Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Jeśli dobrze rozumiem, to trzeba to zrobić na jednym komputerze/w pobliżu komputera drugiej osoby. Nie da rady, wątpię, byś mógł dać mi passy :v

Ale ja tam mogę dać passy do mojego drugiego konta, bo i tak nic nie mam na nim :v

Przynajmniej ja tak to rozumiem, mam możliwość współdzielenia tylko z moim drugim kontem :v

Edytowano przez Gronkieł
Link do komentarza

Zaprosiłeś sam siebie do znajomych... po czym byłeś zaskoczony informacją o "nowym znajomym"? :|

Byłem zaskoczony informacją o Dużej popularności :v

Smutno tak usuwać samego siebie ze znajomych. Osobę, której było się jedynym znajomym.

Ale za to napis "Usunąć JedyneSluszneKonto?" mnie z jakiegoś powodu rozśmieszył :v

Edytowano przez Gronkieł
Link do komentarza

Nie. Masz pisać :cyg: nie lubię mieć znajomych, którzy tylko siedzą tam, a mi smutno usuwać :C

Mam 4 znajomych aktywnych "Ponad rok temu" Jednej dziewczyny dawno nie widziałem, z jednym widzę się na TeamSpeak, jeden znajomy to multikonto innego znajomego, a czwarty znajomy wziął i wyparował, ale raz na pół roku mamy przyjemność pogadać i posłuchać narzekania jego dziewczyny.

To mi jest smutno usuwać, nie znam równo 15 osób ze znajomych :v

Edytowano przez Gronkieł
Link do komentarza

Mam 4 znajomych aktywnych "Ponad rok temu" Jednej dziewczyny dawno nie widziałem, z jednym widzę się na TeamSpeak, jeden znajomy to multikonto innego znajomego, a czwarty znajomy wziął i wyparował, ale raz na pół roku mamy przyjemność pogadać i posłuchać narzekania jego dziewczyny.

To mi jest smutno usuwać, nie znam jakichś 20 osób ze znajomych :v

Fajnie jest patrzeć jak chociaż można pooglądać w jakie gry grajo

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...