Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Przeczytałem "wstęp" do pierwszego rozdziału.

Dawno nie czytałem nic, w czym główny bohater nie jest nie lubianym/nie popularnym człekiem, tylko normalnym gościem, ewentualnie nie popularnym, ale lubianym, i mającym gdzieś popularność i ogółem mający gdzieś to, jaki to on nie jest biedny.

I dlaczego do jasnej cholery czarny charakter musi być TYM ZŁYM DO SZPIKU KOŚCI CO TO MAŁEMU KOCIACZKOWI WYRWIE FLAKI I OBWIESI JE WOKÓŁ SWOJEJ SZYI :_: Tak trudno stworzyć czarny charakter posiadający jakieś dobre cechy? :v

Link do komentarza

Przeczytałem "wstęp" do pierwszego rozdziału.

Dawno nie czytałem nic, w czym główny bohater nie jest nie lubianym/nie popularnym człekiem, tylko normalnym gościem, ewentualnie nie popularnym, ale lubianym, i mającym gdzieś popularność i ogółem mający gdzieś to, jaki to on nie jest biedny.

I dlaczego do jasnej cholery czarny charakter musi być TYM ZŁYM DO SZPIKU KOŚCI CO TO MAŁEMU KOCIACZKOWI WYRWIE FLAKI I OBWIESI JE WOKÓŁ SWOJEJ SZYI :_: Tak trudno stworzyć czarny charakter posiadający jakieś dobre cechy? :v

Możesz napisać recenzję :kappa:

Link do komentarza

Możesz napisać recenzję :kappa:

Wolę być zajęty byciem nie lubianym i nie popularnym człekiem, który nic nie osiągnął, i którego Nemezis jest Kruczek, bo jest od niego wyżej w tabeli reputek.

I Kruczek to w ogóle ten zły i niedobry, pewnie zaraz będzie mi dokuczał, bo jest ode mnie lepszy :v

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...