Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

No tak, bo ta jakże wysoka kultura wschodu to tak przez was faworyzowane bajki o postaciach ze zbyt dużymi gałami. Kisnę

Ja nie tylko faworyzuje przez anime, ale również inne czynniki, które w mojej ocenie nie muszą być tutaj przytaczane.

 

Wy faworyzujecie kuce, my hińskie bajki.

Wy jesteście dużymi dziećmi i my również.

 

I oni przynajmniej jakąś wysoką kulturę własną posiadają.

B3O9BiK.png?1

Funfact: Kuce też mają duże gały, a nawet większe.

 

//edit. Nie zapominajmy o homo i pedo bajkach. W ogóle brak jakiegokolwiek zepsucia.

rHypaHR.png

Nie widzę takowych, co nie zmienia faktu o czym ty tak właściwie myślisz, wiem, że technikum i mało dziwczyn w nim, ale. żebyy od razu w kwestiach zepsucia myśleć o homosiach i pedofilach, bleh.

Bardziej mi w tej kwestii chodziło o utrzymywanie bezsensownie poprawności politycznej oraz zaniku kultury lokalnej w procesie globalizacji. Oczywiście Japonię to również dotyczy, ale pomimo wpływu czynników zewnętrznych zachowali swoją odrębność.

 

Myślę, że w tym miejscu można zaprzestać obustronne walenie kijem w wodę i zakończyć ten konflikt bez wyjścia na temat preferowanej kultury.

Link do komentarza
 

Ja nie tylko faworyzuje przez anime, ale również inne czynniki, które w mojej ocenie nie muszą być tutaj przytaczane.

 

Wy faworyzujecie kuce, my hińskie bajki.

Wy jesteście dużymi dziećmi i my również.

 

I oni przynajmniej jakąś wysoką kulturę własną posiadają.

 

Ukryta zawartość

Funfact: Kuce też mają duże gały, a nawet większe.

 

 

Ukryta zawartość

Nie widzę takowych, co nie zmienia faktu o czym ty tak właściwie myślisz, wiem, że technikum i mało dziwczyn w nim, ale. żebyy od razu w kwestiach zepsucia myśleć o homosiach i pedofilach, bleh.

Bardziej mi w tej kwestii chodziło o utrzymywanie bezsensownie poprawności politycznej oraz zaniku kultury lokalnej w procesie globalizacji. Oczywiście Japonię to również dotyczy, ale pomimo wpływu czynników zewnętrznych zachowali swoją odrębność.

 

Myślę, że w tym miejscu można zaprzestać obustronne walenie kijem w wodę i zakończyć ten konflikt bez wyjścia na temat preferowanej kultury.

ważna wiadomość od Barda z Kielc to za mało, by opisać tego raka, więc wrzucam Dobrego Cyrkowca Adolfa

tumblr_nvnfejhlPD1r3i2kko1_500.gif

Edytowano przez Vanadiss the Glejt
Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Otóż Garinie, częściowo muszę przyznać rację Goldowi. Momentami naprawdę przesadzacie z tym ciągłym gadaniem o anime. Od długiego czasu rozmawiacie o tych samych tytułach i postaciach, na temat których nikt nie ma pojęcia. W dodatku ostatnimi czasy lubiłeś się bawić w wysyłanie bardzo dwuznacznych obrazków. Na myśli mam tutaj głównie tę pracę, gdzie młodociana wyglądała, jakby spijała spermę z prezerwatywy. W ten sposób jedynie budujesz złą reputację kultury japońskiej wśród osób z nią niezaznajomionych. 
Zrozum, ludzi to już męczy. Macie cały dział poświęcony kulturze japońskiej. Dlaczego z niego nie korzystacie?

Bardziej mi w tej kwestii chodziło o utrzymywanie bezsensownie poprawności politycznej oraz zaniku kultury lokalnej w procesie globalizacji. Oczywiście Japonię to również dotyczy, ale pomimo wpływu czynników zewnętrznych zachowali swoją odrębność.

O samych Japończykach się nie wypowiem, bo żadnego nie dane było mi poznać. Mogę jednak coś powiedzieć o języku, bo swego czasu ten temat liznąłem. A właśnie patrząc na ten element japońskiej kultury, można odnieść całkowicie odmienne wrażenie. Ilość zapożyczeń z angielskiego jest tak spora, że jakbyśmy przełożyli to na nasz język, to byśmy otrzymali groteskową "biurową polszczyznę".

Wy faworyzujecie kuce, my hińskie bajki.

 Popatrz na adres strony. Potem na logo. A potem na avatary większości ludzi i emotikony. Jesteś bystrym człowiekiem, więc pewnie rozumiesz skąd tutaj się wzięli ludzie preferujący kuce.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...