Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

http://mlppolska.pl/profile/2479-blackhayate/?wr=eyJhcHAiOiJmb3J1bXMiLCJtb2R1bGUiOiJmb3J1bXMtY29tbWVudCIsImlkXzEiOjkzNCwiaWRfMiI6MTkwMjYwfQ%3D%3D swoją drogą chyba znalazłem kolejne multikonto Hayate :drurrp:

choć w sumie to nie jestem pewny, czy to jest jej multikonto :drurrp:

Nope, to nie jej konto.

Jeszcze jakiś czas przed Wielkim Bananem ludzie zauważyli tę osobę, Hayate natychmiast zaprzeczyła jakoby to była Ona.

W dodatku mają drastycznie odmienny sposób pisania, a głównym argumentem PRZECIW jest to.

d183b9b02e.png

1. Hayate nigdy otwarcie nie przyznałaby się do bycia otakurwą [chyba]

2. KAMILA jest z KUTNA, choć wybyła, ale i tak nie jest małopolskim. Najszybciej @Tisosek będzie wiedział

ot.

 

  • +1 1
Link do komentarza

Spróbuj Aromatolu. 95% alkoholu, więc nawalisz się nim szybciej, jak poczujesz uścisk żołądka.

ale aromatol ma tylko 65-70% alkoholu, to znaczy tyle co Amol... Owszem jest w składzie 95% alkohol ale jak doczytasz dalej to jest informacja, że zawiera 65-70% #potwierdzoneinfo :drurrp: 

Link do komentarza

ok po obejrzeniu odcinka mam prawo do opinii... więc odcinek trochę przaśny ale w sumie dość dobry... w końcu cmc zdobyły znaczki i farsa pod tytułem jesteśmy lamami, bo nie umiemy znaleźć swoich specjalnych talentów dobiegła końca i przy okazji została otwarta na oścież furtka podtytułem pomagajmy odkrywać znaczenie znaczków inszych kucy... jak dla mnie spoko :v

  • +1 1
Link do komentarza

ok po obejrzeniu odcinka mam prawo do opinii... więc odcinek trochę przaśny ale w sumie dość dobry... w końcu cmc zdobyły znaczki i farsa pod tytułem jesteśmy lamami, bo nie umiemy znaleźć swoich specjalnych talentów dobiegła końca i przy okazji została otwarta na oścież furtka podtytułem pomagajmy odkrywać znaczenie znaczków inszych kucy... jak dla mnie spoko :v

Otóż właśnie. This Crusade never ends! :rariderp: 

Link do komentarza

i mimo tego, że było dużo piosenek a jak wiadomo piosenki są skrótowcami, żeby się zmieścić w czasie odcinka zostały wpakowane dużo sensowniej i moim zdaniem nie wymagał on rozbicia na dwa odcinki,w przeciwieństwie do ostatniego odcinka trzeciego sezonu, który pod względem fabularnym był zbyt mocno i na siłę spakowany w jeden odcinek. :v

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza

i mimo tego, że było dużo piosenek a jak wiadomo piosenki są skrótowcami, żeby się zmieścić w czasie odcinka zostały wpakowane dużo sensowniej i moim zdaniem nie wymagał on rozbicia na dwa odcinki,w przeciwieństwie do ostatniego odcinka trzeciego sezonu, który pod względem fabularnym był zbyt mocno i na siłę spakowany w jeden odcinek. :v

Anom. Było lepiej to zrobione xd

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...