Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

@Soundtrack jesli chodzi o tagi to będzie [Adventure] [Grimdark], bohaterowie to głównie mane6 i bede potrzebował 2 ocetów, jak chcesz moge ci pierwszy rozdział wysłać xD

 

Planuje około 50.000 słów więc spore rozmiary :rainderp:

 

Ps postujcie ocety wasze wybiore sobie 2 jak chcecie tak mocno

Wszystkie moje ocety są tylko i wyłącznie moje, a poza tym wolę kwas chlebowy :cyg: Przygoda zawsze spoko, ale grimdark to już niebezpieczne rejony, trza wyrzucie mieć, umiejętnie balansować między mrokiem, przemocą a przyziemnością i normalnymi emocjami, bo inaczej wyjdzie Cupcakes, a Cupcakes to pszypał. Pisiont tysięcy słów przekłada się na jakieś pińcet stron A4, co przekłada się na naprawdę grubaśną książkę standardowego formatu. Jeśli starczy Ci samozaparcia i motywacji, żeby to ukończyć, to kolego, szacuneczek :v Ale z wszelkim czytaniem czegokolwiek to ja poczekam, aż się ukaże.

Edytowano przez Soundtrack
Usunąłem powtórzenie. Jestem trzeźwy, przysięgam
  • +1 1
Link do komentarza

A ja jestem sierota i usiłuję rozpisać sobie prawie wszystkie szczegóły fika: plan wydarzeń, wykorzystane motywy, ogólne cele fabularne, zmiany względem materiału źródłowego, próby załatania dzikich dziur fabularnych i śladów chamskiego retconu w oryginalnej historii, ważne notki o prowadzeniu historii...

Najzabawniejsze jest to, że nawet jeśli napiszę (hehe nie), to i tak nikt tego nie przeczyta, bo to nie jest fanfik pucyków.

Link do komentarza

A ja jestem sierota i usiłuję rozpisać sobie prawie wszystkie szczegóły fika: plan wydarzeń, wykorzystane motywy, ogólne cele fabularne, zmiany względem materiału źródłowego, próby załatania dzikich dziur fabularnych i śladów chamskiego retconu w oryginalnej historii, ważne notki o prowadzeniu historii...

Najzabawniejsze jest to, że nawet jeśli napiszę (hehe nie), to i tak nikt tego nie przeczyta, bo to nie jest fanfik pucyków.

Ej Yltun, jo właśnie wyszedłem z fanfikoświata i dużo chętniej przeczytałbym coś amatorskiego, ale BEZ kucyków. Jaki gatunek, czo to jest?

Fantasy? :rd6:

Link do komentarza

A ja jestem sierota i usiłuję rozpisać sobie prawie wszystkie szczegóły fika: plan wydarzeń, wykorzystane motywy, ogólne cele fabularne, zmiany względem materiału źródłowego, próby załatania dzikich dziur fabularnych i śladów chamskiego retconu w oryginalnej historii, ważne notki o prowadzeniu historii...

Najzabawniejsze jest to, że nawet jeśli napiszę (hehe nie), to i tak nikt tego nie przeczyta, bo to nie jest fanfik pucyków.

Dziwne jest to, że ogólnie nie cierpie humana, human fuj ble mieszam z kupą i ide w ścisłe kierunki

ale pisać bardzo lubię i to jest właśnie tak dziwne xD

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...