Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Żartujesz? Nadczynność, niedoczynność?

To poważna sprawa, serio współczuję - Babcia ma to samo :/

Niestety nie żartuję. Mam niedoczynność tarczycy. Dzisiaj byłam na USG. Facet powiedział, że obraz jak w chorobie Hashimoto. Robiłam ponownie badanie TSH i przeciwciała tarczycowe. Idę w piątek do endokrynologa i zobaczymy co z tym fantem. Biorę od miesiąca tyroksynę i TSH mi spadło na szczęście, więc nie ma takiej biedy :D 

Link do komentarza

Niestety nie żartuję. Mam niedoczynność tarczycy. Dzisiaj byłam na USG. Facet powiedział, że obraz jak w chorobie Hashimoto. Robiłam ponownie badanie TSH i przeciwciała tarczycowe. Idę w piątek do endokrynologa i zobaczymy co z tym fantem. Biorę od miesiąca tyroksynę i TSH mi spadło na szczęście, więc nie ma takiej biedy :D 

Nie chcę machać ręką, jak to ludzie dzisiaj robią masowo, bo to dotyczy kogo innego, nie ich samych, ale chociaż pomodlę się za Ciebie Sabino :)

 

Link do komentarza

@Sabina - współczuję z całego serca. Choroby autoimmunologiczne to straszliwe ścierwo, choroby tarczycy są paskudne, a jak się połączy jedno i drugie to dostajemy... tego, no, straszliwie paskudne ścierwo (kreatywności dziś u mnie niet). Łapaj huga na pocieszenie: :fshug:

----------------------

Z innych njusów, które nikogo nie obchodzą...

Udało mi się skonfigurować i odpalić emulator NeoGeo (automat z lat 90.). I grę. Gra działa płynnie, tylko uruchamia się w okienku wielkości znaczka pocztowego (320x240?) i ciężko to przestawić. No i konfiguracja przycisków jest ciut kopnięta.

Czas na emulację Dreamcasta i PS2.

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Jestem pozytywnie zaskoczony, myślałem, że wszyscy mają to za bezmózgi hałas :v No, oprócz Irwuna, bo Irwun mi to (nieświadomie) podsunął. DZIĘKS IRWUN JESTEŚ WIELKI

Jakoś tak mam, że lubię kawałki, które większość uważa za ścierwo. A Igorrra o dziwo nawet da się słuchać.

Link do komentarza

Nie rób tego, bo sobie zniszczysz kręgosłup i w wieku 30 będziesz miał poważne problemy.

Robię tylko od święta, zresztą chędożył pies, raz się żyje :v Przesyłam worek propsów za lubienie i postowanie Łony.

@Sabina szczęścia i powodzenia, bo to wbrew pozorom nie to samo. Masz tu dużo ziomeczków, będziemy Ci przesyłać pozytywną energię.

  • +1 1
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...