Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

@Czarny

@Ylthin

 

Dziękuję :hug3: 

Chociaż jak mówię, biedy ze mną takiej nie ma. Martwię się o tatę. Ma niedługo zabieg usunięcia nowotworu jelita grubego :/

Najgorzej współczuję Ci z powodu tego, że nad morze nie możesz pojechać już, ani żadnego jodu wciągać. No i ogromnie pilnie trzeba diety przestrzegać :c Szkoda Saab.

Nie ma sprawy, po to są ludzie chyba :)

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Robię tylko od święta, zresztą chędożył pies, raz się żyje :v 

Ostatecznie i tak wszyscy umrzemy...

...no ale cholera, to nie znaczy, że mamy to zrobić będąc kalekimi.

Link do komentarza

Najgorzej współczuję Ci z powodu tego, że nad morze nie możesz pojechać już, ani żadnego jodu wciągać. No i ogromnie pilnie trzeba diety przestrzegać :c Szkoda Saab.

Nie ma sprawy, po to są ludzie chyba :)

Zawsze może się sztachnąć świeżym krakowskim powietrzem w zimie :wow:

Edytowano przez Niklas
  • +1 2
Link do komentarza

Ważne pytanie: czy warto ryzykować zdrowie dla tego paskudztwa? 

Tak po prawdzie to nie wiem, nigdy nie próbowałem. Ale chodzi o zasadę: raz na jakiś czas (powiedzmy miesiąc) pomacham sobie moim pięknym, kręconym włosiem, to przeca ani kark, ani kręgosłup mi od tego nie odpadnie. A rozrywka jest. No i po co by mi była ta grzywa, gdybym nie mógł się nią czasem pobawić? :rd6:

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Tak po prawdzie to nie wiem, nigdy nie próbowałem. Ale chodzi o zasadę: raz na jakiś czas (powiedzmy miesiąc) pomacham sobie moim pięknym, kręconym włosiem, to przeca ani kark, ani kręgosłup mi od tego nie odpadnie. A rozrywka jest. No i po co by mi była ta grzywa, gdybym nie mógł się nią czasem pobawić? :rd6:

Mi wystarcza sam fakt istnienia mojego czochraka. No i ochrona przed zimnem. Żadnego machańska mi nie trzeba :D 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...