Ty nawet nie wiesz, jakie to cuda można osiągnąć, nawet gdy się tego nie spodziewa.

Link do komentarza

@Krzysiek000 wiem, ile osiągnąłem przez jakieś pi razy drzwi trzy miesiące biegania i jest to cholernie mało. Fakt, że bez wątpienia duża w tym moja wina, bo robiłem zbyt długie przerwy, ale i tak powinienem już faktycznie umieć przebiec jakieś... bo ja wiem, pół godziny to chyba nie będzie wielkie żądanie? Łatwo jest powtarzać te wszystkie optymistyczne hasła, kto wie, może i faktycznie innym coś tam dają, może im się lepiej trenuje, może szybciej im idzie, ale w moim przypadku to jedna wielka tragedia. Coś musi faktycznie być na rzeczy z tym "hihi Scyferek taki misiek gdzie mu tam do pakera oj a to śmieszek xD"

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...